Następca Chemtrails i budowa idei ocieplenia klimatu na kłamstwie.

Drodzy czytelnicy dziś poruszmy bardzo ważny temat. Jest to temat powiązany z tak zwanymi smugami chemicznymi CHEMTRAILS. Jeszcze do nie dawna była to zwykła teoria spiskowa, której wszyscy się wypierali. Z czasem jednak w obliczu narastającej fali nowych dowodów, przyznano, iż faktycznie rozpyla się CHEMTRAILS po to, aby walczyć z ociepleniem klimatu i tworzyć sztuczne chmury. Nie będziemy dziś wnikać w sam skład chemiczny owych smug, ponieważ jest on wysoce szkodliwy i by najmniej nie chodzi tutaj o walkę z ociepleniem klimatu, które notabene jest wysoce wątpliwe.

Celem głównym CHEMTRAILS jest wpływanie na zmiany pogodowe i zdrowie człowieka. Z czasem nagromadzenie CHEMTRAILS w atmosferze zwiększa się, po czym wraz z opadami deszczu związki chemiczne wchodzące w skład tych sztucznie wytworzonych smug opadają na ziemię i wnikają w nią. Dalej są już rośliny i owoce, które rosną na tej ziemi oraz nasze organizmy trawiące pokarm wyprodukowany na bazie tego typu produktów.

Jest to niebezpieczny proceder, a mimo to nadal stosowany. Pokrótce, czym są owe smugi chemiczne? To te kreski, które zostają za samolotem w powietrzu. Wystarczy rano wstać i wznieść głowę by dostrzec jak nasze niebo jest poszatkowane przez smugi. Jednak dziś wyglądała na to, że CHEMTRAILS wchodzi w kolejny etap i o tym etapie będziemy właśnie pisać. Naukowiec David Keith i jego partner z Harvardu zamierzają przy wsparciu rządu USA rozpylić duże ilości tlenku glinu zmieszanego z innymi substancjami chemicznymi w celu walki z promieniowanie słonecznym SRM.

Ma to w jakimś stopniu przesłonić słońce a przez to wesprzeć walkę z globalnym ociepleniem. Co istotne, oficjalnie rząd USA wyraża aprobatę dla tego typu innowacyjnych rozwiązań i namawia środowiska naukowe w Stanach do działań na tej płaszczyźnie a płaszczyzna o której tutaj mowa to oczywiście geoinżynieria. W ten sposób rząd USA chce ograniczyć ilość energii słonecznej w konsekwencji, czego zastopować globalne ocieplenie.

Niestety historia modyfikacji pogodowych wyraźnie wskazuje, że bardzo często nie chodzi tutaj o dobro wspólne i ewentualną walkę z ociepleniem, lecz jest to kolejny bardziej lub mniej tajny projekt wojskowy. Pamiętajmy o tym, że Pentagon w USA ma ogromne możliwości i tak naprawdę sektor wojskowy to coś, co wymknęło się już dawno z pod kontroli. Liczne tajne projekty, które szkodziły zdrowiu a za które oficjalnie przepraszali prezydenci USA nie zakończyły się, lecz trwają nadal, ale pod inną postacią.

,,Amerykańcy naukowcy są gotowi do tego, aby wystrzelić pierwsze dawki aerozolu na wysokość 20 kilometrów aż do stratosfery. Program ten jest obecnie najbardziej rozbudowanym projektem w USA, wiąże się z nim bardzo duże nadzieje. Uniwersytet Harvarda projekt rozpocznie w ciągu tygodni i ustali czy ta technika jest bezpieczna.’’

The Guardian

Drodzy czytelnicy może to zabrzmi dość spiskowo jednak w USA dąży się również i do tego, aby samego człowieka polewać czy też spryskiwać coraz to nowszymi środkami chroniącymi przed rzekomo narastającą szkodliwością słońca. Jeżeli jednak założymy, że ocieplenie klimatu to bzdura, a niedawno NASA potwierdziła, że w gruncie rzeczy nie mamy do czynienia z ociepleniem klimatu, lecz z jego ochładzaniem.

To w takiej sytuacji projekt CHEMTRAILS, najnowszy projekt z rozpylaniem tlenku glinu w stratosferze oraz wszelkie wzmianki o naglącej potrzebie ochrony ziemi i ludzi przed słońcem i samym ociepleniem są kłamstwem. Na tym kłamstwie buduje się pewną teorię, która obejmuje człowieka i narzuca na niego konkretne rozwiązania. Nie da się ukryć, że jakieś siły coraz mocniej naciskają do tego, aby na jeszcze większą skale modyfikować pogodę a przez to i klimat oraz istnienie człowieka.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *