Pfizer chce szczepić dzieci mimo, że szczepionka mRNA, zmusza organizm do produkowania białek, uszkadzających barierę krew- mózg.

Firma Pfizer przewiduje, że wstępne wyniki badań fazy 2/3 będą dostępne we wrześniu 2021 roku, dla grupy w wieku od 5 do 11 lat. Z kolei wyniki dla dzieci w wieku 2 i 5 lat spodziewane są wkrótce potem. Według rzecznika firmy Pfizer, wyniki dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do 2 lat spodziewane są w październiku lub listopadzie 2021 roku. Sądzę, że nazwać ten proces diabelską eugeniką to stanowczo za mało.


Co wiemy na pewno, a co wynika z badań naukowych: białko koronawirusa SARS-CoV-2 uszkadza barierę krew- mózg. To samo białko, które jest produkowane przez mRNA szczepionek także uszkadza barierę krew- mózg. Zatem ja się pytam: po jasną cholerę szczepimy dzieci, które nawet tej bariery jeszcze nie posiadają? Rezultatem uszkodzenia wyżej wspomnianej bariery są choroby autoimmunologiczne, zapalenie mózgu, oraz liczne schorzenia neuronowe. Reasumując, szczepionka mRNA, nie tylko zagraża osobom dorosłym, ale przede wszystkim dzieciom.

I teraz, w Polsce wiele osób już przebudzonych i świadomych dosłownie przeciera oczy ze zdumienia, kiedy czyta, że coraz to młodsze roczniki dzieci będą szczepione, tym preparatem genetycznym mRNA. To jednak jeszcze nic, dziś napiszemy wam, co planuje Joe Biden oraz Anthony Fauci na kolejnym etapie paranoi pandemii i wyszczepiania. Napiszemy o tym, ponieważ już niebawem i nasze pseudo polskie władze, także będą chciały wprowadzić coś podobnego.

Pfizer prowadzi badania kliniczne fazy 2/3, dla małych dzieci w niższych dawkach niż szczepionki dla osób dorosłych, ogłosiła we wtorek (8-06-2021) firma farmaceutyczna. Szanowni Państwo, jak dotąd dzieci były grupą najmniej dotkniętą bioinżynieryjnym projektem globalnym, związanym z koronawirusem SARS-CoV-2, który został uwolniony z laboratorium w Wuhan w Chinach w 2019 roku, gdzie de facto został stworzony przy współpracy badaczy głównie chińskich i amerykańskich.

Nawet w szczytowym momencie pseudo pandemii (bo z taką mamy do czynienia), liczba dzieci dotkniętych wirusem była najniższa ze wszystkich grup. Dlaczego więc teraz, kiedy wirus w naturalny sposób zaczyna słabnąć i ustępować, jest cała nagonka medialna i polityczna, aby wyszczepić szczepionką (która notabene bardziej przypomina truciznę) dzieci w wieku 2 lat? Takie pomysły, pojawiają się w USA. My jednak wiemy, że Wiecie, dlaczego tak się dzieje.

Odwiecznym marzeniem Billa Gatesa było zaszczepienie każdej osoby na ziemi, zwłaszcza dzieci, a teraz wszyscy codziennie obserwujemy, jak ten dystopijny koszmar spełnia się. Ja osobiście nie jestem przeciwny szczepionkom, ale jestem zdecydowanie przeciwny preparatowi genetycznemu przeciwko SARS-CoV-2, zwanego dla zmylenia społeczeństwa: szczepionką. Biorąc pod uwagę wszystko, czego dowiaduję się o szczepionce mRNA, z jej przerażającymi skutkami ubocznymi i śmiertelnością włącznie, wiem, że nie zmienię zdania w najbliższym czasie.

ABC News donosi, że w oparciu o dane dotyczące bezpieczeństwa, skuteczności i tolerancji z badania fazy 1/3 firmy Pfizer, wynika, że ostatecznie firma zastosuje 10 mikrogramów każdej dawki szczepionki dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat w badaniach fazy 2/3, oraz 3 mikrogramy każdej dawki dla dzieci 5 lat i młodszych. Osoby w wieku 12 lat i starsze otrzymywały 30 mikrogramów w każdej dawce. Według firmy Pfizer badanie obejmie do 4500 uczestników ze Stanów Zjednoczonych, Finlandii, Polski i Hiszpanii.

„Dzisiejszy dzień oznacza ważny kolejny krok w naszych wysiłkach na rzecz zrozumienia bezpieczeństwa i odpowiedzi immunologicznej naszej szczepionki przeciw COVID-19.” Powiedział dr Bill Gruber, starszy wiceprezes do spraw badań klinicznych i rozwoju w firmie Pfizer. Według Grubera w nadchodzących tygodniach rozpoczną się badania fazy 2/3 dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat, a także dzieci w wieku zaledwie sześciu miesięcy.

Firma Pfizer przewiduje, że wstępne wyniki badań fazy 2/3 będą dostępne we wrześniu 2021 roku, dla grupy w wieku od 5 do 11 lat. Z kolei wyniki dla dzieci w wieku 2 i 5 lat spodziewane są wkrótce potem. Według rzecznika firmy Pfizer, wyniki dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do 2 lat spodziewane są w październiku lub listopadzie 2021 roku. Sądzę, że nazwać ten proces diabelską eugeniką to stanowczo za mało.


Przeczytaj również:

Za nami 3 fale pandemii COVID-19. Przed nami pandemia „Czarnego Grzyba”? A może „4 fala COVID-19”?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *