„Nowy Porządek Świata” oraz „Nowy Ład Polski”, czyli jak szeroko pojęty PiS i „bankster” M. Morawiecki sprzedali Polskę.

Szanowni Państwo, jeżeli zostanie powołana do istnienia Unia Euro Azjatycka, Amerykańska i zostaną one połączone z Unią Europejską to, co z państwami trzeciego świata? Te kraje także będą kontrolowane, jednak już przez samą instytucję ONZ, która to będzie pełnić formę nadzorczą i korygującą. Co to oznacza? Nasz glob będzie poddany politycznej tyrani, która będzie kontrolować posunięcia każdego człowieka na wielu płaszczyznach. Totalna kontrola i inwigilacja, można napisać globalne więzienie, ale bez widocznych krat.


Śmiech historii jest tym, co ujawnia się po pewnym czasie, społeczeństwa zaczynają dostrzegać prawdę i pewnego rodzaju naigrawanie się „losu” z całej ludzkości, z konkretnych i pojedynczych narodów. Obecnie mamy do czynienia z tego typu procesem. Czy jeszcze kilka lat temu pomyślelibyście o tym, że to PiS, partia rzekomo patriotyczna, chrześcijańska, narodowa, będzie niszczyć Polskę i wprowadzać u nas Nowy Ład Polski?

Termin ten niezmiernie kojarzy się nam z Nowym Ładem Globalnym, określanym mianem Nowego Porządku Świata (New world Order). Tak, więc jeśli ktoś nie wierzy w Nowy Ład Polski, który de facto kształtuje się na naszych oczach a który to doprowadza Rzeczpospolitą do ruiny i pełnego zniewolenia względem banków, to jak będzie mógł zrozumieć pojecie Nowego Porządku Świata? Do tych jednak, którzy przebudzili się i zaczęli spoglądać ponad horyzont, ponad propagandę medialną, kierujemy dzisiejszą publikację.

„Powinniśmy mieć rząd światowy, czy wam się to podoba czy też nie. Siłą albo po dobroci, wybór zależy już od samego społeczeństwa.”

James Wartburg (wypowiedź z roku 1950.)

Idea Nowego Porządku Świata w dużej mierze ukonstytuowała się w momencie powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki, które to kontrolują w dużej mierze wydarzenia światowe z zakresu polityki, ekonomi, bankowości i oczywiście z zakresu militarnego, wszczynając coraz to nowsze konflikty wojenne, oczywiście wszystko w ramach walki o pokój. Z czasem owe oddziaływanie wzrastało i obejmowało swoim zasięgiem coraz większą liczbę Państw i społeczeństw.

Po drodze były I oraz II wojna światowa. Przy tej okazji dobrze jest wspomnieć, że Adolf Hitler był finansowany przez rodzinę Rothschild, jedną z trzynastu rodów Illuminati, a jeżeli ktoś nadal nie wierzy w istnienie tego mrocznego bractwa to napiszemy, że: Rothschildowie to jedna z najbardziej wpływowych rodzin na naszej planecie, jest to rodzina globalistów. Teraz, jeżeli przedstawiciele globalistów finansowali dojście do władzy Hitlera oraz późniejsze jego poczynania, to bardzo szybko dojdziemy do wniosku, że tym kręgom elit zależało na wojnach i rozruchach na świecie i w Europie.

Po zakończeniu wojny globalnej, wprowadzono Nowy Ład Światowy, innymi słowy podzielono nasz glob na strefy wpływów największych mocarstw, mowa tutaj głównie o USA i Rosji. Oczywiście z czasem ponownie wszystko zaczęło ulegać zmianie, gdyż na arenie pojawił się trzeci zawodnik, a mianowicie Chiny, a to oznacza, że prowadzona gra musi zostać z restartowana i ułożona na nowo, co to oznacza?

To niestety najprawdopodobniej oznacza kolejny globalny konflikt, na którego arenie będą przewodzić Rosja, Chiny i USA. Przygotowania do tego globalnego konfliktu trwają już dziś i od wielu lat. Nie tak dawno wyciekły tajne dokumenty Pentagonu, które zakładają wybuch globalnego konfliktu w najbliższych dwudziestu latach (The U.S. Army Operating Concept). Po co wojna? Aby tym razem wprowadzić Nowy Porządek Świata, a nie tylko czasowe rozwiązanie w postaci podziału wpływów, lecz ostateczne zniewolenie ludzkości. Oczywiście brzmi to jak science fiction, przynajmniej dla większości osób, jednak dzisiejsza technologia na to pozwala.

Przeniesiemy się teraz nieco wstecz, bo aż do roku 1954, kiedy to tak zwana „elita” naszej planety w skład, której wchodzili ekonomiści, bankierzy oraz czołowi politycy, spotkała się potajemnie w hotelu o nazwie Bilderberg na terenie Holandii. Co ciekawe ci ludzie, możemy nazwać ich Bilderbergami przyznali, że jednym z głównych celów spotkania z roku 1954 było powołanie do istnienia Unii Europejskiej.

Kolejnym krokiem będzie powołanie Unii Amerykańskiej oraz Unii Euro Azjatyckiej, a następnie połączenie tych tworów w jeden, czyli w globalną Unię, która będzie stanowić idealne fundamenty Nowego Porządku Świata. Mogłoby się przy tej okazji wydawać, że Grupa Bilderberg to źródło idei Nowego Porządku Świata, jednak to błędne rozumowanie, ponieważ to tylko kolejny etap systematycznie i konsekwentnie realizowanego planu.

Prawdziwym źródłem zniewolenia i ostatecznego zamordowania wszelkich przejawów wolności, czym właśnie będzie Nowy Porządek Świata, Iluminaci, czy też osoby oświecone, których zakon rzekomo powstał w roku 1781, nie mniej jednak to tylko kolejna data, która wypłynęła na jaw. De facto Iluminaci są bractwem znacznie starszym niż nam się wydaje. Ci ludzie zazwyczaj tworzą imperia, jak imperium Rzymskie, Greckie a obecnie Brytyjskie, które to Imperium jest ich główną siedzibą a same Stany Zjednoczone tylko narzędziem do wprowadzania zmian globalnych. Zatem u podstaw idei Nowego Porządku Świata stoją Iluminaci.

Szanowni Państwo, jeżeli zostanie powołana do istnienia Unia Euro Azjatycka, Amerykańska i zostaną one połączone z Unią Europejską to, co z państwami trzeciego świata? Te kraje także będą kontrolowane, jednak już przez samą instytucję ONZ, która to będzie pełnić formę nadzorczą i korygującą. Co to oznacza? Nasz glob będzie poddany politycznej tyrani, która będzie kontrolować posunięcia każdego człowieka na wielu płaszczyznach. Totalna kontrola i inwigilacja, można napisać globalne więzienie, ale bez widocznych krat.

Okrąg naszego dzisiejszego artykułu się domyka a my powracamy do kwestii, od których rozpoczęliśmy, czyli do partii PiS, której działalność dla Polski jest gorsza aniżeli widzialna wojna i czołgi na ulicach Warszawy. A teraz do konkretów. PiS a w szczególności Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Adam Niedzielski, Łukasz Szumowski i wielki szpitalnik Dworczyk doprowadzili do ruiny budżet Polski, zadłużając nasz naród na setki miliardów złotych u zagranicznych banków.

Dalej należy wspomnieć o zatrważającej ilości zgonów, których pułap, według wielu mediów niezależnych, osiąga 100 000 śmierci. Są to zgony osób, które zmarły ze względu na paraliż służby zdrowia wywołany decyzjami PiS. Ci ludzie nadal by żyli, gdyby nie patologia i nieustannie lejący się terror lęku z ekranów telewizora, w szczególności z TVPinfo. Pamiętajmy, że to żywi piszą historię, tak, więc prawda w przyszłości wyżej wspomnianą partię zmiecie z powierzchni polskie sceny politycznej a przyszłe pokolenia będą uczyć się, że PiS stanowiło podstawowy trzon zdrady Rzeczpospolitej.

Na koniec pozostaje dosłowne „rozstrzelanie” polskiej klasy średniej i przymuszanie narodu do przyjmowania preparatu powodującego zgony i nazywanego przez PiS szczepionką, przeciwko COVID-19, podczas gdy jest to nieprzebadany specyfik, a cały proces tak zwanego narodowego programu szczepień to jawny eksperyment medyczny prowadzony przez PiS. I na koniec taka o to anegdota. Otóż wielu szczyci się tym, że nie wierzy w UFO, w wielką stopę, w globalne spiski.

Napiszemy wam, że na naszych oczach prowadzony jest wyżej wspomniany eksperyment medyczny, a mimo to ci sami ludzie, którzy są dumni ze swojej racjonalności, przynajmniej tej urojonej, nie wierzą i nie rozumieją, że szczepienia na COVID-19 to eksperyment medyczny, przy okazji uważają oni wszystkich innych za foliarzy i to jest dopiero pomieszanie z poplątaniem. Pocieszające jest jednak to, że my i Wy znamy prawdę, i będziemy walczyć o nią dla tych wszystkich, którzy jeszcze jej nie poznali.


Przeczytaj również:

M. Morawiecki sprzedał suwerenność Rzeczpospolitej za 770 miliardów zł, a to oznacza realne zagrożenie dla przetrwania narodu Polskiego.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *