Pedofilia w Hollywood to dziś normalność, ukryta normalność. Były dyrektor Walta Disneya skazany za wielokrotny gwałt na dzieciach.

Zauważono, że Laney jako były potentat medialny w przedsiębiorstwie Walta Disneya zatrudniał pedofilów i umieszczał ich tam, gdzie mieli ułatwiony dostęp do dzieci, nieoficjalnie wspomina się o zorganizowanej siatce pedofilskiej wewnątrz korporacji. Czy to dziwi, jeżeli liczne źródła donoszą, że samo Hollywood zostało przejęte przez pedofilów? Laney podczas skazania został uznany winnym wielokrotnego wykorzystywania seksualnego i gwałtu pierwszego stopnia na 7-letniej dziewczynce.


,,Będąc częścią zespołu, musisz robić to, co wszyscy. Masz spać z kimkolwiek ci każą, a czasem nawet uczestniczyć w satanistycznych obrzędach. Jeśli nie chcesz, to cię wyrzucą lub uzależnią od narkotyków. Dlaczego nikt tego nie zgłasza? Ponieważ wszyscy są nadużywani i wszyscy się boją! Ja osobiście byłam ostrzegana, że jeśli cokolwiek  powiem, to skończy się moja kariera i życie.’’

Simone Battle była wokalistką G.R.L. Oraz finalistka amerykańskiej wersji X Factor.

Były dyrektor wykonawczy Walta Disneya został skazany na siedem lat więzienia za wielokrotny gwałt na dzieciach. Michael Laney, 73 lata, który był wiceprezesem Walta Disneya, był sądzony pod czterema zarzutami nadużyć seksualnych pierwszego stopnia i został uznany za winnego. Po wydaniu wyroku adwokaci Laney’a poprosili o zawieszenie wyroku, twierdząc, że uwięzienie Laney’a spowodowałoby cierpienie dla jego żony.

Według Oregon Live, Dr. Blain Crandell przesłał list w imieniu Laney’a. W liście od lekarza żony Laney’a stwierdzono, że: „można oczekiwać, że żona Laney’a będzie miała poważne konsekwencje dla swojego zdrowia i dobrego samopoczucia.’’ Prokurator okręgowy i sędzia nie zgodzili się z tą oceną. Zastępca prokuratora okręgowego hrabstwa Multnomah, Charles Mickley odpowiedział na prośbę Dr. Crandella jako: „Szczególnie obraźliwą i bezczelną względem ofiar.’’

Zauważono, że Laney jako były potentat medialny w przedsiębiorstwie Walta Disneya zatrudniał pedofilów i umieszczał ich tam, gdzie mieli ułatwiony dostęp do dzieci, nieoficjalnie wspomina się o zorganizowanej siatce pedofilskiej wewnątrz korporacji. Czy to dziwi, jeżeli liczne źródła donoszą, że samo Hollywood zostało przejęte przez pedofilów? Laney podczas skazania został uznany winnym wielokrotnego wykorzystywania seksualnego i gwałtu pierwszego stopnia na 7-letniej dziewczynce.

To nie jest pierwszy przypadek aresztowania pracownika Disneya za molestowanie dzieci. W grudniu 2018 roku Stoney Westmoreland, aktor, który grał Henry’ego Macka w filmie Andy Mack, został oskarżony o zwabienie 13-letniego chłopca do motelu na seks. Westmoreland użył aplikacji, by zwabić dziecko. Innymi aktorami, którzy nadal cieszyli się z kariery Disneya po skazaniu za pedofilię, byli Brian Peck z filmów X-Men i Żywe Trupy oraz Victor Salva.

Peck spędził szesnaście miesięcy w więzieniu jeszcze przed realizacją projektów Disneya, w których nadal pracował z dziećmi, donosi Daily Mail. Skazanie obejmowało jedenaście przypadków sodomii, penetracji seksualnej przez obce przedmioty oraz doustnej kopulacji przez znieczulenie dziecka poniżej szesnastego roku życia. Z kolei filmowiec Victor Salva przyznał się w 1988 roku do winy za przestępstwa seksualne z udziałem dzieci. Od tamtego czasu liczne studia filmowe nadal spotykają się z Salvą, oferując mu scenariusze do przeczytania, donosi LA Times.

„Moja prawda. Nie należałam do zespołu muzycznego, ale do grupy prostytutek. Przy okazji śpiewałyśmy i byłyśmy sławne, podczas gdy wiele osób zarabiało na nas grube pieniądze. Zmuszali mnie oraz inne członkinie zespołu do seksu z kimkolwiek wskażą.

Było wystarczająco źle, abym odeszła od moich marzeń, moich koleżanek z zespołu i umowy w wysokości 13 milionów dolarów. Wykonałam także telefon do matki z zespołu. (Prawdopodobnie chodzi tutaj o Robin Antin, która zajmowała się choreografią oraz była założycielką Pussycat Dolls.) Chcę, aby matka z piekła rodem wyznała, dlaczego kolejna dziewczyna  popełniła samobójstwo? Powiedz ludziom, jak nas psychicznie złamałaś.’’

Kaya Jones była wokalistka zespołu Pussycat Dolls.

O kim może wspominać Jones? Kogo ma na myśli pisząc o osobie, która popełniła samobójstwo? Zapewne chodzi tutaj o śmierć Simone Battle, która w wieku dwudziestu pięciu lat z niewyjaśnionych przyczyn popełniła samobójstwo. Powstaje pytanie, co trzeba zrobić osobie, przed którą stoi otworem całe życie by ta posunęła się do samobójstwa? Simone Battle była wokalistką zespołu G.R.L. Oraz znaną finalistką amerykańskiej wersji programu X Factor.

Na koniec chcemy również wspomnieć osobę Jona Heelya, to dyrektor muzyczny Disneya, obecnie prowadzony jest przeciwko niemu proces o molestowanie dziecka, dokładnie 11-letniej dziewczynki, ponosi Variety. Drodzy czytelnicy tak dzieje się w hollywoodzkich studiach Disneya. Pedofile są nie tylko mile widziani w popularnym studio dla dzieci, ale mają także dostęp do dzieci i są sławni za swoje osiągnięcia.


Przeczytaj również:

Pedofilia to duży problem, szczególnie pośród ludzi na wysokich i eksponowanych stanowiskach.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. wallpaperuse.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *