Niszczyciel Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych uchwycił przelatujące nad nim tajemnicze UFO.

Pentagon twierdzi, że statki Marynarki Wojennej sfotografowały UFO w kształcie piramidy. W krótkim klipie nagranym przez personel na pokładzie USS Russell widać trzy kule unoszące się nad okrętem wojennym. Na nagraniu widać również trójkątny obiekt. Należy zauważyć, że kuliste UFO „schodziło do wody bez zniszczenia” relacjonuje The New York Post. Dalej zgodnie z doniesieniami prasowymi czytamy, że „kulistego” UFO nie można było znaleźć po tym jak „wszedł” on do wody. A do poszukiwań wykorzystano łódź podwodną.


„Dotarłem do dokumentów latem 2005 roku, zawartość tych dokumentów zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Naród amerykański oraz wszystkie inne narody mają prawo wiedzieć, co się dzieje, ponieważ są tego częścią. Otóż statki UFO są tak prawdziwe jak samoloty nad naszymi głowami, spotyka mnie wątpliwe wyróżnienie, ponieważ jako pierwsza osoba rangi rządowej krajów grupy G8 stwierdzam to jednoznacznie.”

Paul Hellyer. Były minister obrony w rządzie Kanady. Wypowiedz z roku 2013.

News.com.au, foxnews.com, nypost.com, the-sun.com, independent.co.uk, dailystar.co.uk, metro.co.uk i wiele innych renomowanych portali opublikowało materiały opisujące przyznanie Pentagonu, że niszczyciel Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych uchwycił niesamowity materiał z noktowizora przedstawiający przelatujące nad nim tajemnicze UFO. Szanowni Państwo, tak jak już pisaliśmy kilka miesięcy temu, przygotujcie się na coś wielkiego.

Czy będzie to wizyta kosmitów transmitowana w nocnych wiadomościach, które będą miały miejsce już w 2021 roku? Dwie rzeczy nie ulegają wątpliwościom, po pierwsze „najazdy” UFO wzrosły o 30% od początku 2020 roku, doskonale to współgra z paranoją globalnej PLANdemii COVID-19. Czy zatem cały świat się dosłownie wali i zapada pod własnym ciężarem nagromadzonych kłamstw i absurdów? Czujesz to? Ja to czuje, ponieważ to się dzieje na naszych oczach.

I wreszcie po drugie, otóż już 17 kwietnia 2018 roku pisaliśmy na naszej stronie internetowej w artykule: „WikiLeaks ujawnia prawdę? Nadchodzi ostatni etap zniewolenia ludzkości.” O Tym, że operacja kosmita będzie poprzedzać ostateczne rozwiązanie. Wówczas mogło się wydawać, że to kolejna pociągająca teoria spisku, jednak wielu rozumiało, że to coś ZNACZNIE więcej. Pozwólcie, że teraz przytoczymy fragment wywiadu z Carol Rosin, pochodzący bezpośrednio z tamtego artykułu:

,,Na początku 74 roku spotkałam się z nieżyjącym Wernherem von Braunem, wtedy Von Braun umierał na raka, ale zapewnił mnie, że przeżyje jeszcze kilka lat, aby opowiedzieć mi o grze, w którą grał. Grze mającej na celu realizację starań uzbrojenia przestrzeni oraz kontrolowanie Ziemi z samego kosmosu.

Poprosił mnie, bym była jego rzecznikiem, poprosił mnie o to bym podjęła się trudu edukowania decydentów i opinii publicznej o tym, dlaczego nie powinniśmy nigdy instalować jakiejkolwiek broni w kosmosie. Najbardziej zszokowało mnie wyznanie na temat planu zawładnięcia współczesną cywilizacją.

Do realizacji tego planu miało posłużyć wykreowanie wroga całej ludzkości. Najpierw mieli to być Rosjanie, to oni w pierwszej fazie planu zostaną uznani za wrogów. Druga faza to wykreowanie terroryzmu i zidentyfikowanie terrorystów. Kolejnym etapem będzie straszenie ludzkości asteroidami.

To wszystko posłuży jako pretekst do uzbrojenia przestrzeni kosmicznej okalającej naszą planetę. Na sam koniec, tuż przed jego śmiercią powiedział: ,,I pamiętaj Carol, ostatnią kartą jest karta kosmita. Wmawianie ludzkości, że należy budować kosmiczne bronie przeciwko kosmitom, a wszystko to, jest kłamstwem. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka.’’

Wywiad z Carol Rosin.

Drodzy Czytelnicy, przytaczamy tę jakże fundamentalną relację, ponieważ obecnie zainteresowanie UFO, fascynacja tym zjawiskiem sięga kolejnych szczytów. Śmiemy sądzić, iż nie jest to przypadek, to też opisując dziś kwestię przyznania się Pentagonu do de facto kolejnego kontaktu z UFO, chcemy abyście spoglądali na wszelkie nowinki o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających oraz szerzej o kosmitach, przez pryzmat powyższego cytatu oraz tego jak w chwili obecnej niszczona jest wolność jednostki na poziomie całej planety.

A zatem powróćmy do meritum, Pentagon twierdzi, że statki Marynarki Wojennej sfotografowały UFO w kształcie piramidy. W krótkim klipie nagranym przez personel na pokładzie USS Russell widać trzy kule unoszące się nad okrętem wojennym. Na nagraniu widać również trójkątny obiekt. Należy zauważyć, że kuliste UFO „schodziło do wody bez zniszczenia” relacjonuje The New York Post. Dalej zgodnie z doniesieniami prasowymi czytamy, że „kulistego” UFO nie można było znaleźć po tym jak „wszedł” on do wody. A do poszukiwań wykorzystano łódź podwodną.


Przeczytaj również:

Tajne dokumenty CIA i KGB opisują atak UFO na jednostkę wojskową zlokalizowaną na Syberii.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. nypost.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *