Obłęd „KoronaŚwirusa”: uczniowie Exeter High School oznaczeni na grzbiecie prawej ręki, jako zaszczepieni i niezaszczepieni.

Jak już pisaliśmy w artykule: „Gen: VMAT2 został nazwany: Genem Boga. Ujawniamy jak nauka przy pomocy farmacji chce zniszczyć duszę.” Koronawirus SARS-CoV-2 został stworzony dla szczepionki, a szczepionka nie została stworzona dla koronawirusa, a cały ten teatr COVID-19, prowadzi ludzkość w szybkim tempie do Znaku Bestii. Naukowcy ingerują i w sztuczny sposób przeprowadzają mutację funkcji koronawirusa w laboratorium w Wuhan. Następnie wypuszczają go, a wtedy jedynym sposobem na powrót do „nowej normalności” jest otrzymanie znaku (certyfikatu).


Pamiętacie metodę „przesuwnej szafy”? Pozwólcie, że ją dziś przypomnimy. Metoda przesuwnej szafy to w wielkim skrócie przeprowadzanie kolosalnych zmian kroczek po kroczku. Zatem dla przykładu przypomnijmy sobie jak to PiS zapowiadał w roku 2020 lockdown na dwa tygodnie. Jak już wiemy lockdown ten trwa praktycznie nieustannie z większym (okres jesienno zimowy) lub mniejszym (okres wiosenno letni) nasileniem.

Przypomnijcie sobie kwestię szczepień, jak to prezydent Andrzej Duda, określany mianem „Długopisu”, stanowczo zapowiadał, że będzie przeciwny przymusowi szczepień, a dziś siedzi cicho, cichutko, cichuteńko, gdy w Polsce trwa w najlepsze tak zwany „miękki przymus” szczepień. Pamiętacie kwestie paszportów COVIDowych? Albo zalecenie noszenia maseczki, (która de facto nic nie pomaga), zalecenie egzekwowane „wlepianiem” setek tysięcy mandatów za ich nie noszenie?

A czy może Pamiętacie jak to politycy wychodzili na konferencje prasowe i głosili wszem i wobec jak to oni są przyjaźnie nastawieni do narodów, podczas gdy marsze „rozwścieczonych kobiet”, zwane „marszami wściekłych macic” były eskortowane przez policję, gdy natomiast marsze ludzi wołających o wolność, brutalnie pacyfikowała policja zwana już coraz częściej milicją? I zaznaczam, nie neguje żadnych protestów, neguje natomiast dyskryminację, jaka szerzy się pod rządami PiS.

I teraz, dlaczego o tym wszystkim piszę? Otóż chcę Państwu pokazać, (chociaż rozumiem, że większość z Was to doskonale dostrzega), że politycy Polscy mają za nic naród, otóż jedną ręką nas poklepują po ramieniu a drugą wpychają do niewidzialnego więzienia. Segregacja sanitarna staje się już faktem, przymus szczepień stał się już faktem, irracjonalne zachowania i decyzje rządu stały się już faktem, działanie na szkodę Rzeczpospolitej stało się już faktem. To tyle tytułem wstępu, mającego na celu ukazanie społeczeństwa zniewolonego, w kierunku, którego pcha nas PiS. Teraz napiszemy Wam o kolejnym fenomenie paranoi, do jakiej doszło, tym razem jednak w USA.

Uczniowie szkół średnich w New Hampshire zostali naznaczeni na bal maturalny, co oburzyło niektórych rodziców i miejscowego prawodawcę, który stwierdził, że ten ruch był podobny do szkarłatnej litery. Czy zatem jest to kolejny, oszałamiający przykład, ukazujący nam jak ten świat podąża w stronę Systemu Znaku Bestii? Drodzy Czytelnicy uczniowie Exeter High School zostali oznaczeni na grzbiecie prawej ręki jako zaszczepieni i niezaszczepieni.

Czy się nam to podoba czy też nie, to jednak wydarzenie jakie opisaliśmy powyżej, w jasny i klarowny sposób ukazuje nam co stanowi esencję Znaku Bestii z Apokalipsy Nowego Testamentu. To znaczy: „Naznaczeni ludzie- dobrzy, nienaznaczeni ludzie- źli”. Osoby oznaczone otrzymują świadczenia, osoby nieoznaczone są odseparowane i wykluczone z głównego nurtu społeczeństwa. Widzisz, jak to działa? Biblia opisała ten stan rzeczy już tysiące lat temu.

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa.

Jak już pisaliśmy w artykule: Gen: VMAT2 został nazwany: Genem Boga. Ujawniamy jak nauka przy pomocy farmacji chce zniszczyć duszę.” Koronawirus SARS-CoV-2 został stworzony dla szczepionki, a szczepionka nie została stworzona dla koronawirusa, a cały ten teatr COVID-19, prowadzi ludzkość w szybkim tempie do Znaku Bestii. Naukowcy ingerują i w sztuczny sposób przeprowadzają mutację funkcji koronawirusa w laboratorium w Wuhan. Następnie wypuszczają go, a wtedy jedynym sposobem na powrót do „nowej normalności” jest otrzymanie znaku (certyfikatu).

I teraz wiem, mam tego świadomość, co wiele osób stwierdzi: „oszukujesz się” albo też „idź powiedz to swojej babci”. Ale ja wiem doskonale, na co patrzę, ponieważ mam, przeczytałem i znam Biblię, która jednoznacznie mówi mi, wręcz woła do mnie i ujawnia to, na co patrzę. Ujawnia mi to, co dzieje się dziś na moich oczach i dookoła mnie. Dlatego i ty (niedowiarku) też, przeczytaj, uwierz w to i postępuj zgodnie z zasadami zawartymi w tej Świętej Księdze.


Przeczytaj również:

Gen: „VMAT2” został nazwany: „Genem Boga”. Ujawniamy jak nauka przy pomocy farmacji chce zniszczyć duszę.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *