Narkotyk „elit”, którego pochodzenie przeraża. „Adrenochrom” substancja wytwarzana z hormonu wyekstraktowanego z szyszynki u dzieci.

Udostępnij

Jest nie wielu aktorów w Hollywood, którzy opowiadają się przeciwko temu mainstreamowi, Mel Gibson, Jim Caviezel, to osoby, które od dawna otwarcie walczą z pedofilią w Hollywood. Ponad to, Mel Gibson, był wielokrotnie banowany i zmieszany z błotem a takie rzeczy się zawsze robi, jeżeli ktoś jest niewygodny, wówczas robi się z niego degenerata, pijaka, gwałciciela. Z resztą, gdy Donald Trump przejął władzę to od razu powiedział, że teraz będzie mieszany z najgorszym błotem.


„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Adrenochrom to narkotyk, ale także główna substancja, na której pewnej grupie bardzo zależy. Co to za grupa? Otóż są to ludzie przy władzy, i nie mamy tutaj na myśli Iluminatów czy bliżej nieokreślone istoty z kosmosu, o których coraz częściej wypisuje internet, co de facto szkodzi tej kwestii, ponieważ ją ośmiesza a sprawa Adrenochromu jest jak najbardziej poważna i realna. Zatem substancja ta to poniekąd Święty Graal dla Deep State.

Przez to określenie rozumiemy przede wszystkim kręgi władzy znajdujące się u szczytu piramidy władzy. Kręgi te charakteryzują się specyficznymi powiązaniami jak pedofilia, magia oraz okultyzm. To wszystko połączone daje możliwości korzystania z tajemnej wiedzy, często pośredniczonej przez byty duchowe, nazywane demonami. Dla wielu osób już sam ten wstęp będzie niczym podróż science fiction, jednak tak nie jest, wręcz przeciwnie i jeżeli chcemy dotrzeć do prawdy to niema innej drogi.

Idźmy jednak dalej, osoby z kręgu władzy dzielą się tą władzą, przynajmniej iluzorycznie z kręgami szeroko pojętego show biznesu, przede wszystkim kręgami Hollywood. Wielu znanych piosenkarzy, aktorów, reżyserów, zostało uzależnionych od Adrenochromu i pedofilii a także wszelkiego rodzaju nadużyć seksualnych w celu przejęcia nad nimi kontroli. Tak, tutaj chodzi o kontrolę poszczególnych segmentów współczesnej kultury, by po przez ową kontrolę w sposób przemyślany przebudować współczesną cywilizację.

Ostatnie wystąpienie Madonny, nagiej w wannie, osoby ze świecznika pop kultury dość wiele nam mówi w tej materii. Bardzo wiele osób zwróciło uwagę na to, że ta ponad 60-letnia kobieta ma ciało powiedzmy nastolatki. Dodatkowo ma zmienione rysy twarzy na rysy bardziej azjatyckie a wynika to z długotrwałego przyjmowania Adrenochromu wytwarzanego z podstawowych substancji takich jak neurotransmitery. Zauważmy, że pewni ludzie się nie starzeją a wręcz młodnieją.

Natomiast w momentach, gdy „czegoś” im zabraknie to wyglądają bardzo źle. Przez słowo „czegoś” rozumiemy właśnie Adrenochrom, który jest esencją produkowaną z żywych ludzi i tutaj właśnie dochodzimy do sedna Deep State oraz współczesnego światowego satanizmu, który na dobre zadomowił się w kręgach ścisłej władzy. Przede wszystkim substancja ta jest produkowana z dzieci, które mordowane są w straszliwy sposób.

Cały proces delikatnie rzecz ujmując polega na wyekstraktowaniu z szyszynki dzieci hormonu, będącego podstawą Adrenochromu. Kolejnym śladem w tym procederze jest Wuhan w Chinach, gdzie produkowano do tej pory największą ilość narkotyku i to tłumaczy, dlaczego rysy Madonny zmieniły się na nieco azjatyckie. Są to informacje straszne, które trudno unieść emocjonalnie, jednak świat nie jest tak kolorowy i beztroski jak to kreują media głównego nurtu, gdzie jest mowa o zabawie, zabawie, zabawie.

Mamy tutaj do czynienia z niczym innym jak ze zbrodnią przeciwko ludzkości, popełnianą od setek lat, jednak w ukryciu. Ostatni czas ujawnił wiele afer jak chociażby Afera Pizzagate, która jest ściśle związana z pedofilią i osobami na świeczniku. Tego typu fragmenty prawdy, które zostają ujawnione rzucają światło na to, co dotychczas było okryte mrokiem i tajemnicą. To zdemaskowanie prawdy o kręgach pedofilów, którzy na masową skalę krzywdzą najbardziej niewinne istoty.

Jest nie wielu aktorów w Hollywood, którzy opowiadają się przeciwko temu mainstreamowi, Mel Gibson, Jim Caviezel, to osoby, które od dawna otwarcie walczą z pedofilią w Hollywood. Ponad to, Mel Gibson, był wielokrotnie banowany i zmieszany z błotem a takie rzeczy się zawsze robi, jeżeli ktoś jest niewygodny, wówczas robi się z niego degenerata, pijaka, gwałciciela. Z resztą, gdy Donald Trump przejął władzę to od razu powiedział, że teraz będzie mieszany z najgorszym błotem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

8 thoughts on “Narkotyk „elit”, którego pochodzenie przeraża. „Adrenochrom” substancja wytwarzana z hormonu wyekstraktowanego z szyszynki u dzieci.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=LujQWoHiApI

  W 2016 roku w niektorych mediach amerykanskich ukazala informacja o tym, ze wspolzalozyciel PayPala i miliarder Peter Thiel jest wielkim zwolennikiem transfuzji krwi od dzieci ❗

  Firma jego zwrocila sie w tej sprawie do kalifornijskiego przedsiebiorstwa Ambrosia LLC , ktore to przedsiebiorstwo specjalizuje sie w transfuzji krwi vel plazmy pochodzacych od dawcow „mlodszych niz 25 lat“ pacjentom w wieku od 30 do 80 lat. Koszt jednorazowej transfuzji 1,5 litra krwi to 8.000 US-Dollar ❗

  Zalozyciel Ambrosia LCC „judeochrzescijanin” dr. Jessi Karmazin utrzymuje, ze krew mlodych ludzi zawiera nie tylko wszystkie mozliwe proteiny ktora poprawiaja funkcje komorek ale i stymuluje wlasna produkcje protein w organizmie biorcy.
  Efekt ten jest dlugotrwaly i geny biorcy otrzymuja wymarzony przez nich Nowy Start ❗

  Krew ta ten „karmazin“ kupuje jakoby w Bankach Krwi ktore pobieraja ja oficjalnie u amerykanskich uczniow i innych mlodocianych ale rowniez i zaopatruje sie sam u innych miedzynarodowych „Zrodel“ – jak powiedzial w wywiadzie.
  Jednoczesnie z innych badan wynika, ze im mlodszy jest dawca, tym dzialanie odmladzajace jest silniejsze i bardziej dlugotrwale ❗

  Rocznie na calym swiecie znika bez sladu szacunkowe kilkaset tysiecy dzieci. Nawet jezeli dane te sa zawyzone to i te nawet tylko kilkadziesiat tysiecy dzieci tak o sobie przeciez sie w powietrzu nie rozplywaja a politycy, celebryci i biskupi katolicy w rodzaju ks. abp. Wesolowskiego Jozefa ktorego „Franciszek” wypierдolil najpierw z Arcybiskupa a nastepnie z Ksiedza i sie juz powiesil ten Syn Szatana w watykanskim areszcie jako Pan Jozef az tyle swiezego „towaru” tez chyba nie potrzebuja, prawda ❓

  A ten „karmazin” na obrazku u gory to takie fajne piramidki gwiezdne za plecami na scenie tez ma ten Dobry Czlowiek niczym Lew Trocki czy David ben Gurion ❗

  Autor: Быдлошевский Л.З.- wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

 2. https://www.youtube.com/watch?v=Ewwxs3zffjA

  Podzial krwi na grupy i odkrycia faktora (+) lub (-) dokonalo dwoch judeochrzescijanskich uczonych Landsteiner i Hirschfeld w okresie I Wojny Swiatowej. W okresie do konca II Wojny Swiatowej rozwinela sie teoria o „dobrych“ i „zlych“ grupach krwi. Grupę B wszyscy uczeni uważali zgodnie za objaw degeneracji. Bakteriolog Max Gundel wśród obdarzonych nią ludzi widział „…osobników, których należałoby określić jako mało wartościowych. Jego zdaniem ta grupa krwi była szczególnie często spotykana „u psychopatów, histeryków i alkoholików, jak również u brunetów…”.

  – Grupa krwi „0“ powstala ok. 70.000 lat temu z „mysliwych“ i „zbieraczy“

  – Grupa krwi „A“ powstala ok. 20.000 lat temu z „chlopow“ i „ogrodnikow“

  – Grupa krwi „B“ powstala ok. 10.000 lat temu z himalajskich oraz stepowych „nomadow“

  – Grupa krwi „AB“ powstala ok. 1.000 lat temu w czasie upadku Imperium Rzymskiego poprzez naplyw ludnosci z Polnocy.

  Najciekawszy jednak jest tzw. Faktor rezus czyli (+) lub (-) w krwi. Faktor (+) ma ok. 85 % populacji swiatowej a faktor (-) tylko ok. 15 %. Faktor (+) uwazany jest typowym dla krwi malowartosciowej tzw. „malpiej“ a faktor (-) typowym dla krwi szlachetnej wsrod ktorego to faktora (-) „najcenniejsza“ krwia jest krew „0 (-)” zwana rowniez krwia uniwersalna gdyz ja mozna jako jedyna przetaczac kazdemu innemu czlowiekowi.

  Wszyscy Prezydenci USA mieli faktor (-) podobnie jak rody krolewskie i cala elita aktorska Holywood a takze np. trzech czlonkow grupy „The Beattels”. Zachowanie w rodzie tej krwi przestrzegane jest wyjatkowo rygorystycznie co sie objawia w szczegolnosci w doborze odpowiednich zon do „reprodukcji“ potomkow „minusowych“.

  U Braci Zydow nie tylko w bezcennym Izraelu ale i na calym swiecie w diasporze tez matka i tylko matka ma wplyw na zachowanie czystosci rasy no i tego wyjatkowo wysokiego bo az 30 % wskaznika „minusowcow“ ❗

  Jak wspomnialem tylko 15 % populacji swiata ma (-) i to glownie w Europie. Okolo 30 % maja tylko tylko Baskowie, Berberowie w Maroku i Zydzi wschodnioeuropejscy oraz duzo mniej w niektorych obszarach Szkocji i Irlandii.

  Stwierdzone jest, ze osoby z (-) maja wyjatkowe zdolnosci, glownie „uzdrawiania“ i odczuwania bardzo intensywnego osob o cechach zlych i podlych. Taki „Minusowiec“ rozmawiajac z toba czy tylko bedacy w twojej bezposredniej bliskosci wie czesto bardzo dobrze co za „KOD-owiec“ czy inny „UBywatelski“ gagatek z ciebie jest ❗

  Czesc osob uwaza, ze „minusowcy“ to potomkowie Upadlych Aniolow ktore sie to jak mowi Biblia „parzyly“ z corkami ziemian. Ciekawostka jest, ze „czarownice“ ktore sw. Inkwizycja palila na stosie wlasnie za „leczenie“ ludzi a glownie kobiet ( poronienia, antykoncepcja) byly najczesciej czerwonowlose (rude) co bylo i jest charakterystyczne dla „minusowcow“ irlandzkich i szkockich.

  Wychodzi mi wiec na to, ze nie tylko Lech Boleslawowicz Walesa ma najprawdopodobnie grupe krwi „B+„ ale tez i dobre 90 % polskiej sceny politycznej

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

 3. Ja mam 0 RH+ i czuje mocno zlych ludzi. Oni maja taka drazliwa energie. Psy tez czuja ta energie. Ludzie, ktorzy maja problemy i boja sie czegos mocno sa naladowani tym strachem jak baterie. Tutaj to jest wrecz spiecie gdy mam z nimi do czynienia. Sa tak odrazajacy, odpychaja i staram sie nie reagowac, bo szkoda mojej energie. Moge to porownac do rozwscieczonego psa, ktory ma ochote rozszarpac czlowieka na strzepy. Mozecie sobie wyobrazic jak to jest energia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.