Nacisk psychiczny, jaki został wytworzony i skierowany przeciwko człowiekowi, zmienił społeczeństwa globu na trwałe.

Bardzo ważnym jest, aby nie poddawać się lękowi, ponieważ ten czas, jest czasem przemian. Wielu ludzi upadnie, jeszcze więcej pobłądzi, ale kto widzi, kto słyszy i kto samodzielnie wyciąga wnioski, ten ostoi się i powita nowy świt. Wolność to wielkie dobro, nie pozwólmy sobie jej nigdy odebrać, pod pozorem ochrony, to złudzenie i wielkie kłamstwo. Wspólnie możemy więcej, razem zajdziemy dalej, między innymi, dlatego powstał ten portal.


Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni.”

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Brak świadomości, brak wystarczającej wiedzy, budzi w człowieku strach, lęk i różnego rodzaju obawy. Człowiek narażony na długotrwałe oddziaływanie grozy staje się bezbronny niczym niemowlę. Obecnie cała populacja naszej planety poddawana jest projektowi szerzenia przerażenia przy pomocy mediów. To wręcz niewiarygodne jak szybko przeniesiono badania na wyznaczonych jednostkach z tajnych baz wojskowych na otwarte przestrzenie całej populacji.

Spójrzcie na telewizję, to doskonałe narzędzie do kasacji osobowości, kasacji naszych zdolności i wyjątkowości. W jednej chwili obserwujecie informację o śmierci by za moment obejrzeć reklamę cudownego szamponu do włosów czy pachnącego mydła wytworzonego prosto z natury. Śmierć, śmiech, smutek, radość, tragedia, śmierć, informacje, promocje, śmierć, żal, radość, dowcip i non stop tego typu karuzela uczuciowa. To nie pozostaje bez destrukcyjnego oddziaływania na naszą świadomość i podświadomość.

Piszemy o tym, ponieważ to szalenie ważne, aby jak największa część społeczeństwa przebudziła się i zrozumiała, z czym ma do czynienia w momencie włączenia telewizora. A macie wówczas do czynienia z manipulacją i absolutną socjotechniką, nawet w tak prozaicznej kwestii jak reklama szamponu czy nowej suszarki do włosów. Świat trzeszczy w posadach, szerzy się korupcja i demoralizacja na najwyższych szczeblach władzy a my karmieni jesteśmy bezużyteczną papką nijakości.

„Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Kręgi pedofilskie oplatają już swoim zasięgiem cały świat, dalej pozostaje handel dziećmi, upadek kościoła jako instytucji, szerzenie ideologii zła, kryzys gospodarczy, militarny i humanitarny. Ludzkość zmierza ku przepaści, zmierza tam kolejny raz, ponieważ nie tak dawno już tam była, a mamy tutaj na myśli I oraz II wojnę światową. Wystarczyły dwa pokolenia, aby zapomniano o tamtych wydarzeniach, zapomniano o hekatombie krwi i przemocy, jaka przetoczyła się przez świat.

Człowiek zapomniał o przeszłości, nie chce wyciągać z niej wniosków. Cywilizacja została poddana zaślepieniu i doktrynie patrzenia jedynie w portfel i na wykresy ekonomistów. Ta droga obrana przed laty doprowadziła do usunięcia empatii w ciemny kąt, by na jej miejsce wprowadzić wyrachowanie, kalkulowanie i bezwzględne dążenie po trupach do celu. Kogo jeszcze obchodzi drugi człowiek? Czy Ciebie Drogi Czytelniku obchodzi drugi człowiek?

Świat nie będzie już taki, jaki był jeszcze rok temu, sprawy związane z pandemią, a w zasadzie z pseudo pandemią, zaszły już za daleko. I nie mamy tutaj na myśli kwestii gospodarczych, czy nawet politycznych, ponieważ wszystko może wrócić do normy, albo mogłoby gdyby nie czynnik zmienny w tym wszystkim, a czynnikiem zmiennym jest sam człowiek. Nacisk psychiczny, jaki został wytworzony i skierowany przeciwko człowiekowi zmienił społeczeństwa globu na trwałe.

Depresje, strach i lęk pozostaną w człowieku, oczywiście są ludzie, którzy nie poddali się destrukcyjnemu oddziaływaniu pandemii strachu, szerzonemu z ekranów telewizorów, jednak takich ludzi jest niewielu, większość już dziś ma problemy ze sobą, problemy te będą narastać, liczba samobójstw będzie narastać, liczba pacjentów lekarzy psychiatrów będzie narastać, liczba niepokojących i tragicznych incydentów, wydarzeń będzie narastać.

Cywilizacja XXI wieku przekroczyła rubikon i nie ma odwrotu. Musimy zdać sobie z tego faktu sprawę, by uniknąć życia w złudzeniu. Jeżeli zrozumiemy, w jakim świecie przyszło nam żyć, i w jakim jeszcze przyjdzie, wówczas na tej bazie będziemy mogli się ostać, ponieważ prawda wyzwala a także pozwala na dostosowanie się do zaistniałych czynników, tak, aby nie popaść w negatywne emocje i móc nadal realizować się we własnym życiu.

Drodzy Czytelnicy, zbliża się czas wielkiego zwrotu w historii ludzkości, w zasadzie to już się dzieje. Trudno w to uwierzyć, trudno to zaakceptować, ponieważ dotychczas to zawsze była kwestia bliżej nieokreślonej przyszłości, a jednak, tak nie jest, przyszłość nadeszła i realizuje się już dziś, właśnie teraz. Pamiętaj, to nie jest przypadek, że żyjesz właśnie w tych czasach. Istnieje plan względem ciebie, względem mnie, względem każdego, i od nas zależy, co z tym zrobimy.

Co byś zrobił z wolnością? Czy walczyłbyś o prawdę? Wielu odpowie, że nie, lepiej uciekać i żyć, ponieważ walcząc można umrzeć a uciekając żyć. Przynajmniej przez jakiś czas, umierając w swoich łóżkach kilkadziesiąt lat później.

Wiele wówczas dalibyście za to, aby mieć jedną szansę, tylko jedną szansę, aby powrócić i powiedzieć, że warto podjąć wyzwanie, warto nie uciekać. Każdy człowiek umrze, ale nie każdy żyje prawdziwie. Dlatego Ty, Ty i Ty, wszyscy musimy walczyć o tę prawdziwą wolność.”

Mel Gibson.

Bardzo ważnym jest, aby nie poddawać się lękowi, ponieważ ten czas, jest czasem przemian. Wielu ludzi upadnie, jeszcze więcej pobłądzi, ale kto widzi, kto słyszy i kto samodzielnie wyciąga wnioski, ten ostoi się i powita nowy świt. Wolność to wielkie dobro, nie pozwólmy sobie jej nigdy odebrać, pod pozorem ochrony, to złudzenie i wielkie kłamstwo. Wspólnie możemy więcej, razem zajdziemy dalej, między innymi, dlatego powstał ten portal.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


2 sierpnia, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *