Oni chcieli się dogadać za naszymi plecami. Tusk, Komorowski i Schetyna za wypłatą bezpodstawnych roszczeń Żydowskich.

W trakcie rozmowy pojawił się temat wypłat za mienie odebrane w czasie II wojny światowej, co miało zostać sfinansowane ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży części mienia narodowego, w tym Lasów Państwowych. Komorowski podkreślił, że premier Donald Tusk jest zdeterminowany, by problem ten rozwiązać i naciska przede wszystkim na Ministerstwa Rolnictwa i Środowiska, by zgodził się na finansowanie roszczeń ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży własności narodowej, w tym lasów.


„Moją żonę przechowała rodzina Królikowskich, wiedząc, że w tym samym domu było Gestapo. Oni narażali swoje życie! (…) Gdyby Niemcy nie głosowali wtedy za Hitlerem, to nie byłoby nazizmu, nie byłoby obozów niemieckich na terenie Polski. Te wszystkie obozy zagłady i koncentracyjne były niemieckie. Nie istniały polskie obozy.”

Edward Mosberg.

Sprawa roszczeń żydowskich związanych ze zwrotem mienia po II wojnie światowej jest kwestią szalenie ważną z punktu widzenia racji stanu oraz przyszłości Narodu Polskiego. Nie oszukujmy się, jeżeli Polska zostanie zrównana z Niemcami w kwestii odpowiedzialności za okropieństwa tamtego czasu, wówczas przyszłe pokolenia Polaków będą dosłownie targane po całym świecie by spłacać jakieś wyimaginowane sumy pieniędzy, których zapewne końca nie będzie.

To sprawia, że o roszczeniach żydowskich względem Polski należy pisać i mówić, dodatkowo ta sprawa jest o tyle zuchwała, ponieważ to nic innego jak próba przeprowadzenia haraczu na naszym narodzie. Absurdy z tym związane sięgają szczytów, otóż Rzeczpospolita w trakcie II wojny światowej została dosłownie zmieciona z powierzchni ziemi ponad to Niemcy mieli zamiar przeprowadzić eksterminację narodu Polskiego, a mimo to, pewne środowiska i międzynarodowe lobby za wszelką cenę zakłamują prawdę historyczną na oczach całego świata, który de facto milczy.

Polska i Naród Polski obwiniony za holocaust nie ma przyszłości, jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, wówczas Polacy staną się poniekąd finansowymi zakładnikami lobby żydowskiego. Zatem, jeżeli sami nie zadbamy o prawdę historyczną wówczas nikt za nas tego nie zrobi. Przy tej okazji zwróćmy uwagę na haniebne postulaty i działania niektórych polskich polityków, którzy bardziej służą interesom zagranicy aniżeli własnej Ojczyźnie.

,,Musimy raz na zawsze rozwiązać problem zwrotu majątku żydowskiego. Oddajmy, co im się należy i po kłopocie. Polska jest finansowo przygotowana na zwrot nawet sześćdziesięciu miliardów dolarów w 2015 roku.

Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata a Polacy tego nie odczują. Będę popierał, zatem zwrot mienia żydowskiego w walucie, ziemi i niesłusznie zabranych nieruchomości. Ci ludzie tyle wycierpieli, że należy im się zadość uczynienie i sowita rekompensata za krzywdy, jakie spotkały ich w Polsce od Polaków.’’

Grzegorz Schetyna.

Grzegorz Schetyna, Bronisław Komorowski oraz Donald Tusk to czołowi politycy frontu postulującego uiszczenie miliardów złotych na konta organizacji żydowskich w ramach spłaty wyimaginowanych roszczeń. Nie dajmy się jednak oszukać, Schetyna, Komorowski i Tusk to tylko wierzchołek góry lodowej, to figuranci i ci, którzy mieli za zadanie postawić swoje podpisy w odpowiednim miejscu. Za tymi ludźmi stoją potężne antypolskie siły, które posługując się wyżej wspomnianymi politykami chcą dokonać grabieży na Rzeczpospolitej.

Drodzy Czytelnicy, Rodacy, stawką są setki miliardów złotych i przyszłość naszego Narodu, miejmy tego świadomość. Obecnie bezpodstawne roszczenia żydowskie oscylują w graniach trzystu miliardów złotych, notabene nie wiadomo skąd w ogóle wzięła się ta suma, jednak to pokazuje bezprecedensowy i bezpodstawny atak na Polskę, w którym nie chodzi o fakty i twarde dowody, lecz drenaż gigantycznego majątku z naszej Ojczyzny.

Pamiętajmy również o sytuacji, w której Prezydent Andrzej Duda zawetował skandaliczną ustawę o polskich lasach. Przypominamy depeszę, która nie tak dawno została zamieszczona na portalu Wikileaks. Dokument ten wysłany został 23 stycznia 2009 roku z ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce do Waszyngtonu. W dokumencie tym opisano spotkanie Bronisława Komorowskiego z ambasadorem Victorem Ashem.

W trakcie rozmowy pojawił się temat wypłat za mienie odebrane w czasie II wojny światowej, co miało zostać sfinansowane ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży części mienia narodowego, w tym Lasów Państwowych. Komorowski podkreślił, że premier Donald Tusk jest zdeterminowany, by problem ten rozwiązać i naciska przede wszystkim na Ministerstwa Rolnictwa i Środowiska, by zgodził się na finansowanie roszczeń ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży własności narodowej, w tym lasów.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *