Narodowość jest kluczem do patriotyzmu, nie możemy jej utracić. „Nie” dla wykastrowanego patriotyzmu Unii Europejskiej.

Udostępnij

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i wolnym Polakiem. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze Kraju i Europy. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy, dlatego nie obawiaj się przemówić zgodnie ze swoim sumieniem.


Europa to kontynent, na którym żyją różne narody to kontynent, na którym występują różne kultury oraz idee, nie mniej jednak Europejczycy wywodzą się z jednych korzeni, są jedną cywilizacją. Jak było przed laty tak jest i teraz a mianowicie, dochodzi do pewnego rozłamu w kulturze, religii, nauczaniu oraz polityce innymi słowy przed naszym kontynentem rysują się różne rozwiązania, a co za tym idzie nasza przyszłość nie jest czymś prostym do przewidzenia, zwłaszcza w obecnych czasach. I tutaj można pokusić się o stwierdzenie a nawet trzeba, a owe stwierdzenie to przekonanie, że Europa ma bardzo duże szczęście.

Szczęście, że Polska tutaj jest i Polacy, którzy jeszcze wiedzą, czym jest Bóg, Honor i Ojczyzna. Polacy, którzy wiedzą, czym jest patriotyzm i walka o własne idee, kulturę oraz przeszłość, ponieważ to ona kształtuje naszą teraźniejszość. Jak powiedział kiedyś ktoś znany, naród bez przeszłości to naród bez tożsamości. Dlatego bliżej zastanówmy się nad tym fenomenem, zastanówmy się nad naszym krajem leżącym w centrum Starego Kontynentu.

Położenie Polski sprawia, że jest ona wyjątkowa, jest ona także krajem, który może rozkwitnąć i stać się potęgą Europy oraz świata. Dlatego już od wielu stuleci nasi sąsiedzi robią praktycznie wszystko, aby ograniczać Polskę i Polaków, ten proceder ma miejsce również i dziś, dobrze jest mieć tego świadomość. Otóż Europa zjednoczona gospodarczo jednak z zachowaniem odrębności Państwowej i kulturowej jest czy też była dobrą ideą, niestety dziś Unia Europejska to już nie jest twór, który sprzyja rozwojowi danego państwa, lecz UE obecnie funkcjonuje na korzyść przede wszystkim Niemiec i to należy zmienić.

Zatem popierajmy poszerzenie współpracy handlowej jednak nie popadajmy w niewolę i nie zgadzajmy się na wszystko, co narzuci nam UE. Donald Tusk, patriota, jakich w historii naszego kraju było niewielu, chce dobra Rzeczpospolitej po przez wprowadzenie sankcji. Kuriozalna sytuacja, ale to działanie, ta wręcz chorobliwa niechęć do polskości elit europejskich jeszcze bardziej zespala Polaków, Patriotów i nasz kraj. Dlaczego? Otóż im występuje większa presja ze strony komisji europejskiej oraz przejawy zdrady stanu w postaci donoszenia na Polskę w Unii się nasilają tym Polska wyżej podnosi głowę a nasz Orzeł w godle bardziej rozpościera skrzydła.

Jak nigdy wcześniej, dziś nadchodzi czas aby Polacy zaczęli myśleć samodzielnie i niezależnie. Europa nie jest już tą samą starą Europą. Dziś jak Feniks z popiołów powstaje odrodzone Imperium Rzymskie otoczone emblematem gwiazd. Tymczasem w USA bogactwo kurczy się, ponieważ drukowane są pieniądze bez pokrycia. Zadłużenie wzrasta odkąd tajne organizacje zapoczątkowały wprowadzanie w życie planu czy też idei Nowego Porządki Świata, wyciągając rękę w kierunku globalnej wioski, globalnego zniewolenia i kontroli.

To nie jest jakaś makabryczna wizja nie mieszcząca się w głowie, fikcja ze scenariusza filmu, lecz jest to idea, tajna agenda, zaplanowany program działania. Dziś zespolone siły zła na naszych oczach tworzą Stany Zjednoczone Europy i systematycznie skupiają je w swoich rękach. Człowiek myślący, tylko do pewnego czasu może udawać, że nie wie o tym, co się dzieje i odwracać wzrok od prawdy. Niezależnie od tego czy się w to wierzy, czy nie, globalna katastrofa nadchodzi, więc trzeba ustosunkować się do tego ostrzeżenia.

,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’

Anonymous.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i wolnym Polakiem. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze Kraju i Europy. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy, dlatego nie obawiaj się przemówić zgodnie ze swoim sumieniem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “Narodowość jest kluczem do patriotyzmu, nie możemy jej utracić. „Nie” dla wykastrowanego patriotyzmu Unii Europejskiej.

  1. https://www.youtube.com/watch?v=F5-gzZYVk2k

    Zbawiciel nasz – Jezus Chrystus po ukrzyzowaniu GO przez wojtylowych judeochrzecijanskich Starszych Braci w Wierze wstapil na trzy dni do Piekla. I co ten Pan Jezus w tym piekle robil takiego ? Otoz zgodnie z wizjami sw. Emmerich Katharina z Dülmen, robil to co ponizej dla Was spisalem sam jeden samiusienki swemy spracowanemy recamy niczym Lech Boleslawowicz Walesa:

    „Gdy Aniołowie otworzyli bramy piekielne, ujrzałam jakiś zamęt ohydy, przekleństw, łajań, wycia i jęków. Jezus przemówił coś do duszy Judasza, tu zamkniętej, a Aniołowie mocą Bożą całe tłumy złych duchów obalili na ziemię. Wszyscy czarci musieli uczcić i uznać Jezusa, to było dla nich najstraszniejszą męką. Mnóstwo czartów otoczono wkoło innymi, jeden przy drugim i spętano tych skrajnych, stojących w koło tak, że cała czereda pozostała w ten sposób na uwięzi. Wszystko to odbywało się według pewnych określonych postanowień. Lucyfera wrzucili Aniołowie skrępowanego w będącą tam środkową otchłań, że aż zakotłowało się za nim w ciemnościach. Słyszałam, jeśli się nie mylę, że Lucyfer miał być znowu wypuszczony na pewien czas, coś na 50 czy 60 lat przed rokiem 2000 po Chrystusie. Innych dat nie pamiętam. Niektórzy czarci mieli być uwolnieni pierwej, na karę i kuszenie ludzi. Termin ten uwolnienia przypadał dla niektórych właśnie na nasze czasy, dla innych nieco później”.

    Wyglada wiec chyba na to, ze te wypuszczone z Piekla 60 lat temu Lucyfery i inne Belzebuby oraz Lewiatany to sie w tym Jewrokolchozie nieszczesnym w peдalskie i pädofilskie skory poprzebierali a nawet w biskupie sutanny a ci najglupsi w diabelskiej hierarchii to politykami i autorytetamy moralnemy zostaly jak Grünkiewitz-Waltz „hanna” albo Gersdorf „malgorzata”❗

    Autor : Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny publicysta bialoruski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.