Nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych. Jesteś wolnym człowiekiem a twoje życie jest bezcenne.

,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’

Anonymous.

Odpowiedzią na postępujące zniewolenie jest niezłomne dążenie do wolności, potrzeba pozostawienia za sobą tego, co ogranicza nasze istnienie, tylko w taki sposób można dotrzeć do miejsc, w których było niewielu. Odzewem na kłamstwo i próby tworzenia urojonej rzeczywistości, zaakceptowanej przez establishment, jest poszukiwanie odpowiedzi prowadzących do prawdy, tylko po przez opowiedzenie się po jej stronie będzie można uratować to, co stanowi pełnię człowieczeństwa i zasad będących kręgosłupem naszej cywilizacji.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Bez względu na to, jakie jest twoje pochodzenie, płeć i przekonania, teraźniejszość dosięga każdego przygotowując cywilizację na to, co dopiero ma nadejść. To jest zaleta życia, które czeka cierpliwie by po przez konkretne doświadczenia przygotować każdego do próby jego życia. Ci, którzy twierdzą, że posiadają rozwiązania zaprzeczające zgubnym ideom, są niemal natychmiast krytykowani, prawo do prawdy zostało w XXI wieku zmonopolizowane przez konkretne grupy interesów. To sprawia, że coraz więcej osób zgadza się, co to do tego, że przy obecnym kierunku rozwoju: „Przyszłość nie ma przyszłości”.

Współczesny człowiek zbyt często zostaje napędzony niczym samochód wyścigowy, samochód pędzący ku przyszłości bez głębszego sensu i przemyślenia. Teraz wyobraźnie sobie betonową ścianę przed tak rozpędzonym pojazdem. Taka sytuacja rodzi wściekłość i desperację. Wściekłość o to, że nasze liczne cele są zablokowane, wściekłość o to by posiadać więcej, a czasem by przeżyć kolejny dzień. Wściekłość, która została zakorzeniona w umyśle już od dawna. Wściekłość na zbyt szybki wzrost, wściekłość, kiedy dorośli ukradli twoje dzieciństwo.

Wściekłość, desperacja, furia i wreszcie następuje BAM!!! Człowiek staje się wypalony, popada w depresje by ostatecznie odizolować się od społeczeństwa. Taki obraz świata fundują nam współczesne media, idole, samozwańczy specjaliści od marketingu i pseudo uczeni. Dlatego nie obawiaj się zaryzykować swojej reputacji, swojego dobrego imienia, żyjemy w świecie skrajnie skorumpowanym, a ty urodziłeś się po to, aby powiedzieć NIE, gdy współczesna oślepiona cywilizacja woła TAK.

Drogi Czytelniku, prawdziwa wolność nie polega na tym, aby robić to, co wszyscy, lub czynić to, co wypada, czego wymaga od nas manipulacja medialna. Prawdziwa wolność nie polega na robieniu tego, czego się chce, ale na robieniu rzeczy właściwych. To jest prawdziwa wolność, która gwarantuje spokój sumienia i ciszę umysłu w momencie, w którym zapada noc a my czekamy na nadejście snu. A zatem, czy twoje życie jest zbiegiem okoliczności? Czy szansą, od której nie odwracasz wzroku?

Wielu z was poznało, czym jest zagubienie, wyobcowanie i samotność. Być może teraz jesteście nieszczęśliwi, niepewni przyszłości a nawet zranieni przez życie oraz drugiego człowieka, to nie pomaga, jednak to nie jest i czas na poddawanie się lub wycofywanie. Przeszkody życiowe, cierpienie i ból są ceną za życie, ceną, która rozwija człowieka ku nowemu życiu, ku innemu postrzeganiu świata. Ceną, którą warto zapłacić.

Dlatego nie postrzegaj świata po przez pryzmat szerzącego się szału, który unicestwia wewnętrzny pokój i burzy stabilizację emocjonalną. Nie bądź jak ci ludzie, którzy owładnięci wściekłością i błyskiem szaleństwa w oczach oczekują tych wszystkich uzbrojonych żołnierzy na ulicach swoich miast, chcą zobaczyć ten pieprzony świat w autodestrukcji z niewinnymi ludźmi zawsze w centrum pożarów, niewinnymi ludźmi, o których zapomniano. Wściekłość to wymurowana ściana, w której cześć ludzkości zamyka się sama.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy, dlatego nie obawiaj się przemówić zgodnie ze swoim sumieniem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *