Oszałamiająca atrakcja turystyczna: „Gigant”, wykorzystująca zaawansowaną technologię, to tylko atrakcja czy coś więcej?

Jest, więc absolutnie idealne, że po ostatnich miesiącach niekończącego się promowania idei UFO oraz szeroko pojętych kosmitów, pojawia się firma, która chce udostępnić „Olbrzyma” każdemu większemu narodowi na ziemi. Czy zatem jesteśmy przygotowywani na powrót upadłych aniołów i powrót olbrzymów, tak jak przepowiedział to sam Jezus? Jedno jest pewne, zło w ostatnim czasie stało się niezwykle jawnie bezczelne, co może wynikać z siły, jaką dysponuje w cywilizacji XXI wieku.


Nie przepuścił {Pan} dawnym olbrzymom, którzy się zbuntowali ufni w swą siłę. Nie darował współmieszkańcom Lota, których zatracił z powodu ich pychy. Nie miał miłosierdzia nad narodem zatracenia, co został zgładzony z powodu swych grzechów. Podobnie postąpił z sześciuset tysiącami pieszych, którzy zebrali się w twardości swego serca.  I chociażby był tylko jeden twardego karku, byłoby dziwne, gdyby został bez kary.”

Syr. 16.

Uruchomiono najbardziej ekscytującą koncepcję atrakcji turystycznych w XXI wieku. Atrakcja zatytułowana The Giant, przedstawia najwyższy ruchomy posąg na świecie. The Giant został wymyślony przez The Giant Company z siedzibą w Dublinie w Irlandii. I teraz powstaje pytanie, czy nie należałoby napisać: „mówiliśmy, że to nadchodzi”. Od kilku lat, a na pewno w ciągu ostatnich miesięcy, pisaliśmy o możliwym powrocie upadłych aniołów i gigantów z Księgi Rodzaju. Notabene należy dodać, że sam Jezus mówi nam, że czas ucisku Jakuba będzie świadkiem powrotu olbrzymów, tak jak to było za dni Noego.

Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego. Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki, I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.”

Ewangelia według Świętego Mateusza.

W proroctwie Mateusza, widzimy Jezusa wskazującego nam na rozdziały piąty i szósty Księgi Rodzaju. Co zatem możemy tam przeczytać? W rozdziale piątym czytamy o ludziach biorących śluby, czytamy o Henochu, który miał stać się pierwszą osobą w Biblii, która kiedykolwiek została porwana przez Boga z ziemi do nieba. Henoch jest typowym obrazem chrześcijanina, który wraca do domu do nieba, nigdy nie widząc śmierci. Następnie w rozdziale szóstym widzimy upadłych aniołów uprawiających seks z ludzką kobietą i tworzących rasę olbrzymów, to jest Gigantów.

„A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat».

A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.”

Księga Rodzaju.

Jest, więc absolutnie idealne, że po ostatnich miesiącach niekończącego się promowania idei UFO oraz szeroko pojętych kosmitów, pojawia się firma, która chce udostępnić „Olbrzyma” każdemu większemu narodowi na ziemi. Czy zatem jesteśmy przygotowywani na powrót upadłych aniołów i powrót olbrzymów, tak jak przepowiedział to sam Jezus? Jedno jest pewne, zło w ostatnim czasie stało się niezwykle jawnie bezczelne, co może wynikać z siły, jaką dysponuje w cywilizacji XXI wieku.

Drodzy Czytelnicy, przy wsparciu Enterprise Ireland i CRBRE koncepcja The Giant obejmuje wielopiętrową statuę zamontowaną na cokole. Posąg zostanie osadzony w milionach adresowalnych pikseli LED, dzięki czemu będzie mógł natychmiast przybrać postać dowolnej osoby, od postaci historycznych, takich jak Albert Einstein, po dzisiejsze gwiazdy, od Lionela Messiego po Beyoncé. Ramiona i głowa Olbrzyma będą mogły poruszać się w różnych pozycjach, a wizerunki mężczyzn i kobiet pojawiających się na posągu będą mogły mówić lub śpiewać.

Odwiedzający tę atrakcję odkryją kilka w pełni wciągających eksponatów, które prezentują najnowocześniejsze technologie, w tym rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość, robotykę i sztuczną inteligencję (oswajanie z transhumanizmem). Eksponaty zostały zaprojektowane tak, aby były zabawne, edukacyjne i angażujące dla wszystkich grup wiekowych. Kolejną cechą The Giant jest wieża widokowa, w której odwiedzający mogą dosłownie stanąć na ramionach olbrzyma i spoglądać na miasto z niesamowitego punktu obserwacyjnego.


Przeczytaj również:

Historia Henocha, tego który według przekazu biblijnego, chodził z Bogiem oraz tajemnice Gigantów z ,,Księgi Henocha’’.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *