„Nowa normalność” czyli Justin Trudeau niczym dyktator, siłowo tłumi pokojowy protest wolnych Kanadyjczyków.

Zgodnie z ustawą o nagłych wypadkach, przywołaną w tym tygodniu przez Trudeau, która w mojej opinii jest czymś na wzór „stanu wojennego”, funkcjonariusze organów ścigania mają możliwość aresztowania ludzi za blokowanie dróg i destrukcyjne zachowanie w zamkniętej strefie. Mają też prawo przejmować pojazdy i zamrażać te same konta bankowe. Witamy w wolnym i otwartym społeczeństwie zachodu.


Likwidacja społeczeństwa posługującego się pieniędzmi na rzecz wprowadzenia obrotu bezgotówkowego to droga ku pełnemu zniewoleniu ludzkości. O tym procederze pisaliśmy już wielokrotnie i napiszemy ponownie, ponieważ na naszych oczach kreuje się sytuacja która potwierdza to co napisaliśmy powyżej. Mamy tutaj na myśli sytuację do jakiej dochodzi w Kanadzie, to jest kraju w mojej opinii już całkowicie totalitarnym.

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy, Kanadyjskie banki otrzymają nazwiska osób zaangażowanych w protesty „Konwoju Wolności”, które to protesty dosłownie spadły na stolicę kraju, na głowę Justina Trudeau niczym „młot wolności”, co jest de facto pierwszym krokiem w obiecanej finansowej rozprawie z demonstrantami ustanowionej przez skrajnie lewicowy rząd „króla dyktatora” Justina Trudeau.

Naszym oczom ukazuje się globalny paradoks, a mianowicie „globalni liberałowie” wielokrotnie oskarżali republikańskiego Donalda Trumpa o bycie dyktatorem, ale to skrajnie lewicowy liberalny Justin Trudeau jest faktycznym dyktatorem, tłumiącym prawa własnego narodu do prowadzenia wolnych i uczciwych protestów publicznych. Zabawne, jak to wszystko działa, prawda? Prawda staje się kłamstwem i odwrotnie. Normalność staje się nienormalnością i odwrotnie. Ach ten XXI wiek…

Kanada to piękny kraj ze wspaniałymi ludźmi, mamy wielu czytelników z tej części świata. Ale rząd Kanady dojrzał do rewolucji, przynajmniej nadszedł czas, aby obalić obecną administrację wszelkimi środkami dostępnymi dla narodu kanadyjskiego. „Król” Trudeau dobrze by zrobił, gdyby pamiętał, co stało się z francuskim królem Ludwikiem XVI i podjął kroki, aby historia się nie powtórzyła. Dlaczego? Albowiem „gniew ludu” jest święty!

Bloomberg donosi, że Canadian Bankers Association potwierdziło, że Królewska Kanadyjska Policja Konna (RCMP) powiadomiła banki o liście nazwisk i udostępniła ją. Według osób zaznajomionych z tą sprawą instytucje podobno wciąż szukają wyjaśnień od organów ścigania, jak postępować z kontami rzekomych protestujących. Ale minister finansów Chrystia Freeland powiedziała, że ​​niektóre konta zostały już zamrożone, podał serwis informacyjny. Tak wygląda „nowa normalność”? Spójrzcie:


Źródło: https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-02-17/police-begin-financial-squeeze-trudeau-defends-emergency-edict

Zgodnie z ustawą o nagłych wypadkach, przywołaną w tym tygodniu przez Trudeau, która w mojej opinii jest czymś na wzór „stanu wojennego”, funkcjonariusze organów ścigania mają możliwość aresztowania ludzi za blokowanie dróg i destrukcyjne zachowanie w zamkniętej strefie. Mają też prawo przejmować pojazdy i zamrażać te same konta bankowe. Witamy w wolnym i otwartym społeczeństwie zachodu.

Na koniec polecamy Wam utwór: „Truckers Freedom Convoy 2022 Keep On Truckin In The Free World”. Twórca: UnderGunned Productions. Cóż więcej można dodać. Sądzę, że ten utwór, ta piosenka, i te obrazki ukazujące wolnych Kanadyjczyków, a w zasadzie całe Kanadyjskie rodziny, mówią wszystko. Tego nie trzeba komentować gdyż to komentuje się samo. Pozdrawiamy Wolnych Kanadyjczyków! Nie podawajcie się w walce o wolność!


Przeczytaj również:

„Konwój Wolności” w Kanadzie urósł do rangi już legendarnej. Obejrzyjcie teledysk związany z protestem Wolnych Kanadyjczyków.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


18 lutego, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *