Obalona legenda „Ducha Kijowa”. Jeden z filmów pochodzi z gry: „Digital Combat Simulator” z 2008 roku – donosi portal The Sun.

Weźmy na przykład „Ducha Kijowa”. Ukraińscy urzędnicy rządowi udostępnili propagandowe nagranie „macho pilota” myśliwca zwanego „Duchem Kijowa”, w którym twierdzi się, że zamaskowany pilot zestrzelił kilka rosyjskich odrzutowców. Ale jeden z filmów został zdemaskowany przez ekspertów jako pochodzący z gry wideo Digital Combat Simulator z 2008 roku.


Życzymy narodowi Ukraińskiemu tylko i wyłącznie zwycięstwa w walce z Rosyjskim agresorem, jednak należy spojrzeć prawdzie w oczy i napisać coś, co niestety nie będzie po myśli wielu, jednak musimy gdyż pisząc kolokwialnie: „coś tu nie gra”. Tak więc czy to możliwe, że nie obserwujemy początków III wojny światowej, ale zamiast tego patrzymy na coś zupełnie innego, jednak jeszcze niemożliwego do identyfikacji?

Wielu zadaje pytanie co tu jest grane? Dlaczego Putin zaatakował skoro wszystko, ale to wszystko było przeciwko temu. Sądzę, że mówienie „na siłę”, że jest on wariatem, może zdecydowanie zaciemniać prawdę. Zaczynam uważać, że tutaj może chodzić o coś więcej, ale póki co posiadamy jeszcze za mało informacji aby dotrzeć do prawdy. Dziś natomiast chcemy obalić pewien mit, a w zasadzie publikację w tej kwestii udostępnił portal The Sun.

Tak więc coraz większa część zagranicznych mediów zaczyna dostrzegać, że sprawy absolutnie się pogarszają podczas rosyjskiej inwazji na Ukrainę, ale im więcej się na to patrzy, tym bardziej to nie ma większego sensu, a wiele z tego co tam się dzieje, nie ma ŻADNEGO sensu. Panuje dezinformacja, propaganda i w dziwny sposób wojna ta wybuchła i nagle zakończyła się pandemia. Może nagroda nobla w dziedzinie medycyny dla Putina? Jest wiele absurdów i rzeczy niemających sensu. Za wiele aby tego nie móc nie zauważyć.

Weźmy na przykład „Ducha Kijowa”. Ukraińscy urzędnicy rządowi udostępnili propagandowe nagranie „macho pilota” myśliwca zwanego „Duchem Kijowa”, w którym twierdzi się, że zamaskowany pilot zestrzelił kilka rosyjskich odrzutowców. Ale jeden z filmów został zdemaskowany przez ekspertów jako pochodzący z gry wideo Digital Combat Simulator z 2008 roku. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Spójrzcie na źródło:


Źródło: https://www.the-sun.com/news/4783529/debunked-urban-legend-ghost-kyiv-promoted-ukrainian-govt/

Przeczytaj również:

W. Putin oskarża zachód o chęć kontrolowania populacją i manipulowanie środowiskiem planety po przez smugi chemtrails.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


4 marca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *