Obywatele USA odkrywają prawdę o elicie: Satanistyczny skandal w rodzinie Hillary Clinton.

,,Ciało zatriumfowało i zostanie zbudowany wielki Kościół Szatana poświęcony jego imieniu. Zbawienie człowieka nie będzie już zależało od jego samo zaprzeczenia. Człowiek stanie się świadomy i zrozumie, że świat ciała i życia jest największym wstępem do wszelkich wiecznych rozkoszy.’’

Anton Szandor LaVey. Autor Biblii Szatana.

W listopadzie 2016 roku WikiLeaks ujawnił e-maile między przewodniczącym kampanii Hillary Clinton Johnem Podestą i jego bratem Tonym Podestą, w którym jest mowa o zaproszeniu na ,,Spirytualną kolację’’. Tak zwane duchowe kolacje to nic innego ja satanistyczny rytuał, w którym wykorzystuje się krew świni jako medium do łączenia się ze światem duchowym i demonami. Ten wyciek wywołał skandal i liczne spekulacje wiążące Hillary Clinton i Johna z satanizmem lub innym bliżej nieznanym kultem diabła.

Wściekły John Podesta twierdził, że to zwykły obiad, mówiąc: ,,To było po prostu zwyczajne menu, które nazywam gotowaniem w duchu. Nie było żadnej krwi. Po prostu używamy śmiesznych nazw, to wszystko’’. W momencie, gdy wydawało się, że temat został uciszony i zamieciony pod dywan, do sieci wyciekły kolejne informacje wskazujące na cykliczność w tego typu kolacjach, mało tego, uczestnikami owych zgromadzeń była duża część sztabu wyborczego Hillary Clinton.

A zatem skandal z wątkami satanistycznymi w obrębie Hillary Clinton nie znalazł chętnych i został błyskawicznie zdemolowany. Jednak 37-letnia córka Chelsea Clinton ponownie zburzyła spokój po tym, jak wymieniła uprzejmości z The Church of Satan (Kościołem Szatana) na Twitterze 3 stycznia. Wymiana rozpoczęła się, gdy Chelsea oznaczyła Kościół Szatana w wątku na Twitterze. Kiedy tylko Kościół Szatana zobaczył zamieszczony tweet Chelsea, natychmiast życzył jej szczęśliwego nowego roku, z wzajemnością.

Wymiana uprzejmości, jaka zaistniała pomiędzy Chelsea Clinton a Kościołem Szatana zainspirowała innego użytkownika Twittera który wykazywał, jak sam to określił, zainteresowanie otwartością ze strony Chelsea na czczenie szatana. W swojej odpowiedzi Chelsea porównała satanizm z własną religią, metodystycznym chrześcijaństwem i żydowską wiarą męża, twierdząc, że jej werbalna wymiana z Kościołem szatana stanowiła jedynie szacunek dla innych poglądów religijnych.

Kilku użytkowników Twittera bardzo szybko napiętnowało związek Chelsea Clinton z Kościołem Szatana, oskarżając pierwszą córkę niedoszłej Pani Prezydent o wielbienie szatana i wskazując, że sataniści i czciciele diabła nie zasługują na uprzejmość i szacunek. Zachowajmy jednak zimną krew i pamiętajmy, że to, czy Chelsea czci diabła, czy praktykuje satanizm, jest ostatecznie dyskusyjne, niemniej jednak sam fakt, że próbowała znormalizować satanizm, mówiąc, że Kościół Szatana jest religią, która zasługuje na szacunek, budzi niepokój i jest czymś więcej niż zwykłym liberalnym politycznie poprawnym bzdetem. To jest zło ​​wywrotowe.

,,Za epidemię opętań odpowiadają coraz bardziej popularne przesądy, New Age, wiara w reinkarnacje, okultyzm i satanizm. Laicyzacja sprawia, że coraz więcej ludzi jest bezbronnych wobec zagrożeń, demony boją się tego, co święte. Każdy może zostać opętanym, kapłani, dzieci, dzieci nienarodzone, na które rzucono urok, ochrzczeni i nieochrzczeni.’’

Ks. Egzorcysta Gabriele Amorth.

Drodzy Czytelnicy zło to Szatan, istota przebiegła, inteligenta. Istota, która istniała długo przed powstaniem człowieka. Dziś toczy się wojna po między Bogiem i Upadłymi Aniołami, lub inaczej, jest to wojna Szatana względem swojego stwórcy oraz względem człowieka, innego stworzenia. Jeżeli zdamy sobie sprawę z istnienia takiego zła osobowego, wówczas może rodzić się w nas lęk i jest to jak najbardziej czysto ludzkie odczucie.

Jednak ostatecznie nie ma potrzeby się bać, ponieważ człowiek nie jest sam i nigdy nie był. Mamy aniołów stróżów, którzy nas pilnują, pomagają nam i wspierają na drodze życia. Jest również Bóg, czyli ktoś ponad tym wszystkim. Dlatego jeżeli my będziemy z Bogiem, to wówczas Bóg będzie z nami a jeżeli Bóg będzie z nami to któż przeciwko nam?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *