Niemcy rozpoczynają prezydencję w UE, dlatego Merkel wraz z Putinem staną przeciwko Polsce. Zbliża się trudny czas w Europie.

Udostępnij

Nie oszukujmy się, zdanie wypowiedziane przez kanclerz Merkel: ,,Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności.’’ Należy oprawić w ramkę i powiesić na ścianie tak, aby każdy mógł codziennie spoglądać na przesłanie płynące z niego. Otóż taka będzie polityka elit w najbliższych latach, dochodzi do decydującego starcia pomiędzy wolnością a zniewoleniem. Bez względu na to, co będą mówić media głównego nurtu, media, które w znacznej mierze są własnością ludzi czerpiących profity z przebywania w obrębie kręgów władzy w Brukseli.


O tym nie wspomina się otwarcie, jednak wielu politologów zauważa, że po między Niemcami a Rosją istnieje niepisany sojusz. Istnieje wiele namacalnych dowodów na poparcie tego typu wniosku, jednym z nich z pewnością jest Nord Stream 2. Na Niemcy, które 1 lipca rozpoczynają prezydencję w Unii Europejskiej, spadną trudne zadania. Rząd Angeli Merkel przyjął program działań. I temu właśnie programowi działań chcemy dziś się przyjrzeć bliżej z punktu widzenia Polski.

Po pierwsze Angela Merkel na spotkaniu z politykami swojego kraju zauważyła, że w razie sankcji ze strony USA nałożonych na projekt Nord Stream 2, będzie dążyć do tego, aby Unia Europejska odpowiedziała tym samym i nałożyła sankcję na Stany Zjednoczone. Jak widzimy, Angeli Merkel bardzo zależy na ukończeniu tego, zagrażającego pokojowi w Europie, projektu. Jest to sytuacja kuriozalna, gdzie Angela Merkel wspiera Ukrainę w walce o odzyskanie utraconych ziem, przy jednoczesnym pompowaniu miliardów w biznes z Putinem.

To był pierwszy aspekt zbliżającej się prezydenci Niemiec. Drugi to przede wszystkim ponowne reaktywowanie kwestii nielegalnych imigrantów, oraz ich późniejsza przymusowa relokacja, tutaj Polska oraz Węgry znajdą się pod silnym ostrzałem wszelkich unijnych instytucji. Zatem jak widzimy, działanie Niemiec w znacznej mierze będzie uderzało w Polskę. To nie jest przypadek, ponieważ Angela Merkel doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że silna Polska to słabsze Niemcy.

Wisienką na torcie klinu polityki europejskiej jest pakt zawarty pomiędzy Merkel i Putinem. Pakt ten obejmuje utrzymywanie naszej Ojczyzny w stanie wegetacji, czyli Polacy nie będą umierali z głodu, jednak równocześnie kraj na tyle zostanie osłabiony, że koniecznym stanie się emigracja zarobkowa do Niemiec. Ktoś musi zbierać szparagi, zajmować się osobami starszymi u naszego sąsiada, a w oczach Merkel i Putina nasz naród to doskonała i tania siła robocza.

Na koniec spotkania Kanclerz Niemiec z politykami, padło pytanie o to, czy państwa Unii Europejskiej zgodzą się na tak twardą i bezwzględną prezydencję Niemiec. Odpowiedzi Merkel jest znamienita i brzmi; „Będą musiały, nie mają wyjścia.” To zdanie jest szalenie zbieżne z inną złotą myślą wypowiedzianą przez Merkel: „Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności.” Zatem czy jesteś gotowy Polaku, Polko oddać suwerenność Rzeczpospolitej?

Drodzy Czytelnicy zbliża się trudny czas w polityce europejskiej, nawet bardzo trudny. Przewodnictwo Niemiec w Unii Europejskiej z pewnością stanie się sposobnością do frontalnego ataku na Polskę. Przekop Mierzei Wiślanej, budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego, inwestycje w elektrownię atomową oraz zacieśniająca się współpraca z USA, będą podstawowym elementem poddawanym ostrzałowi.

Musimy zrozumieć, że Angela Merkel oraz Władimir Putin, panicznie obawiają się silnej Polski, dlatego zrobią wszystko, aby temu zapobiec. Unia Europejska zostanie wykorzystana jako narzędzie do szczucia przeciwko naszej Ojczyźnie. To nie jest odległa perspektywa, ponieważ jak już na wstępie pisaliśmy, Niemcy od 1 lipca rozpoczynają prezydencję w Unii Europejskiej. Co to oznacza dla naszego kraju, naszego narodu?

Pewne rzeczy skumulują się, a mianowicie kryzys, pandemia i ów atak polityczny na Polskę. W takiej sytuacji Polska powinna mieć w miarę silny rząd oraz Prezydenta, w konsekwencji, czego, również współpraca po między tymi organami musi być ścisła i szybka. Rafał Trzaskowski nie oferuje tego typu współpracy, wręcz przeciwnie, zapewne był by trybem dążącym do sparaliżowania kraju. Pozostaje na polu bitwy Andrzej Duda. W prawdzie ma on wiele wad, jednak w porównaniu do Trzaskowskiego, jest on Patriotą, który popełnia błędy, ale ostatecznie kocha Polskę.

Andrzej Duda stanowi pewne gwarancje, które mogą w znacznym stopniu uchronić nasz kraj przed atakami z zewnątrz, do których z pewnością dojdzie. To też nie namawiamy nikogo do głosowania na tego czy innego kandydata, sygnalizujemy jednak, że z naszej strony płynie poparcie dla Andrzeja Dudy, ponieważ zbliża się bardzo trudny okres w Europie, nie ma już czasu na eksperymenty. Potężne siły szykują się do zmasowanego ataku na Polskę.

Zawsze w historii było tak, że gdy Niemcy i Rosja zaczynały się dogadywać (nord stream 2), wówczas bardzo źle działo się dla Polski oraz mieszkańców Starego Kontynentu. Obecnie Niemcy i Rosja idą ramię w ramię ku nadciągającej przyszłości, dodatkowo Unia Europejska przeradza się coraz mocniej w geopolityczną hybrydę, która pozbawi suwerenności wolne narody Europy. A zatem, raz jeszcze zadajemy to pytanie. Czy Jesteś gotów Drogi Czytelniku oddać suwerenność Polski w ręce Brukseli czy też w domyśle Berlinowi?

Nie oszukujmy się, zdanie wypowiedziane przez kanclerz Merkel: ,,Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności.’’ Należy oprawić w ramkę i powiesić na ścianie tak, aby każdy mógł codziennie spoglądać na przesłanie płynące z niego. Otóż taka będzie polityka elit w najbliższych latach, dochodzi do decydującego starcia pomiędzy wolnością a zniewoleniem. Bez względu na to, co będą mówić media głównego nurtu, media, które w znacznej mierze są własnością ludzi czerpiących profity z przebywania w obrębie kręgów władzy w Brukseli.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “Niemcy rozpoczynają prezydencję w UE, dlatego Merkel wraz z Putinem staną przeciwko Polsce. Zbliża się trudny czas w Europie.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=N6T1yZqju8E

  Najwieksze panstwo na Swiecie wlasnie powiekszylo sie niedawno o 5 wysp w Archipelagu „Ziemi Franciszka Jozefa”, ktore odkryla rosyjska Marynarka Wojenna planujaca tam utworzyc stacjonarna Baze Wojenna majaca zabezpieczyc dla Federacji Rosyjskiej znajdujace sie tam potezne zloza ropy naftowej i gazu ziemnego ❗

  https://www.youtube.com/watch?v=fRjYxWHbwgw

  A zwodowana 2 mies. temu pierwsza na swiecie plywajaca elektrownia atomowa pod nazwa „Akademik Lomonosow” mogaca dostarczac energie elektryczna dla 100 – tys. miasta wyplynela wlasnie w kierunku Antarktydy aby zabezpieczyc obsluge rosyjskiego Polnocnego Szlaku Morskiego wspolnie z 10 lodolamaczami atomowymi i kilkudziesieciu kontenerowcami przystosowanymi do zeglugi w polarnych warunkach a wy polskie Downy bezrozumne nic o tym nie wiecie bo jezykow obcych nie znacie a nawet jak je znacie to gnusnymi i leniwymi systemowymi Biorobotami-Zombi jestescie oglupionymi codzienna wielogodzinna propaganda medialna polskojezycznych mediow, prawda ❓❗

  Przejmowac sie tym atomowym Okretem-Elektrownia nie musicie tez za bardzo bo ten plywajacy Czernobyl i tak w хuj niedlugo wybuchnie albo zatonie razem z cala zaloga niczym „Kursk” i nic z niego i z kacapow w smierdzacych onucach nie zostanie, prawda ❓❗

  https://www.youtube.com/watch?v=Vde0ZJN1OQg

  Dlatego tez w Federacji Rosyjskiej na stoczni w St. Petersburgu wlasnie ukonczono budowe od razu trzech atomowych lodolamaczy ( ros. „атомный ледокол”) najwiekszych na Swiecie : „Сиберия”, „Урал” i „Aрктика”. Do tych siedmiu obecnie posiadanych przez Rosje tez najwiekszych na swiecie atomowych lodolamaczy dojda wiec jeszcze trzy i beda Rosjanie ich mieli razem az 10 jako jedyne panstwo na swiecie ❗

  Jednoczesnie rozpoczeto wlasnie budowe nastepnego lodolamacza „Якутия” a w procesie planowania sa dwa nastepne „Чукотка” i „Лидер”. Wszystkie te 5 lodolamaczy najnowszej klasy napedzane sa dwoma reaktorami atomowymi majacych 175 MW mocy kazdy i maja 170 metrow dlugosci i 34 metry szerokosci ale rekordy bije wlasnie „Лидер” o mocy dwoch reaktorow 315 MW kazdy i dlugosci 209 metrow oraz szerokosci 48 metrow mogacy przebywac do 8 miesiecy na oceanach bez dostawy paliwa i kruszacy lod do grubosci 4 metrow ❗

  W zwiazku z tym ze dobre 90 % Polakow uleglo zbiorowemu amokowi antyrosyjskiemu zwracam sie z pytaniem do pozostalych 10 % czy ktos moze z Was sie do tych powyzszych faktow o ktorych najmniejszego przeciez pojecia nie macie odniesc jak czlowiek stworzony jakoby na podobienstwo Boze a nie jak bydle bezrozumne ryczace ? Nie wiecie ? A Pan Prezydent Federacji Rosyjskiej dnia 27 czerwca 2019 r. w poltoragodzinnym wywiadzie udzielonym „Financial Times” wyjasnil Wam to jak jakims Amebom czy innym Nibynozkom:

  W. Putin :

  Zwocil Pan uwage na wzrost potegi militarnej Chin. Jezeli dobrze pamietam to budzet obrony Chin wynosi 117 mrd. USD a USA powyzej 700 mrd. I Pan chce wszystkich nastraszyc militarna potega Chin ? Na dzien dzisiejszy to nie funkcjonuje przy takich wydatkach na zbrojenia. Co sie dotyczy Rosji, to Rosja posiada na Oceanie Spokojnym flote ktora bedzie dalej rozwijana i modernizowana zgodnie z naszymi planami.
  (…)
  My wiemy o naszej samowystarczalnosci, jestesmy pewni siebie. Jestesmy powierzchniowo najwiekszym panstwem swiata. Na Dalekim Wschodzie znajduje sie rosyjska baza atomowych lodzi podwodnych , gdzie rozwijamy swoj potencjal obronny zgodnie z naszymi planami m. in. dla tego celu, aby zagwarantowac bezpieczenstwo naszego Morskiego Polnocnego Szlaku ktory chcemy dalej rozwijac. Chcemy zaprosic do tego projektu wielu naszych partnerow wsrod nich rowniez Chiny. Nie wykluczamy, ze porozumiemy sie z amerykanskimi spedytorami czy z Indiami – ktore sa zywo zainteresowane partycypowaniem w Morskim Polnocnym Szlaku.
  (…)

  Bardziej przystepnie wytlumaczyl to ostatnio Kolega „Murzynski-Filipinski” :

  „…Rosja otworzyła w 2017 roku Północny Szlak Morski dla całorocznej żeglugi. W zasadzie nie wymyśliła nic nowego, statki pływały podobną trasą już w czasie II W.Ś., z tym że żegluga była ograniczona wtedy do 4 letnich miesięcy. Szlak łączy niemiecki Bremerhaven, koreański Pusan i rosyjski Władywostok. To szybsza i tańsza droga od szlaku przez kanał Sueski. Z Norwegii do Korei płynie się tamtędy niecały tydzień. Rosjanie budują nie tylko lodołamacze, także tankowce arktyczne, by wozić do Korei i Japonii norweski gaz.
  Lodołamacze są im potrzebne, co oczywiste, by utrzymać żeglugę na szlaku zimą. Całe przedsięwzięcie wydaje się być dobrze pomyślane, bo ilość przewozów wciąż rośnie. Szlakiem zainteresowani sa też Chińczycy, bo po pierwsze mają tędy bliżej do Europy, a po drugie omijają cieśniny i Kanał Sueski kontrolowany przez USA. To ważny argument, bo wojna handlowa tych krajów jest już faktem…”

  https://www.youtube.com/watch?v=5z87v6SmDbo

  Dodam jeszcze, ze caly „Polnocny Szlak Morski” ochraniany jest kilkoma bazami lotniczymi na polnocy Rosji majacych na wyposazeniu bombowce strategiczne MIG 22 K ktore sa obecnie na biezaco przystosowywane do transportu hypernadzwiekowych rakiet powietrze-woda-lad „Kindzal” ktore maja predkosc 10 Mach i sa samosterowalne i maja zasieg kilkuset kilometrow ❗

  Teraz dopiero rozumiecie dlaczego Donald Trump chcial kupic od Dunczykow Grenlandie za czapke lub nawet tylko mycke dolarow niczym kiedys Alaske od Rosjan, prawda ❓

  Posiada bowiem ten DT tylko 2-3 male lodolamacze z silnikami diesla ktorymi na Szlak Polnocny wplynac nawet nie moze nie mowiac juz o jego lotniskowcach goшnianych calkowicie nieprzydatnych w warunkach polarnych ktorego to Szlaku znacznie jest o wiele wieksze niz znaczenie kanalu sueskiego czy panamskiego razem do kupy wzietych ❗

  Teraz mozecie juz wszyscy zwariowac i popelnic w waszym antyslowianskim amoku zbiorowe sepuku – co samo w sobie nie byloby znow az takim zlym rozwiazaniem ❗

  Autor tekstu i tlumaczenia: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.