Objawienia naszych czasów z Trevignano Romano Cz.2: Uważajcie na naukę, uważajcie na szczepionki.

„Uważajcie na naukę, uważajcie na szczepionki, będą się starać manipulować wszystkimi od narodzin. Uważajcie na fałszywe demokracje, ponieważ wkrótce narzucą swą dyktaturę.” Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 1 kwietnia 2017 roku.


Świat jest gorszy niż w czasach potopu, dogorywa w bagnie win, nienawiść i pożądliwość wypełniają serca ludzi. Wszystko to jest dziełem szatana. Świat spoczywa w gęstych ciemnościach. Aniołowie sprawiedliwości jednak są już rozproszeni po świecie. Przygotowane są wielkie rzeczy. Szczęśliwi ci, którzy są gotowi, szczęśliwi ci, którzy oczekują Mnie.”

Przesłanie z roku 1945, otrzymane od Jezusa przez cztery młode Niemki.

Szanowni Państwo otrzymaliśmy od Was wiele wiadomości w związku z pierwszą częścią artykułów, poświęconych objawieniom Maryjnym w Trevignano Romano. Dziś druga i ostatnia część. Obie części na warsztat biorą przede wszystkim te objawienia, które dotyczą: wojny, broni chemicznej oraz choroby. Jeżeli Spojrzycie na COVID-19, wojnę na Ukrainie, eksperyment medyczny w postaci tak zwanych „szczepień mRNA” i wiele, wiele więcej, to szybko zauważycie, że nagle „obudziliśmy się”, w totalnym „globalnym szaleństwie”.

Dla tego „globalnego szaleństwa” nie może być naszego przyzwolenia. To jest ewidentna nienormalność, a życie na tej planecie nie polega na „dostosowaniu się do nienormalności”, ale na piętnowaniu jej oraz, co istotne, zwalczaniu kłamstwa i obłudy, które to „czynniki” promują dalszy rozwój „globalnego szaleństwa”. Nie popadajmy w bezradność, w beznadzieję, lecz do samego końca trwajmy przy prawdzie, gdyż tylko taka postawa nas uratuje i pozwoli nam odnieść ostateczny sukces!

Proszę, otwórzcie oczy i nie słuchajcie głosicieli fałszywego pokoju, ponieważ potężni tego świata planują wielką wojnę.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 10 marca 2018 roku.

Słuchajcie wiatrów wojny, którymi nie są tylko bomby atomowe. Wojna światowa już się rozpoczęła.

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 11 maja 2019 roku.

Nasłuchujcie wichrów wojny. Rosja już się szykuje. Na Rzym spadnie zaraza, nędza i ospa, które sprowadzą śmierć i rozpacz.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 18 czerwca 2016 roku.

Nadchodzą plagi i epidemie, wszystko zacznie się w Rzymie, gdzie jest chory Kościół Piotra. Módlcie się stale, moje dzieci, zaczęły się czasy, które przepowiedziałam, ale nie lękajcie się, bo zawsze będę przy was.

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 5 stycznia 2019 roku.

Stare i zapomniane choroby powrócą, a nowe się pojawią.”

Jezus do Giselli Cardia. Trevignano Romano 20 lipca 2019 roku.

Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby, wszystko jest już gotowe, by zanieczyścić powietrze nieznanymi bakteriami.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 28 września 2019 roku.

Uważajcie na naukę, uważajcie na szczepionki, będą się starać manipulować wszystkimi od narodzin. Uważajcie na fałszywe demokracje, ponieważ wkrótce narzucą swą dyktaturę.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 1 kwietnia 2017 roku.

Pamiętajcie, że wojny, nieszczęścia i wszystko, co się wydarzy, otworzy drzwi Antychrystowi.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 16 listopada 2019 roku.

Moje dzieci, to nie będzie ostatni wirus [SARS-CoV-2 powodujący chorobę COVID-19], który przyjdzie z ziemi, lecz spodziewajcie się kolejnego.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 29 lutego2020 roku.

Drodzy Czytelnicy, wszystko to wypełnia się na naszych oczach, lub już się wypełniło. To też polecamy Wam abyście śledzili w miarę waszych możliwości, objawienia z Trevignano Romano. My je śledzić będziemy a i co jakiś czas opublikujemy kolejne artykuły na naszym portalu, związane z „przesłaniem” jakie wypływa z Trevignano Romano.


Przeczytaj również:

Sekret SARS-CoV-2 dotyczy tego, czym jest koronawirus, czym jest ta bezobjawowa pandemia.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


8 sierpnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *