Nowy Porządek Świata: gwałtowne przemiany, kryzysy polityczne i brak zaufania, powodują, że świat grupuje się w nowe koalicje.

Globaliści na drodze ku pełni władzy atakują prawa obywatelskie w imię tak zwanej mniejszości, taka sytuacja ma miejsce obecnie w Polsce, gdzie frontowa ideologia gender oraz LGBT próbują wyniszczyć konserwatywny charakter Polskiego społeczeństwa. Dlatego też nagminnie atakuje się światopogląd chrześcijański i napada na każdego, kto publicznie wyznaje przekonania konserwatywne. Promowany jest ateizm, bezbożność lub pogaństwo.


,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.’’

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Znajdujemy się w przełomie dziejowym, można użyć określenia na pięć minut przed dwunastą. Świat cywilizowany przeżył ostatnio wielkie duchowe wstrząsy takie jak Rewolucja Francuska, Manifest Komunistyczny czy ludobójstwo Adolfa Hitlera. Gwałtowne przemiany, kryzysy polityczne i brak zaufania, powodują, że świat grupuje się w nowe koalicje. Zakonspirowane stowarzyszenie globalistów pracuje przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

W obłędnym szale zjednoczeniowym wtajemniczeni łączą się w ekonomiczne bloki, zrzeszając polityczne rejony Ziemi, grupują koalicję i wznoszą podwaliny Nowego Ładu Globalnego. Kilku wybrańców losu buduje system urzeczywistniania projektu nowego porządku świata. W sposób ukryty, globaliści zawierają tajne układy, negocjują, pertraktują, prowadzą rokowania w dziedzinie polityki, ekonomii i wymiany handlowej. Dzięki skupieniu w swoim ręku finansów w banku świata, globaliści już obecnie prowadzą ukrytą dyktaturę i są obecni w niemal każdej dziedzinie życia.

Są obecni w przekazie komputerowym, w prasie, w filmie, w telewizji a więc w kulturze, sztuce i oświacie. W ostatnim czasie możemy obserwować jak owi wybrańcy losu często wiązani z Bractwem Illuminati, wtargnęli do religii, światowej religii. I na tym polu mają realny plan zjednoczenia wszystkich wiernych pod sztandarem globalizmu bez Chrystusa. Zarys i rozmiar projektu dosłownie mrozi krew w żyłach, jest to plan powołania super religii, prawdy bez Boga.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Tajny charakter Bractwa Illuminati stanowi zamknięte koło legendarnego stowarzyszenia od średniowiecza, aż po dzień dzisiejszy z mocnym zarysem spirytyzmu. Globaliści kontrolują zasoby materialne, surowcowe, paliwo, zapasy żywności i skrupulatnie gromadzą w swoich rękach rezerwy finansowe. Równocześnie propagują zamach stanu i przekształcenie Ameryki w Stany Zjednoczone Świata pod patronatem ONZ, a państwa Starego Kontynentu w twór Zjednoczonej Europy.

Globaliści na drodze ku pełni władzy atakują prawa obywatelskie w imię tak zwanej mniejszości, taka sytuacja ma miejsce obecnie w Polsce, gdzie frontowa ideologia gender oraz LGBT próbują wyniszczyć konserwatywny charakter Polskiego społeczeństwa. Dlatego też nagminnie atakuje się światopogląd chrześcijański i napada na każdego, kto publicznie wyznaje przekonania konserwatywne. Promowany jest ateizm, bezbożność lub pogaństwo.

,,Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.’’

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

Mamy do czynienia z realizowaniem chytrego, wręcz diabelsko sprytnego planu zmierzającego do niszczenia swobód obywatelskich w imię propagowania swobód mniejszościowych. Ostatecznym celem jest zniszczenie dotychczasowego ładu na gruzach, którego zostanie w pełni wzniesiony ład bez Boga, ład kontrolowany przez wybranych kosztem wolności obywateli. Należy mieć tego świadomość by móc lepiej przygotować się na to, co nadchodzi.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


7 lipca, 2019


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *