Najnowszy ,,sukces’’ Konferencji Bliskowschodniej: Polskie kontrakty przejmują Niemcy i Chińczycy.

,,Żydzi przeczołgują nas, jak wytrawny treser w cyrku najprostszymi, sprawdzonymi metodami. Najpierw miotają oszczerstwa tak bezczelne, skrajne i absurdalne, że trudno już sobie wyobrazić mocniejsze.

Potem (…) następuje «sprostowanie», że niczego takiego nie powiedziano albo, co innego miano na myśli. Ale sprostowania czytają tylko zainteresowani pokrzywdzeni, a pierwszą, nagłośnioną na full, wiadomość, poznaje i zapamiętuje cały świat. I o to właśnie w tym chodzi.’’

Profesor Jacek Bartyzel.

Konferencja Bliskowschodnia w Warszawie to wydarzenie, które zgodnie z propagandą rządową, bo inaczej tego nazwać nie można, okazało się sukcesem międzynarodowym, a nasz kraj zyskał dodatkową renomę i prestiż. Zapewne na wielu twarzach w tym momencie zagościł uśmiech, po przeczytaniu wyżej napisanego wstępu, jednak to wcale nie jest śmieszne, ponieważ polskie władze zaklinają się, iż konferencja rzeczywiście zakończyła się sukcesem. Co to oznacza? To oznacza, iż rząd Prawa i Sprawiedliwości zakłamuje rzeczywistość i manipuluje wyborcami.

A zatem jak wygląda rzeczywistość? Jak wyglądają sukcesy Konferencji Bliskowschodniej tak ochoczo zorganizowanej przez rząd Prawa i Sprawiedliwości na polecenie wielkiego brata, wielkiego kuratora z za oceanu? Polska a w zasadzie Polski naród, został wielokrotnie upokorzony przez Żydów, którzy wypowiadali liczne kłamstwa dotyczące współudziału naszego narodu w holocauście, dodatkowo padały formułowania o tym, że naród Polski antysemityzm wyssał z mlekiem matki, jak raczył oznajmić światu Israel Katz.

Z kolei Mike Pompeo wzywa Polskę do zwrotu mienia narodowi żydowskiemu, które szacowane jest na kwotę około trzystu miliardów dolarów, a ustawa 447 stanowi tutaj swoisty miecz Sofoklesa wiszący nad Rzeczpospolitą. Benjamin Netanjahu kpi z Polski na Konferencji Bliskowschodniej słowami: ,,Polacy kolaborowali z nazistami. Widzicie? Mówię o tym. To fakt. I nie znam ani jednej osoby, która miałaby proces za to, że to powiedziała.’’

Znana amerykańska korespondentka NBC, Jonny Daniels przytacza zadziwiające historie z czasów wojennych w których to: ,,Żydowscy powstańcy w Getcie Warszawskim walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi.’’ To jednak nie koniec sukcesów rządu Prawa i Sprawiedliwości, który twardo bronił interesu Rzeczpospolitej i honoru Polaków w starciu z oszczerstwami płynącymi z za granicy, głównie od narodu Żydowskiego.

Kolejny sukces to informacja dosłownie z przed kilkunastu godzin. Otóż najnowszym sukcesem Konferencji Bliskowschodniej jest dramat polskich przedsiębiorców w Iranie, ich kontrakty przejmują Chińczycy i Niemcy. Iran, który posiadał doskonałe relacje gospodarcze oraz polityczne z Polską i był rajem dla przedsiębiorców, dziś zmienia zasady politycznej gry. Niestety, naiwne i skrajnie służalcze działania rządu PiS względem USA, zmieniło diametralnie tę przychylną dla Polaków rzeczywistość.

,,Dobre imię Polski w Iranie właśnie legło w gruzach. W tej chwili jestem całkowicie zablokowany na tym rynku. Nie mogę ani eksportować, ani importować.’’

Witold Gapik, właściciel firmy Caspian Trade.

„Nasz rząd nie ma wyczucia. Ma za to syndrom małego dziecka, które za wszelką cenę chce przybić piątkę z Donaldem Trumpem.

Michał Paca, prezes warszawskiej spółki Bioelektra Development.

Michał Paca nawiązał współpracę z Irańczykami. Wspólnie opracowali projekt, dokumentację i mieli ruszać z pracami budowy zakładu przetwarzania odpadów. Inwestycja za sto pięćdziesiąt milionów złotych, została jednak zablokowana. Michał Paca wydał na przygotowanie inwestycji blisko pół miliona złotych. Pieniądze jednak się nie zwrócą, ponieważ zakład przetwarzania odpadów zamiast Polaków postawią Chińczycy.

Drodzy Czytelnicy, USA to mocarstwo, które nie musi oglądać się na nikogo. Jednak wystarczy, że zmieni się tam prezydent a polska odejdzie w cień, zapomni się o rzekomych bliskich stosunkach z naszym narodem. De Facto czy można mówić o dobrych stosunkach, gdy wizy nadal obowiązują? Powróćmy jednak do meritum, otóż jest kwestią czasu, gdy Donald Trump odejdzie, co wówczas zrobi Polska, do kogo rząd Prawa i Sprawiedliwości będzie uciekał się o pomoc, jeżeli z wszystkimi prowadzi wojenki?

Nie może być tak, że za wszelką cenę rząd PiS chce przypodobać się Amerykanom oraz Żydom, i zawsze, ale to zawsze wychodzi przed szereg i dosłownie kładzie się pod nadjeżdżający czołg oszczerstw i manipulacji. Na koniec pragniemy zauważyć jeszcze dwie sprawy. Pierwsza: w trakcie II wojny światowej, Iran bezinteresownie przyjął około 120 000 jeńców z Polski. Były to kobiety, dzieci i żołnierze.

Druga: kreowana jest skrajna psychoza względem zagrożenia ze strony Rosji, w sytuacji, gdy jednocześnie naród Żydowski usiłuje szantażem wymusić od nas haracz w wysokości ponad trzystu miliardów dolarów. USA przeforsowało w Kongresie ustawę 447, obligującą tamtejszy rząd do wyegzekwowania od Polski wyżej wspomnianych roszczeń, a wojska USA stacjonują już w RP. Wielu ekspertów podkreśla, iż jest to klasyczna hasbara, a naród Polski dobrowolnie oddaje się w niewolę.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *