Nasilają się masowe protesty w Afryce. Społeczeństwo domaga się odrzucenia szczepionki na chorobę COVID-19.

W sprawie koronawirusa SARS-CoV-2, od samego początku okłamywały nas Chiny, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bill Gates, Anthony Fauci, Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Wszyscy ważni „gracze” w tej rozgrywce zawiedli zaufanie społeczne, konsekwencją, czego było to, co obserwowaliśmy we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Czas obudzić się ze snu, ponieważ świat nie jest taki jak wmawiają nam, że jest, media głównego nurtu. Nastała wojna o wolność człowieka.


Nasilają się masowe protesty w Afryce. Społeczeństwo domaga się odrzucenia szczepionki na chorobę COVID-19 od GAVI Alliance, stwierdzając wprost, że obywatele Afryki nie chcą być, kolejny raz, „świnkami morskimi” Billa Gatesa w próbach motywowanych rasowo. Jedna z grup demonstrantów, która zgromadziła się na uniwersytecie w Witwatersrand, dąży do ukazania długotrwałych obaw przed testowaniem szczepionek na ludziach, którzy nie rozumieją ryzyka.

„Ludzie wybrani jako ochotnicy do szczepienia wyglądają, jakby pochodzili z biednych środowisk, nie mają wystarczających kwalifikacji, aby zrozumieć, w czym biorą udział.” Stwierdził organizator protestu Phapano Phasha w wywiadzie udzielonym The Associated Press noszącym tytuł: „Uważamy, że manipulują bezbronnymi”. Obywatele Afryki doskonale pamiętają sytuację z przeszłości, gdzie liczne szczepionki, sponsorowane przez Gatesa, doprowadziły do masowych tragedii.

W znacznie zintensyfikowany sposób już od roku Bill Gates wykorzystuje Afrykę jako swoje osobiste laboratorium do przeprowadzania eksperymentów na mieszkańcach kontynentu afrykańskiego. Może tak postępować przy błogosławieństwie i zgodzie Organizacji Narodów Zjednoczonych i Światowej Organizacji Zdrowia. Na marginesie należy zauważyć, że nie jest przypadkiem, iż Bill Gates to największy na świecie prywatny darczyńca finansujący Światową Organizację Zdrowia.

Drogi Czytelniku, gdybyś i Ty przekazał ponad cztery miliardy dolarów na cele WHO, wówczas również otrzymałbyś przyzwolenie na „szerzenie dobra” w Afryce. Jednak poziom świadomości w Afryce znacznie wzrósł w ostatnich latach, dzięki mediom społecznościowym. Mieszkańcy tego jakże bezczelnie okradanego kontynentu, z biegiem lat zrozumieli plany eugeniczne Billa Gatesa i zaczęli otwarcie protestować przeciwko Gatesowi i Stowarzyszeniu Szczepionek GAVI.

Pytanie brzmi: „co zrobisz, kiedy szczepionka Billa Gatesa, z finansowana na polecenie Łukasza Szumowskiego, dotrze do twojego miasta? Myślisz, że to będzie tak proste, jak tylko powiedzenie «nie dziękuję»?” Zastanów się dwa razy nim na nie sobie odpowiesz. Nie masz maseczki? Nie możesz, zatem wejść do restauracji, sklepu, czy gdziekolwiek indziej. Tak będzie ze szczepionką. Nie masz jej? Zatem jesteś: „bez wejścia”, „bez wstępu”, „bez usług”.

To nie jest kolejna część filmu Matrix, to realny świat, w który przed paroma miesiącami weszliśmy. Świat, w którym szczepionki stworzone przez Billa Gatesa zostaną wtłoczone do naszych żył, a następnie paszport odporności na cyfrowe dowody tożsamości. Myślisz, że możesz to zatrzymać? Myślisz, że możemy to zatrzymać wspólnie? Nie będzie to łatwe, być może już jest za późno a wojna o wolność człowieka została przegrana? Mimo to nie poddamy się. Wolność jest tego warta!

Tak, więc pandemia to droga do przymusowych szczepień, bezgotówkowego społeczeństwa i cywilizacji pod pełnym nadzorem. Koronawirus SARS-CoV-2 został przede wszystkim uzbrojony w ogólnoświatową kampanię strachu i dezinformacji, zaprojektowaną tak, abyśmy się tak bali, że w „mgle wojny” nie dostrzeżemy tego co robią globalistyczne elity. Nadchodzi New World Order, nowy ład globalny, czy ostatecznie zostanie zrealizowany? Niewątpliwie bitwa trwa i oby jej wynik nie był jeszcze przesądzony.

„Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.”

Anonymous.

Reasumując, w sprawie koronawirusa SARS-CoV-2, od samego początku okłamywały nas Chiny, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bill Gates, Anthony Fauci, Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Wszyscy ważni „gracze” w tej rozgrywce zawiedli zaufanie społeczne, konsekwencją, czego było to, co obserwowaliśmy we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Czas obudzić się ze snu, ponieważ świat nie jest taki jak wmawiają nam, że jest, media głównego nurtu. Nastała wojna o wolność człowieka.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *