Nowy Porządek Świata, jedna globalna religia i wszechobecny pierwiastek duchowy.

,,Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.”

Henry Spaak. Były Sekretarz NATO i jeden z czołowych przywódców EWG.

Ludziom, którym przewodzi idea Nowego Porządku Światowego towarzyszą następujące szczytne i globalne cele. Po pierwsze wprowadzenie nowego porządku ekonomicznego, po drugie zdalne kontrolowanie demokracji i wreszcie po trzecie wprowadzenie jednej globalnej religii. Idea nowego ładu globalnego polega w znacznej mierze na centralizacji władzy w kilku punktach. A zatem utworzenie Stanów Zjednoczonych Europy i wreszcie czegoś na wzór Stanów Zjednoczonych Świata. Dlatego właśnie globaliści tak ściśle współpracują z ONZ oraz GATT.

Owa współpraca ma zapewnić szybsze wprowadzenie nowego ładu, czyli federację narodów Ziemi rządzoną przez kilku uprzywilejowanych mędrców. Drodzy Czytelnicy, co my powinniśmy w tym dostrzec? Powinniśmy dostrzec na horyzoncie współczesnej cywilizacji wielkie zmiany, które dosięgną ostatecznie każdego człowieka w większym lub mniejszym stopniu, ale jedno jest pewne, niewiedza nie jest wytłumaczeniem, ponieważ bez względu na to czy wierzymy w nowy porządek świata czy też nie, to on nadchodzi i dobrze jest zdać sobie z tego faktu sprawę.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.’’

George Orwell.

Światowe potęgi załamują się jedna po drugiej a my jesteśmy spadkobiercami wszystkich poprzednich imperiów. Trzeba zdać sobie sprawę, że nie ma doskonałego systemu politycznego. Nawet starożytni Rzymianie przyjęli prawa uprzedzających instytucji państwowych, ale też stworzyli nowe, bardziej rozległe i eksponowane niż wszystkie państwa dotychczas istniejące. To właśnie za czasów Rzymu powstało nowe imperium, które wciąż się rozszerza i które nie zna końca, owym imperium jest Unia Europejska.

Pisząc o Nowym Porządku światowym, który równie dobrze można nazwać nowym globalnym zniewoleniem, nie można zapomnieć o pierwiastku duchowym, o pierwiastku chrześcijańskim. Otóż Syn Boży przyszedł na ziemię jako niepozorne dzieciątko, aby powołać do istnienia królestwo nieprzemijające. Owo królestwo na końcu czasów stanie się górą, która wypełni cały świat. Królestwo Chrystusowe jest wiecznotrwałe, zawsze zwyciężało wszelkie przeciwności.

W przeszłości, ale także i współcześnie, chrześcijanie byli i są paleni żywcem w różnych miejscach naszego globu. Za czasów Nerona byli rzucani żywcem dzikim zwierzętom, morzeni głodem, poddawani publiczny torturom i egzekucjom, ale nigdy nie został wstrzymany wzrost liczby chrześcijan, co stanowi ogromny fenomen. Można pokusić się o stwierdzenie, że krew męczenników stawała się dosłownie tabliczką mnożenia wzrostu liczby wyznawców nauczania Jezusa z Nazaretu.

Obecnie globalne elity myślą o stworzeniu Neo Babilonu. Pamiętajmy, że w Babilonie chrześcijan wrzuca się do ognistego pieca, dlatego wiara chrześcijańska jest obecnie najbardziej atakowaną religią na świecie. Istniejemy w znamiennych czasach, w których wielu będzie musiało oddać swoje życie za przyznanie się do Jezusa z Nazaretu. Otóż należy zauważyć, że świat usilnie stara się skłonić chrześcijanina XXI wieku do konformizmu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *