Pandemia COVID-19 nie istnieje, ale istnieje pandemia strachu, oparta na niewiarygodnych testach PCR. Nazwać to ludobójstwem to za mało.

Niszczona jest polska gospodarka w imię pandemii, której nie ma. Umierają dziesiątki tysięcy ludzi, ale nie na COVID-19 ale dlatego, że zrujnowano polską służbę zdrowia w imię pandemii, której nie ma. Poddaje się eksperymentowi medycznemu mRNA polskich obywateli, a teraz nawet nasze dzieci, w imię ochrony przed pandemią, której nie ma, ale konsekwencje uboczne eksperymentu medycznego będą jak najbardziej realne!


Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. (…) Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.” Joseph Goebbels. Niemiecki minister propagandy. Szanowni Państwo ostatnie tygodnie mogły wskazywać, że PiS ocknął się i zdrowy rozsądek w tej partii zwyciężył w kwestii tak zwanej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Niestety myliliśmy się, ponieważ taka sytuacja nie nastąpiła a PiS po raz kolejny wprowadza w Polsce to, co najgorsze, to jest segregację między ludźmi.

Przyjąłeś preparat eksperymentalny mRNA zwany dla zmylenia „szczepionką”, więc wolno ci wejść do Kościoła, do restauracji i tak dalej. Jeżeli jednak go nie przyjąłeś wówczas najprawdopodobniej nigdzie nie wejdziesz gdyż limity są coraz niższe dla niezaszczepionych. Dziś nie wolno niezaszczepionym wchodzić do kościołów, kin, restauracji, jeżeli określony limit zostanie naruszony, a ja zadaje pytanie: „kiedy niezaszczepieni w Polsce nie będą mogli zrobić zakupów?” Spójrzcie na prorocze słowa Świętej Księgi w tej materii:

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Księga Apokalipsy.

Czy masz świadomość tego, że jesteś człowiekiem? Że jesteś istotą ludzką? Czy masz świadomość tego, że nie jesteś świnią bądź bydłem, które można zaganiać do tej czy innej zagrody wedle „widzimisie” tak zwanej „rasy panów”? Powiedz mi a w zasadzie sobie, na ile jeszcze pozwolisz „zamordystom”? Co jeszcze będą mogli zrobić, bo już mogą poddawać eksperymentalnej terapii genowej polskie dzieci, a jeżeli do tego już dochodzi to powiedz mi, co jeszcze im pozwolisz zrobić? Ockniesz się, gdy lufa pistoletu zostanie przyłożona do twojej skroni? A może nigdy się nie ockniesz?

Gdyby jeszcze to wszystko było robione w szczytnym celu ratowania ludzkości, ale tak nie jest! Pandemia nie istnieje, natomiast istnieje stan psychozy, stan pandemii, ale strachu, stan oparty na całkowicie niewiarygodnych testach PCR. Zatem to wszystko zostało oparte o brednie i zakłamane wyniki testów PCR! Nazwać to ludobójstwem to o wiele za mało. A jednak mimo wszystko cały proceder nowego holocaustu toczy się w Polsce na dobre. Dlaczego tak jest?

Wielu naszych rodaków zostało poddanych praniu mózgu przez media głównego nurtu, które sączą już od wielu miesięcy strach, lęk i terror: „masz się bać, masz się bać jeszcze więcej, masz się tak bać, aby nie wystawić nosa po za drzwi własnego domu!” Społeczeństwo zmiażdżone strachem jest ogłupiałe, zagubione i całkowicie podatne na manipulacje. Tylko jednostki silne, samodzielne intelektualnie i wolne, będą w stanie oprzeć się wyżej wspomnianej propagandzie.

To właśnie jest wytłumaczenie tego, co dziś obserwujemy. Jednak należy zauważyć, że PiS nas zdradził i to na całej linii. W chwili obecnej z tego, co możemy zauważyć tylko i wyłącznie Konfederacja oraz Solidarna Polska Zbigniewa Zbiory, otwarcie sprzeciwiają się szaleństwu, które funduje nam partia Jarosława Kaczyńskiego. Nim przejdę dalej, zauważę jedną rzecz a mianowicie, nie wiem jak Wy, ale w naszej redakcji już nikt nigdy nie odda swojego głosu w wyborach na PiS. Oni nas zdradzili w momencie, w którym najbardziej ich potrzebowaliśmy.

Natomiast, z czym tak naprawdę mamy do czynienia? Mamy do czynienia z rodzącym się totalitaryzmem, jakiego jeszcze świat nie widział. Jeżeli nic się nie zmieni na lepsze, to w mojej opinii wolności pozostało nam jeszcze na około dziesięć lat, nie więcej. Oczywiście nie każdy dożyje upływu tych dziesięciu lat, gdyż jak wiecie doskonale, nie wiemy, jakie skutki uboczne ujawnią się w pełni po dwóch, trzech czy czterech latach od przyjęcia tych tak zwanych „szczepionek mRNA”.

Niektórzy specjaliści mówią, wprost że wielu po prostu umrze na powikłania czy choroby autoimmunologiczne. Czy jednak możemy narzekać na los? Sądzę, że nie gdyż każdy zdrowo myślący człowiek, który używa swojego rozumu, wie doskonale, że obecna fala szczepień na COVID-19 preparatami mRNA to z naukowego punktu widzenia eksperyment medyczny. Zatem jeżeli jest to eksperyment medyczny to może wydarzyć się WSZYSTKO.

Tak może wydarzyć się WSZYSTKO, włącznie ze zgonem, gdyż jest to eksperyment medyczny, więc skutki są nie znane w dłuższej perspektywie czasowej, bo jak już to zostało napisane, mamy do czynienia z EKSPERYMENTEM MEDYCZNYM. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i wierzy „szaleńcom” z ekranu telewizora, czy przekupionym politykom, to żal mi takiego człowieka, gdyż właśnie teraz przehandlowuje nie tylko swoje zdrowie, ale może i niebawem życie.

A teraz na koniec jeszcze jedna kwestia… I tak, wiem i rozumiem, że rozumiecie, co się dzieje i z czym mamy do czynienia. Akurat, co do tego, że nasi Czytelnicy i Czytelniczki są intelektualną elitą, to już zdążyliśmy się przekonać. I nie piszemy tego, aby komukolwiek coś udowadniać i tak dalej, piszemy to, co myślimy w tej kwestii. Natomiast, do czego zmierzam. Otóż zmierzam do smutnej a wręcz przerażającej wizji ludzi, z jakimi mamy do czynienia.

Niszczona jest polska gospodarka w imię pandemii, której nie ma. Umierają dziesiątki tysięcy ludzi, ale nie na COVID-19 ale dlatego, że zrujnowano polską służbę zdrowia w imię pandemii, której nie ma. Poddaje się eksperymentowi medycznemu mRNA polskich obywateli, a teraz nawet nasze dzieci, w imię ochrony przed pandemią, której nie ma, ale konsekwencje uboczne eksperymentu medycznego będą jak najbardziej realne!

Powiedzcie mi teraz, kim są politycy PiS, którzy wprowadzają i aprobują takie rozwiązania w naszym kraju? Jak mamy ich nazwać, określić? Czy próbowaliście, chociaż przez moment wczuć się w skórę ludzi, którzy wbrew zdrowemu rozsądkowi wierzą w tę całą pandemię? Jak każdej minuty ich życia, obawiają się one drugiego człowieka bo mogą się zarazić, lub noszą te śmierdzące i brudne maseczki na twarzy, które nie chronią przed niczym, a jedynie niszczą zdrowie, gdyż już po piętnastu minutach są one pełne pleśni, grzybów, bakterii i wirusów, które notabene wdycha dana osoba. To jest czysty obłęd.

Ja wiem jedno, że to się musi w końcu skończyć i to się w końcu skończy. Natomiast pytanie otwarte brzmi: „ile osób dożyje tego momentu”. Liczę, że takich Polek i Polaków będzie jak najwięcej. Polek i Polaków, którzy unikną eksperymentu medycznego i nie dadzą się zwariować szaleństwu pandemii, której nie ma. Tego z całego serca życzymy sobie i Wam Szanowni Państwo.


Przeczytaj również:

Upadek Imperium Rzymskiego to potwierdzenie proroctwa Daniela, a zmartwychwstanie w formie UE to znak czasu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


15 grudnia, 2021


 

1 thought on “Pandemia COVID-19 nie istnieje, ale istnieje pandemia strachu, oparta na niewiarygodnych testach PCR. Nazwać to ludobójstwem to za mało.

  1. Oni doskonale wiedza jak dziala strach wtedy mozna latwo czlowiekiem manipulowac jak i pijanym spoleczenstwem rowniez, sporo ludzi uzaleznionych jest od pudelka tv a tam przeciez manipulacja jest perfekcyjna:( Ja juz mialam dosc i 14 lat temu wylaczylam telewizor, jak chce sie czegos dowiedziec to mam internet chociaz tez cedze informacje, a ta plandemia odrazu wydawala mi sie niezlym przekretem, zwykla sezonowa grypa:(Nie dalabym sie zaszczepic nawet pod grozba kulki, juz ja bym wolala, pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *