Oskarżą wielu o szerzenie kłamstwa, mimo że sami kłamią: „W bramie do „centrum” współczesności stoi „czyste zło”.

To wszystko prowadzi do jedne podstawowej myśli, która wielu się nie spodoba, jednak spoglądając na cywilizację XXI wieku nie można, nie odnieść wrażenia, że w bramie prowadzącej do „centrum” współczesności stoi sam Lucyfer, i życzmy każdemu by nigdy w życiu nie był poddany sytuacji, w której przyjdzie mu się zbliżyć do tego „centrum”, ponieważ gdy raz spojrzy się w mrok, wówczas on na zawsze pozostaje w człowieku.


Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Współczesny człowiek został ograbiony z przywileju myślenia, wyciągania wniosków i krytycznego podchodzenia do tego, z czym będzie miał okazję się zetknąć. Telewizja, prasa i ogólnie media podają na tacy gotowe rozwiązania, nie ma potrzeby myśleć, kalkulować, rozwijać naszego rozumu na tej właśnie płaszczyźnie. Dlaczego? Oni nie chcą byś za dużo myślał, oni chcą abyś oglądał kabarety, chodził do kina do parków rozrywki, nadużywał różnego rodzaju szkodliwych substancji.

To wszystko ma w zdecydowany sposób odwrócić twój wzrok od tego, co cię otacza. A zatem oni chcą byś za dużo nie myślał, bo wówczas może się okazać, że zrozumiesz, iż w dzisiejszym świecie nie dzieje się dobrze. Dzisiejszy świat zmierza do nacjonalizmu XXI wieku, nacjonalizmu o nowej twarzy i nowych formach zniewolenia ludzkości. Oni ostatecznie oskarżą wielu ludzi o szerzenie kłamstwa, mimo że sami topią się w kłamstwie.

Wczorajsza publikacja: „Pandemia SARS-CoV-2 to oszustwo. Nim otworzysz ten artykuł pamiętaj, że jedyne, co oferujemy to prawdę, nic poza tym”, dosłownie rozbiła bank i wybaczcie nam to określenie, jednak tak dużego odzewu z Waszej strony nie spodziewaliśmy się otrzymać. Fala emaili miała swój początek już kilka minut po publikacji i trwa do teraz i zapewne trwać jeszcze będzie, co de facto jest bardzo pozytywne, ponieważ to, co robimy na naszej stronie jest czynione przede wszystkim z myślą o Was.

Nim przejdziemy do naszych dzisiejszych przemyśleń, chcemy dokonać małego streszczenia treści Waszych nadesłanych wiadomości. Otóż znaczna część z nich dotyczyła Waszych przemyśleń w kwestii obecnych przemian na świecie, nowej organizacji człowieka jako istoty pochodzącej ze świata zwierząt, upadku kościoła, Watykanu i papiestwa podsycanego przez samych duchownych i wreszcie na koniec pojawiło się rozczarowanie polityką obecnie rządzących.

Niepodważalnym faktem jest to, że w obecnych czasach bardzo trudno odnaleźć prawdę, ponieważ została ona pochowana głęboko pod warstwą propagandy i manipulacji. Współczesne media, a przynajmniej znaczna ich część, pochowała prawdę niczym zwłoki, które więcej nie powrócą do życia. Kto dziś potrzebuje czegoś takiego jak prawda? Czyż nie łatwiej żyje się w zakłamaniu i złudzeniu rzeczywistości?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Ci, którzy powinni stać na pierwszej linii frontu walki ze złem, zawodzą nas. Mamy na myśli kapłanów, którzy zbyt często bardziej interesują się tym, jaką tym razem dodatkową składkę zorganizować, aniżeli na kwestiach związanych z walką duchową i szerzącym się kłamstwem, ponieważ za kłamstwem czai się mrok. Mrok ten skrywa obecność myślących i niezwykle przebiegłych istot duchowych, przed którymi znaczna część kapłanów świadomie lub mniej świadomie czyni pokłony, co jest obrazą dla majestatu Boga.

„Dziś mamy do czynienia z największą walką, jakiej kiedykolwiek doświadczyła ludzkość. Nie sądzę, by wspólnota chrześcijańska zdawała sobie z tego w pełni sprawę. Dziś znajdujemy się w obliczu ostatecznej batalii między Kościołem i Anty-Kościołem, pomiędzy Ewangelią i Anty-Ewangelią.’’

Jan Paweł II.

Tak wyglądają fundamenty zepsucia, a zatem geneza nie ma swojego źródła w świecie nas otaczającym, świecie, który możemy zmierzyć i dotknąć, lecz zło i nienawiść rodzące kłamstwo i zniewolenie mają swoje źródło w duchowej perspektywie, która kształtuje człowieka, który następnie po przez swoje decyzje i podjęte czyny kształtuje swoje życie a dalej życie osób mających z nim kontakt i wreszcie wpływa na rozwój lub degeneracje cywilizacji jako całości.

Dlatego też powstaje zasadnicze pytanie, czy świat duchowy jest dla ciebie źródłem dobra i prawdy czy wręcz przeciwnie i sięgasz jedynie po zło i kłamstwo? Dobrze jest udzielić sobie odpowiedzi na wyżej postawione pytanie, ponieważ od niej zależy przyszłość. Musimy jako ludzie wiedzieć, kim jesteśmy, musimy rozumieć naszą duchowość, nasze słabości, zalety i to wszystko, co nas tworzy. Bez tego zrozumienia popadniemy w chaos, a wielu potężnym ludziom tej ziemi na tym niezwykle zależy.

W chaosie łatwiej kontrolować społeczeństwa, tak zwana teoria chaosu zakłada, że pewne wydarzenia są tylko pozornie chaotyczne, jednak w dłuższej perspektywie tworzą przemyślaną całość, doskonały plan. Zatem co to jest za koncept? Otóż, jest on taki sami od zawsze, czyli doprowadzić człowieka do upadku, doprowadzić cywilizację na skraj przepaści by ostatecznie pchnąć wszystko w odmęty niekończącego się szaleństwa.

Ideologia gender, LGBT+, szał zakupów, pogoń za pieniędzmi i dobrami materialnymi, powszechny wyścig szczurów, cywilizacja oparta na konsumpcji, zastępowanie żywych i emocjonalnych relacji między ludzkich związkami w sieci, związkami wirtualnymi, które można zerwać jednym kwiknięciem myszy. Na koniec pozostaje kaliber ciężki, czyli aborcja, eutanazja, modyfikacje genetyczne, magia, okultyzm, wiedza tajemna i satanizm. Wszystko, co wymieniliśmy powyżej tworzy współczesny Matrix.

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.”

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

To wszystko prowadzi do jedne podstawowej myśli, która wielu się nie spodoba, jednak spoglądając na cywilizację XXI wieku nie można, nie odnieść wrażenia, że w bramie prowadzącej do „centrum” współczesności stoi sam Lucyfer, i życzmy każdemu by nigdy w życiu nie był poddany sytuacji, w której przyjdzie mu się zbliżyć do tego „centrum”, ponieważ gdy raz spojrzy się w mrok, wówczas on na zawsze pozostaje w człowieku.

Thule? Ależ wszystko wyszło stamtąd. Pouczenie tajne, któreśmy mogli stamtąd zaczerpnąć, pomogło nam więcej w dojściu do władzy niż dywizje SA i SS. Ludzie, którzy założyli to stowarzyszenie, byli prawdziwymi magami.

Alfred Rosenberg, czołowy ideolog hitlerowski, zeznał w czasie procesu nazistów w Norymberdze wyżej przytoczone słowa.

Raz jeszcze podkreślmy, to są fundamenty, czyli to, co na pierwszy rzut oka nie jest dostrzegalne, jednak to istnieje i stanowi o sile widzialnych konsekwencji, które dotykają pojedynczych ludzi i całą cywilizację. Nadbudowa, nowożytna Wieża Babel to skorumpowani politycy, szerząca się degeneracja i demoralizacja seksualna, pedofilia, handel ludźmi, walka z chrześcijaństwem, mordowanie duchowej sfery człowieka, upadek rodziny, upadek kościoła, upadek człowieka, fala pornografii.

Monetarna i seksualna korupcja, która będzie wykorzystywana do uzyskania władzy nad mężczyznami zajmującymi wysokie stanowiska. Tajne bractwo zdominuje także media tak by wszystkie informacje mogły być modyfikowane, oraz aby móc przekonać społeczeństwo, że jeden wspólny rząd dla całego świata rozwiąże wiele problemów.”

Fragment raportu Grupy Bilderberg.

Gdzie w tym wszystkim jest ratunek? Istnieje tylko jedno źródło prawdy, źródło światła rozjaśniającego największy mrok. Tym źródłem jest Jezus z Nazaretu, i Jego przesłanie, czyli Ewangelia. Jezus jako Bóg- Człowiek stanowi kotwicę dla moralności i praw nadanych człowiekowi dla jego dobra, by prawa te były dla ludzkości tarczą i mieczem w chwili próby. Dlatego zdanie wieńczące nasze dzisiejsze przemyślenia może być tylko jedno: „Jeżeli Jesteś z Bogiem, wówczas i Bóg Będzie z Tobą, a jeżeli Bóg Będzie z Tobą, to któż przeciwko Tobie?”

Post Scriptum: Nigdy nie zamieszczamy PS, pod naszymi publikacjami jednak dziś to uczynimy, mimo, że początkowo nie mieliśmy takiego zamiaru, jednak tuż przed umieszczeniem dzisiejszego artykułu na stronie, naszła nas nieodparta i silna myśl, aby jeszcze przy okazji dzisiejszych rozważań polecić każdemu, kto pragnie poznać prawdę, monumentalne dzieło spisane przez Marię Valtorte i zatytułowane: „Poemat Boga- Człowieka”. Ten zestaw książek otwiera oczy, umysł i duszę, zmienia życie.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


24 maja, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *