Nagły wysyp publikacji opisujących pandemię z liczbą „33”. To nie przypadek, „33” wskazuje na Masonerię i „New World Order”.

Udostępnij

„Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.”

David Spangler.

Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Istnieje wiele niesamowitych teorii spiskowych, z których część, po wielu latach, okazała się być faktem. Dziś chcemy spojrzeć na pewną zależność, która de facto w związku z pandemią Covid-19 urosła do rangi teorii spiskowej na topie. Wyżej wspomniana teoria spiskowa, czy bardziej pewien interesujący zbiór faktów, dotyczy tego czy aby mamy tutaj do czynienia z czystym przypadkiem, czy wręcz przeciwnie?

A pytanie zasadnicze brzmi: „dlaczego w USA widzimy tyle nagłówków opisujących koronawirusa z liczbą 33?”. Drodzy Czytelnicy, liczba 33 jest bardzo ważna dla Masonerii i została zasięgnięta z Biblii, z której notabene satanizm czerpie wszystkie swoje najlepsze pomysły. Król Dawid, panował nad Jerozolimą przez 33 lata. Kiedy Jezus rozpoczął swoją ziemską posługę, miał 30 lat i trwała ona około 3 i pół roku. Wiele grup okultystycznych, a zwłaszcza Masoneria, przywiązuje dużą wagę do liczby 33, zakładając, że ma magiczne moce i zapewnia wtajemniczonym poznanie ukrytej wiedzy.

Jedna z naszych Czytelniczek trzy dni temu zwróciła moją uwagę na częstotliwość występowania liczby 33 w nagłówkach licznych publikacji. Przyznam, że początkowo była to jedna z tych rzeczy, które po prostu nie mogły być prawdziwe, od takie science fiction, ale kiedy rozpocząłem przeszukiwanie, nie tylko okazało się to prawdą, ale królicza nora sięgała głębiej niż ktokolwiek mógł przypuszczać. To są rzeczy, które de facto łatwo przeoczyć, mimo, że stanowią jawne przesłanie dla osób wtajemniczonych.

Zatem widziałem powtarzaną w kółko w wielu nagłówkach dotyczących koronawirusa, liczbę 33, która mocno „sprzyjała” działaniom magicznym, i jest w szczególności umiłowana przez jedną grupę okultystyczną, to jest Masonerię. Wówczas wszystko zaczęło mieć sens. Masoneria i okultyści przez cały XX wiek a następnie XXI, umieścili numer 33 w bardzo widocznych miejscach, oto niektóre „zabawne” fakty:

– Walt Disney był masonem 33 stopnia, a Disneyland posiada „klub 33”.

– Wielka pieczęć masońska z łacińskim „Nowym porządkiem światowym” została dodana do banknotu dolarowego w 1933 roku. Wielka pieczęć pojawiła się na banknotach dolarowych podczas prezydentury Franklina D. Roosevelta, również Masona.

– James Cameron, reżyser posiadający 33 stopień wtajemniczenia Masońskiego, uczestniczył w premierze swojego filmu „Titanic” w Houston w Teksasie, którego emisja rozpoczęła się dokładnie o 3:33 po południu.

Wszystko to w ekspresowym tempie przenosi nas do dnia dzisiejszego, gdzie pandemia nieznanego wirusa nagle ogarnia całą planetę, i większość naukowców jest zgodna, co do tego, że Covid-19 nie jest wytworem natury, ale został powołany do istnienia w laboratorium. Abstrahując od kwestii związanych ze zdrowiem należy zauważyć, że to wszystko prowadzi nas do załamania globalnego systemu finansowego i wykonania kolejnego kroku w kierunku wprowadzania Nowego Porządku Świata.

Różne tajne stowarzyszenia, w tym przede wszystkim Masoni, lubią angażować się w programowanie podprogowe przed realizacją konkretnej operacji jak i w jej trakcie trwania. Dlatego powstaje zasadne pytanie: „czy to możliwe, że obecna apokalipsa koronawirusa, która teraz wstrząsa światem, zapoczątkuje Nowy Porządek Świata?”  Jednak nie Musicie wierzyć nam na słowo, po prostu przejdźcie do Google i wpiszcie „coronavirus 33”. Ja tak zrobiłem i znalazłem dziesiątki „33” związane z wybuchem pandemii. Umieściłem wiele z nich na głównym zdjęciu na początku tego artykułu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “Nagły wysyp publikacji opisujących pandemię z liczbą „33”. To nie przypadek, „33” wskazuje na Masonerię i „New World Order”.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=7K2QPjvQQhI

  A w 1982 r. w ZSRR roku przyszedl na swiat Aniol Bozy i przezywszy tylko 10 lat ziemskich powrocil do Domu Ojca. Jak przystalo na Dziwaka Bozego urodzil sie w rodzinie oficera Armii Czerwonej w zamknietym miasteczku wojennym o nazwie Чебаркуль czyt. Czebarkul na pld. Uralu.

  I coz takiego ten chlopiec wyprawial za te swoje marne 10 lat zycia na tym padole ziemskim ?

  Ano leczyl ludzi przyjezdzajacych do mieszkania Jego rodzicow z calej Rosji oraz mial dar znajdowania przedmiotow i ludzi zagubionych. Ale nie to jest najwazniejsze. Mial bowiem Slawa – bo takie imie nosil ten Aniol – dar przewidywania przyszlosci. I coz takiego w czasach ZSRR ten Aniol przewidzial ?

  Ano przewidzial ogolnoswiatowy terror wiekszy niz za tow. Stalina ktory to mial usta jak malina. Terror ten rozpocznie sie najpierw od „czipowania” zywnosci i towarow kodem kreskowym a nastepnie „czipowania” samych ludzi na prawej rece lub na czole jako warunek otrzymania ogolnoswiatowego paszportu w formie szarego koloru karty bankowej.

  Dla tych ktorzy dobrowolnie przyjma ten Paszport vide Znak Bestii czyli 666 beda istniec specjalne „Galerie” gdzie beda sie mogli zaopatrywac w zywnosc i produkty wysokiej jakosci po sztucznie zanizonych cenych. Kiedy nadejdzie wykreowany przez Rzad Swiatowy glod wowczas ludzie wlacznie z Chrzescijanami bede masowo sie „czipowac” aby z glodu nie umrzec. Znak 666 po jakims czasie bedzie sie pojawiac w kolorze zielonym na czolach i prawej dloni tych bezrozumnych Istot czego poczatkowo sie beda bardzo wstydzic i starac sie to ukrywac ale pozniej bedzie to masowo widziane w sferze publicznej i nie bedzie to powodem do wstydu jak dzisiaj pederastia czy pädofilia albo zachowanie poslow Platformy Obywatelskiej w jewrokolchoznym bruxelskim Parlamencie.

  Zywnosc z tych Galerii-Pewexow bedzie dla tych niezaczipowanych ludzi niezjadalna gdyz nawet jej nie beda mogli przelknac. Nastapia straszne czasy dla Chrzescijan niezaczipowanych ktorzy beda wylapywani na ulicach przez Armie Swiatowa niczym za okupacji niemieckiej czy radzieckiej gdyz wszechobecne podsluchy istniejace WSZEDZIE beda im umozliwiac likwidacje niepoprawnych politycznie czyli wrogow religii Poprawnosci Politycznej.

  Aniol powiedzial, ze tym ludziom ktorzy przyjma ten Paszport i tym samym beda miec znak 666 na czole czy prawej dloni Bog Wszechmogacy tego NIGDY nie wybaczy i pojda oni na wieczne potepienie niczym ks. abp. Zycinski czy ks. abp. Wesolowski lub ks. Abp. Pätz Julian aus Posen do kupy razem wzieci.

  Ziemia masowo sie bedzie rozstepowac i pochlaniac cale miasta jak np. Moskwe a Anglia zostanie zalana calkowicie morzem i wszyscy Anglicy przeniosa sie do Rosji a woda pitna bedzie masowo znikac w glebi ziemi a wieloletnie upaly i pozary zamienia pola uprawne w pustynie. Dopiero powtorne przyjscie Jezusa Chrystusa da Zbawienie niewielkiej garstce niezaczipowanych prawdziwych Chrzescijan takich jak kard. Nycz czy Grünkiewitz-Waltz Hanna albo Pan Prymas Polak lub takich jak ja – Быдлошевский Л.З. 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=0aVixu5wsPk

  Pomimo iz Aniol byl praktykujacym prawoslawnym Сhrzescijaninem, miejscowy pop odmowil mu pogrzebu wiec orkiestra wojskowa z jednostki Jego Ojca odprowadzila Go na cmentarz a Cerkiew Prawoslawna uwaza Go do dzisiaj za heretyka i odszczepienca a powody sa nastepujace:

  1. Slawa utrzymywal ze przyszedl z Drugiej Strony prosto od Trojcy Przenajswietszej i jest bardzo stara a nawet starozytna Dusza ( do XIII w. w Korporacji Watykanskiej i de facto tez w Prawoslawiu obowiazywala doktryna o reinkarnacji dusz)

  2. Slawa utrzymywal, ze Raj bedzie utworzony Jezusem Chrystusem tu na Ziemi a nie w zadnych Zaswiatach ( czyli zgodnie z nauczaniem Swiadkow Jehowy)

  Z ciekawostek utrzymywal, ze najwieksze siedliska biesow sa na Tybecie, jeziorze Bajkal i w Rowie Marianskim a Atlantyda nie istniala na Atlantyku tylko na Pacyfiku wlasnie w rejonie Rowu Marianskiego. Zadne UFO czy inni „Marsjanie” nie istnieja we Wszechswiecie tylko pod tymi Istotami skrywaja sie zawsze biesy, ktore to w ten sposob dezorientuja i omamiaja ludzi. W okresie poteznych trzesien ziemi wyjda ze swiata podziemnego na krotko dinozaury ktore beda pozerac ludzi glownie na Powolzu. Chinczycy uderza na Rosje i dojda az do Uralu ale wtedy do akcji wkrocza Amerykanie z ich tajna supernowoczesna bronia psychotropowa i zolnierze CHRL w poplochu uciekna do Chin i juz cale zycie beda sie chowac wszedzie z wielkiego przerazenia niczym Polska Armia 17 wrzesnia 1939 roku.

  https://www.youtube.com/watch?v=AwGUyAVdPhU

  Na powyzszym krotkim video sprzed kilku laty mama Wiaczeslawa vel Slawy opowiada o tym ze syn juz przed 40 laty jej powiedzial, ze w Czasach Ostatecznych przyjda na ludzi choroby ktore juz dawno uwazane byly za wymarle ale i pojawi sie dodatkowo nowa choroba ktorej nazwy on sam nie wiedzial i ta choroba bedzie na calym swiecie dziesiatkowac miliony ludzi ktorzy doslownie beda umierac na ulicach, w domach w miejscach pracy i bedzie to trwalo okolo. 1, 5 roku.

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.