Pedofilia w Kościele, czyli monetarna i seksualna korupcja, film „Vatican Girl” oraz morderstwo Emanueli Orlandi.

Zniknięcie 15-letniej Emanueli Orlandi, córki pracownika Watykanu. Główni podejrzani? KGB, włoska mafia, rosyjska mafia, tureccy terroryści, by wymienić tylko kilka. Ale jak zauważają twórcy „Vatican Girl”: „W każdej teorii są ziarna prawdy, ale wszystkie drogi prowadzą do Watykanu”. I właśnie ten film ukazuje Watykan w jak najgorszym świetle. Nie będę rozstrzygał jaka jest prawda w kwestii Emanueli Orlandi, ponieważ tego nie wiem, ale wiem, że posłuży ona do „oplucia” całego kapłaństwa. Stanie się to, o czym pisałem na początku. A to mi się już bardzo nie podoba.


Pedofilia w Kościele Rzymsko Katolickim to obecnie temat znajdujący się na szczycie „top listy”, współczesnych kontrowersji. I słusznie, że tak się dzieje, albowiem proceder ten zasługuje na pełnię pogardy i pełnię sprawiedliwości. Krzywda wyrządzona najmłodszym, tym którzy w gruncie rzeczy bardzo często nie są do końca świadomi tego, co się dzieje, ale trauma, która się w nich wówczas „zaszczepia”, jest realna i na całe życie. Co w tej kwestii Mówi Jezus w ewangelii? Spójrzcie:

Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.”

Ewangelia według Świętego Mateusza 18:6.

Pedofilia jest „pochodną” ideologii LGBT, ponieważ w gruncie rzeczy tutaj właśnie o to chodzi, a mianowicie, aby „na salony” wprowadzić pedofilię a następnie ją zalegalizować w takiej czy innej formie. Co do księży, którzy popełniają ten straszny grzech, to napiszę tylko jedno: „oni także kiedyś stanął przed Bogiem na sądzie i zostaną osądzeni”. Natomiast fragment z ewangelii: „lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza”, stanowi tutaj jednoznaczne tło dla ostatecznego wyroku. Ale wyrok należy do Boga, a nie do nas.

Tajne bractwo zdominuje media tak by wszystkie informacje mogły być modyfikowane, oraz aby móc przekonać społeczeństwo, że jeden wspólny rząd dla całego świata rozwiąże wiele problemów, ponad to Monetarna i seksualna korupcja, która będzie wykorzystywana do uzyskania władzy nad mężczyznami zajmującymi wysokie stanowiska.”

Fragment tajnego Kodeksu Illuminati. (Bractwa opartego na czystej formie Satanizmu).

Powyższy cytat jest również odpowiedzią po co, to wszystko się robi. Po co niszczy się struktury Kościoła Rzymsko Katolickiego, od samego środka. Po pierwsze uzyskuje się władzę nad kapłanami, którzy dopuścili się aktów pedofili. Po drugie można dzięki temu „lobbować” destrukcyjne trendy w samym „jądrze” Kościoła Rzymsko Katolickiego, powodując w ten sposób zamęt wśród wiernych, co de facto dziś ma miejsce w pełnej okazałości.

I teraz najważniejsze, otóż można zohydzić współczesnej cywilizacji wszystko, co ma związek z Kościołem, a zatem z Ewangelią, a zatem z Jezusem Chrystusem. Ponad dwa tysiące lat temu Jezus Chrystus Przyszedł na ten świat i Oddał za ludzkość Swoje Życie. Za moje i wasze zbawienie. Dziś niektórzy kapłani zamiast przybliżać do Boga, są niczym Judasz i sprzedają „spuściznę” Jezusa za ziemskie rozkosze i przepych.

Natomiast bardzo ważnym jest tutaj słowo „niektórzy”, ponieważ zepsutych kapłanów jest garstka w porównaniu do całości. Niestety media „głównego nurtu” są tendencyjne i z tej „garstki” czynią „ogół”, jak gdyby każdy kapłan był pedofilem, gwałcicielem i ogólnie rzecz ujmując najgorszym zbrodniarzem. Jest to całkowita nieprawda, manipulacja i „szatańskie”, działanie. Czy jednak powinno nas to dziwić, jeżeli miażdżąca większość powyższych mediów, znajduje się w „łapach” sług „zła”? Tę kwestię wyjaśnia inny cytat, spójrzcie:

Jeśli nie byłbym katolikiem, a chciałbym zrozumieć, który Kościół w dzisiejszym świecie jest najbardziej prawdziwy, szukałbym takiego, który nie zgadza się z tym światem. Szukałbym Kościoła znienawidzonego przez świat. Jeśli bowiem w dzisiejszym świecie Chrystus przebywa w jakimś Kościele, to z całą pewnością będzie on tam znienawidzony, podobnie jak był znienawidzony za swego ziemskiego pobytu.

Jeśli więc dziś chcesz znaleźć Chrystusa, szukaj Kościoła, który nie brata się ze światem. Szukaj takiego Kościoła, którego światowcy będą usiłować zniszczyć w imię Boże, jak ukrzyżowali Chrystusa. Szukaj Kościoła, którego świat odrzuca, bo ludzie nie chcą przyjmować Chrystusa.”

Arcybiskup Fulton Sheen.

W tej kwestii musimy również pamiętać, że tutaj nie chodzi tylko o to, co widoczne dla oczu, ale także o siły które za tym stoją. O zło, które popycha ludzi do tak strasznych czynów, jak między innymi pedofilia. O zło, które za wszelką cenę chce doprowadzić do upadku jak największą liczbę kapłanów, do upadku wiary wśród ludzki, do upadku wszelkich norm moralnych. Zło, które pragnie wynaturzenia samego człowieka. I tutaj również będę posiłkował się dwoma cytatami, spójrzcie:

Linie bitewne są już wyraźnie wytyczone i nie ma już wątpliwości, co do podstawowych kwestii. Odtąd ludzie będą się dzielić na dwie religie. Konflikt przyszłości będzie toczyć się między absolutem, który jest Bogiem-Człowiekiem, a absolutem, który jest człowiekiem-bogiem. Boga, który stał się Człowiekiem, i człowieka, który stał się bogiem. Nastąpi podział na braci w Chrystusie i towarzyszy antychrysta.

Arcybiskup Fulton Sheen.

Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.”

(Ef 6, 11-12).

A teraz do meritum, otóż cały dotychczasowy materiał zawarty w tej publikacji posłużył jako wstęp do informacji na temat nowego filmu dokumentalnego: „Vatican Girl” od Netflix’a, który próbuje odkryć wskazówki dotyczące morderstwa 15-letniej Emanueli Orlandi, która mogła zostać zgwałcona i zamordowana przez kardynała. Szanowni Państwo, jest niewiele teorii spiskowych, które urzekają Włochów tak bardzo, jak powyższa „sprawa”.

Zniknięcie 15-letniej Emanueli Orlandi, córki pracownika Watykanu. Główni podejrzani? KGB, włoska mafia, rosyjska mafia, tureccy terroryści, by wymienić tylko kilka. Ale jak zauważają twórcy „Vatican Girl”: „W każdej teorii są ziarna prawdy, ale wszystkie drogi prowadzą do Watykanu”. I właśnie ten film ukazuje Watykan w jak najgorszym świetle. Nie będę rozstrzygał jaka jest prawda w kwestii Emanueli Orlandi, ponieważ tego nie wiem, ale wiem, że posłuży ona do „oplucia” całego kapłaństwa. Stanie się to, o czym pisałem na początku. A to mi się już bardzo nie podoba.

Nie mamy tutaj do czynienia z uczciwym i obiektywnym podejściem do sprawy, ale z bliżej nieokreślonym „polowaniem na czarownice”. Cała sprawa jest wysoce tendencyjna, i „żywi się” krzywdą ludzką, po to aby ponownie wypaczyć rzeczywistość i za wszelką cenę „dokopać” Kościołowi.


Przeczytaj również:

Satanizm w muzyce to nie fikcja. David Bowie stwierdził, że: ,,Rock zawsze był diabelską muzyką (…) zwiastujemy coś mroczniejszego od nas samych.’’


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


21 października, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *