Nowy Porządek Świata, czyli: „Jak daleko zaszliśmy, jeśli mówienie prawdy staje się przestępstwem?”

„Jak daleko zaszliśmy, jeśli mówienie prawdy staje się przestępstwem? Jak daleko zaszliśmy, jeśli ścigamy ludzi, którzy ujawniają zbrodnie wojenne, za ujawnianie zbrodni wojennych? Jak daleko się zapadliśmy, kiedy nie ścigamy już naszych własnych zbrodniarzy wojennych? Ponieważ bardziej się z nimi identyfikujemy, niż z ludźmi, którzy faktycznie ujawniają te zbrodnie. Co to mówi o nas i naszych rządach?” Nilsa Melzer.


„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r.

„Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.”

Abraham Lincoln.

Do czego odnosi się „Nowy Porządek Świata”? Odnosi się między innymi do tego, że wiele światowych kryzysów jest de facto wywoływanych a następnie sterowanych przez potężne grupy ludzi, aby w ten sposób usprawiedliwić wprowadzanie bardziej zaostrzonego prawa kosztem wolności obywateli w imię ogólnie pojętego bezpieczeństwa narodowego. I chociaż nadal wiele osób uważa tego typu agendę działania za bezpodstawną teorię spiskową, to w gruncie rzeczy istnieje wiele przykładów i dowodów, które argumentują, że tak nie jest.

Szanowni Państwo, wielu światowych przywódców wielokrotnie mówiło o „Nowym Porządku Świata”, wskazując na większą globalną współpracę, kontrolę i nadzór, w celu osiągnięcia „bezpieczniejszej” przyszłości (powstaje pytanie, dla kogo bezpieczniejszej?). Zatem mamy tutaj do czynienia z programem jeszcze większej centralizacji władzy dla tych, którzy już dziś posiadają władzę wręcz niewyobrażalną. Innymi słowy, mamy do czynienia z ruchem, który powoli acz konsekwentnie, odbiera społeczeństwom globu koleje prawa i wolności pod pozorem dobrej woli.

Podwyższony stan bezpieczeństwa narodowego w naszych obecnych czasach obejmuje większy nadzór i gromadzenie danych, stosowanie większej liczby metod śledzenia ogólnej populacji, jej działań, intencji, a nawet wzorców osobowych. Ponownie to podkreślamy: Nowy Porządek Świata to nie jest teoria spiskowa. Zauważcie, że już wiele lat temu Edward Snowden dał światu do zrozumienia, że ​​NSA przez cały czas śledziła obywateli USA nielegalnie, bez ich zgody, a oni (funkcjonariusze NSA) zaprzeczali temu nawet pod przysięgą. Sądzicie, że w innych państwach jest inaczej?

Uzasadnieniem, które doprowadziło do ​​powstania tego „Nowego Świata”, są często zagrożenia, takie jak zmiany klimatu, wybuchy chorób, takie jak te, których doświadczamy w przypadku COVID-19, terroryzm i tym podobne. W dalszej kolejności środki zaradcze podejmowane przeciwko wyżej wspomnianym rzeczom są „sprzedawane” społeczeństwu jako niezbędne dla ochrony i dobrego samopoczucia.

W wyniku medialnego marketingu, społeczeństwa globu są powoli urabiane tak, aby postrzegać wolność jako coś samolubnego i szkodliwego dla innych. To jest cała prawda i tylko prawda w tym jednym krótkim zdaniu. I teraz przychodzi mi na myśl wspaniały cytat Nilsa Melzera z Katedry Praw Człowieka, Genewskiej Akademii Prawa Humanitarnego i Praw Człowieka, profesora prawa na Uniwersytecie w Glasgow oraz sprawozdawcy ONZ do spraw Tortur i innego nieludzkiego lub poniżającego traktowania lub karania.

Jak daleko zaszliśmy, jeśli mówienie prawdy staje się przestępstwem? Jak daleko zaszliśmy, jeśli ścigamy ludzi, którzy ujawniają zbrodnie wojenne, za ujawnianie zbrodni wojennych? Jak daleko się zapadliśmy, kiedy nie ścigamy już naszych własnych zbrodniarzy wojennych? Ponieważ bardziej się z nimi identyfikujemy, niż z ludźmi, którzy faktycznie ujawniają te zbrodnie. Co to mówi o nas i naszych rządach?

W demokracji władza nie należy do rządu, ale do ludu. Ale ludzie muszą się o to ubiegać. Tajemnica pozbawia ludzi władzy, ponieważ uniemożliwia im sprawowanie demokratycznej kontroli i właśnie dlatego rządy chcą zachowania tajemnicy.

Nilsa Melzer.

Edward Snowden wielokrotnie mówił o wielu zagrożeniach, ostatnio szczególnie podkreślając, że koronawirus i ta cała PLANdemia, jest używany, podobnie jak groźba terroryzmu, do narzucania bardziej nadmiernych środków kontroli populacji ludzkiej. Z kolei William Binney przekazał ideę, że NSA nie jest zainteresowana ochroną ludzi i ich wolności, ale raczej: „całkowitą kontrolą populacji”. I to się teraz, także w tej sekundzie, realizuje na naszej planecie, to jest Nowy Porządek Świata.


Przeczytaj również:

PLANdemia: „«Oni» przyjdą także po was i po wasze rodziny. «Oni» przyjdą po wszystko, co posiadacie, aby wam to odebrać.”


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *