Niszczenie psychiczne ludzkości w myśl idei: „wielki zły potwór nadchodzi”. Czy młode pokolenie odróżni świat rzeczywisty od wirtualnego?

Mamy system nazywany pieniężnym, który jest oparty na pieniądzu, który nigdy nie istniał, nie istnieje i nie będzie nigdy istnieć. Staliśmy się tak bardzo oddzieleni od świata w którym żyjemy, że większość ludzi nigdy nie zadaje prostego pytania ,,czym jest pieniądz?’’. Kiedy idziesz do banku prosić o pożyczkę, co robi bank? Nie robi nic pod względem przemieszczania cennych metali, drukowania pieniędzy, czegokolwiek. Bank zwyczajnie wpisuje na twoje konto zapożyczoną kwotę pieniędzy. Od tego momentu zaczynasz spłacać odsetki.


Rozwój współczesnego matrixa przyspiesza podczas wysoce kontrowersyjnej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, ponieważ Hollywood zwiększa swoją wirtualną produkcję, powiedział współzałożyciel i dyrektor generalny Magnopus, Ben Grossmann, jeden z najlepszych innowatorów w Hollywood. Pomyśl o swoich smartfonach, tabletach, padach, laptopach i jakkolwiek to nazwiesz, cały świat jest podłączony do urządzeń cyfrowych, na których działają aplikacje dla każdej możliwej funkcji.

Drogi Czytelniku, czy kiedykolwiek szukałeś słowa „urządzenie” w Biblii Króla Jakuba? Otóż pojawia się ono szesnaście razy i za każdym razem jest połączone ze złem, niegodziwością, a większość z tych szesnastu odniesień mówi bezpośrednio o Antychryście w czasach kłopotów Jakuba. Zbieg okoliczności? Być może nie. Dolina Krzemowa od lat wściekle pracuje nad stworzeniem trans-humanistycznego świata, w którym codzienna rzeczywistość, którą zobaczysz, gdy otworzysz oczy w swoim domu, będzie mogła się łączyć z rzeczywistością cyfrową.

COVID-19 znacznie przyspiesza ten proces, ponieważ globalne elity Nowego Porządku Świata mówią, że wirtualne spotkania są częścią „nowej normalności”. Odkąd Internet został udostępniony publicznie, nasz świat cyfrowy i świat fizyczny były na kursie kolizyjnym, a pseudo pandemia została wykorzystana do wbicia pozostałych gwoździ w trumnę, w której pochowano relacje między ludzkie, spotkania, życzliwość i wzajemną bezinteresowną pomoc.

Grossmann dostrzega znaczny postęp w łączeniu świata fizycznego ze światem cyfrowym, nazywając cały proces lustrzanym odbiciem. Twierdzi również, że jest jeszcze wiele do zrobienia, zanim te lustrzane światy zostaną w pełni połączone. „Jednym z największych problemów, jakie napotykamy w celu stworzenia naprawdę kompleksowego lustrzanego świata, jest fakt, że znaczna część społeczeństwa nie chce dać ponieść się temu, co oferuje technologia.” Powiedział Grossmann.

Na koniec zauważył, że projekt cyborgizacji ludzi oraz rozpowszechnienia wielu światów lustrzanych, będzie mógł się powieść dopiero wówczas, gdy dojdzie do całkowitej wymiany pokoleń. Jak dodaje, wówczas również sztuczna inteligencja stanie się wystarczająco dobra, aby stworzyć doskonały matrix. Drodzy Czytelnicy, cyborgizacja istot człowieczych (robienie z nich sterowanych półmaszyn / półludzi) już się niestety zaczęła. Ostatnio, w Internecie, jest wręcz „wysyp” reklam zachwalających udoskonaloną technologię, którą kiedyś opracowała firma SITA.

Reklamy te są generalnie typu: nauczymy cię na przykład w dwa tygodnie mówić perfekcyjnie w dowolnym języku obcym”. Pewnie i nauczą, nie przeczę, ale wykorzystają do tego urządzenia działające na naszą podświadomość i takie, które wykorzystują tak zwane fale mózgowe naszych umysłów. Proszę Państwa, w ten sposób do naszych mózgów można „wgrać” nie tylko znajomość języków obcych, ale cokolwiek innego, co tylko rządzonym nami będzie się podobało.

Współczesną cywilizację utrzymuje się w ciągłej koncentracji na przetrwaniu. Taką właśnie koncepcję świata, koncepcję masowej kontroli umysłu zawarto w publikacji pod tytułem: ,,Jak manipulować populacją?’’ Jeden z wierszy zawartych w owym dziele mówi tak: ,,Utrzymuj ich zajętych, zajętych, zajętych na farmie razem z resztą bydełka.’’ A zatem idea jest jedna, utrzymywać nas w stanie ciągłego stresu.

Dzieciaki poddawane ogromnemu stresowi, aby zdać egzaminy, aby pokazać jak w gruncie rzeczy zostały zindoktrynowane. To nieustanne rodzicielskie poszukiwanie chwały i presja, presja. Mamy obecnie tak wiele wskaźników sukcesu, które są nam sprzedawane, a w nich wszystkich chodzi o więcej i więcej. ,,O ile więcej ludzi jest tym? O ile więcej ludzi jest tamtym? O ile więcej ludzi uzyskało tytuły? O ile więcej ludzi się zadłużyło?’’

Współczesny matrix wydaje się być obłąkany. Co nie pozwala ludziom tego zrozumieć? Nieustanny hipnotyczny trans, w który jesteśmy wprowadzani. ,,Nie chcesz wiedzieć o bombardowaniu miast, obejrzyj coś innego. Nie chcesz wiedzieć, w jaki sposób ograniczono po raz kolejny twoje prawa obywatelskie, obejrzyj najnowszą reklamę leków na ból głowy. O! Spójrz ta kobieta wygrała nowy samochód, a tamten mężczyzna milion złotych.’’ Tak właśnie, hipnotyczny trans medialny sprzedawany jest współczesnemu człowiekowi.

Żyjemy w świecie obfitości, mimo to ludzie głodują. Mamy w niektórych częściach świata nadmiar jedzenia, które często pochodzi z części świata, w których ludzie głodują. I wreszcie wyrzucamy więcej jedzenia niż większość ludzi je wciągu wielu miesięcy. Tak się dzieje w Ekwadorze, ludzie w tym kraju żyją dosłownie na wysypisku śmieci, oczekując na furgonetki z jedzeniem wyrzuconym przez zachodnie hotele i jedzą to.

I wreszcie na sam koniec. Mamy system nazywany pieniężnym, który jest oparty na pieniądzu, który nigdy nie istniał, nie istnieje i nie będzie nigdy istnieć. Staliśmy się tak bardzo oddzieleni od świata w którym żyjemy, że większość ludzi nigdy nie zadaje prostego pytania ,,czym jest pieniądz?’’. Kiedy idziesz do banku prosić o pożyczkę, co robi bank? Nie robi nic pod względem przemieszczania cennych metali, drukowania pieniędzy, czegokolwiek. Bank zwyczajnie wpisuje na twoje konto zapożyczoną kwotę pieniędzy. Od tego momentu zaczynasz spłacać odsetki.

Te same osoby, które kontrolują banki, kontrolują także polityków oraz rządy i uchwalane prawo, które pozwala bankom pożyczać przynajmniej dziesięć razy więcej niż mają w depozycie. A zatem bank może tworzyć z niczego i obciążać odsetkami od tego, co stworzył całą populację, całe narody. Polska jest zadłużona w bankach, owe banki należą do konkretnych ludzi a zatem Państwo Polskie jest zadłużone u tej czy innej osoby. O tym się nie mówi w mediach jednak taka sytuacja ma miejsce praktycznie w przypadku każdego kraju na naszym globie.

Pieniądze są niczym DNA współczesnego społeczeństwa, które utrzymuje to społeczeństwo, bardziej niż cokolwiek innego, na tak wiele sposobów w niewoli na poziomie fizycznym. Pieniądze stworzone z niczego, nazywane długiem, kredytem na spłacenie, którego bardzo często poświęcamy resztę naszego życia. Ale, media o tym ci nie powiedzą. Media przekażą ci wszystkie informacje, które właściciele owych mediów uznają za dozwolone do przekazania. Tym właśnie bardzo często są współczesne wiadomości ,,lękaj się, bardzo się lękaj, wielki zły potwór nadchodzi.’’


Przeczytaj również:

LGBT+ nie jest dziejowym przypadkiem, lecz konsekwentnie realizowanym planem przez nadprzyrodzone siły, kierujące tymi wydarzeniami.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


8 maja, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *