Monument w Georgii i „10 przykazań ery Lucyferiańskiej”. Między innymi: „Utrzymuj ludzkość poniżej 500.000.000 w wiecznej równowadze z naturą.”

Każdy człowiek walczy dzień w dzień o swoją wolność duchową oraz fizyczną. Wielu nie jest tego świadomych, wielu to bagatelizuje, ale batalia o człowieczeństwo toczy się w każdej godzinie naszego istnienia, również teraz. Kto jest naszym przeciwnikiem, wrogiem? Kto chce zawładnąć naszą wolnością i doprowadzić ludzkość na skraj przepaści?


Trudno uwierzyć, że na naszej planecie mogą istnieć konstrukty, które w jawny sposób namawiają do przeprowadzenia procesu depopulacji, oraz w znacznym stopniu bazują na satanizmie. Tak dzieje się w przypadku monumentu wybudowanego w 1980 roku w amerykańskim stanie Georgia za fundusze człowieka posługującego się pseudonimem R.C. Christian (prawdopodobnie RC oznacza zakon Rose-Croix).

Monument zawiera inskrypcje nakazujące między innymi depopulacje ziemi: „Utrzymuj ludzkość poniżej 500.000.000 w wiecznej równowadze z naturą.” Zatem inskrypcja sugeruje, iż osoby sponsorujące tą budowlę mają w swych planach masową depopulację świata w ten czy inny sposób. Dziesięć przykazań Lucyfera, bo tak nazwałem dziesięć zobowiązań zapisanych na potężnych blokach, które są de facto odwrotnością tego, co naucza Biblia, ujawniają plany.

Tajne plany osób, które powiązane są z tym monumentem, a jak podają regionalne zapiski, ziemia, na której stanął monument należała do osoby będącej Masonem, monument zaprojektował Mason i wreszcie wykonanie również odbyło się w firmie, która była powiązana z Masonerią. Z kolei przed blokami z przesłaniem umieszczono płytę z zapiskiem informującym o istnieniu podziemnej komory, która ma znajdować się dwa metry pod monumentem.

Dalej treść informuje nas, że zawartość komory poprowadzi świat ku nowemu wiekowi. Zatem powstaje pytanie, o jaki wiek tutaj chodzi? Na to pytanie udziela nam odpowiedzi David Spangler słowami: „Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.” Czy zatem jest to słuszna diagnoza współczesności?

Czy świat w jawny sposób czci Lucyfera? Jest to pytanie szalenie kontrowersyjne w społeczeństwie, w którym nie wierzy się w istnienie demonów, wielu kapłanów porzuciło tą świadomość a sam kościół zdaje się coraz częściej zaprzeczać istnieniu piekła. Mimo to należy zadać to pytanie, ponieważ siły demoniczne istnieją i realnie oddziałują na świat oraz na człowieka. Dlatego jeżeli mówimy o satanizmie, to jednym z podstawowych rytuałów tej „religii” jest składanie ofiary z ludzi. Życie odbierane w wybranym czasie i miejscu w określony sposób staje się ofiarą.

20.03.2003 roku, Bush rozpoczął bombardowania Bagdadu o 5:50. Trwały one do 21.03. Główne media nazwały je sądem i grozą, ale dzień ten jest znany jako Wigilia Ostary, powszechnie znana jako wiosenna równo noc. Okultyści wielbili tego dnia bogini ziemię, Gaję, druidzi obchodzili dzień płodności wiosennej. Wojna zakończyła się szybko, bo 1.05.2003 roku. Dzień ten przez okultystów zwano, Betlaine lub Noc Walpurgii. Od 20 marca do 1 maja zgodnie z okultystycznym rytuałem oddaje się ziemi krew.

Szerzenie się sekretnych praktyk o podłożu okultystycznym i magicznym w tajnych stowarzyszeniach a po przez nie w kręgach władzy nie jest niczym nowym i nadzwyczajnym. Grupa Bilderberg, Bohemian Grove czy wreszcie Masoneria to przykłady tego typu magicznych stowarzyszeń, które oparły swoje istnienie na wiedzy tajemnej. Wiedza ta ma swoje źródło w satanizmie i w ten właśnie sposób zataczamy pełen okrąg.

Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Punkt pierwszy przykazań Lucyfera brzmi: „Utrzymuj ludzkość poniżej 500.000.000 w wiecznej równowadze z naturą.” Zatem, w jaki sposób to uczynić? Po przez szczepienia? Modyfikację ludzkiego DNA? Kreowanie wojen i globalnych pandemii? Zapewne tak. Punkt drugi czy też drugie przykazanie: „Mądrze kierujcie reprodukcją, poprawiając kondycję i różnorodność.” Kierowanie reprodukcją w myśl ograniczenia populacji to nic innego jak aborcje, eutanazja i ograniczenie płodności. Co ciekawe, jednym z ubocznych skutków COVID-19 może być bezpłodność, ponieważ ten wirus atakuje męskie jądra.

Przykazanie trzecie: „Jednoczcie ludzkość nowym żywym językiem.” Czyż to nie Bóg rozproszył ludzi? A może w dobie nadciągającego nowego ładu globalnego, po prostu łatwiej będzie taką cywilizację kontrolować? Przykazanie czwarte: „Rządź namiętnością, wiarą, tradycją i wszystkimi rzeczami z temperamentem.” Co ciekawe przy okazji tego przykazania można przytoczyć fragment protokołów masońskich, który brzmi: „Kontrola społeczeństw będzie możliwa do osiągnięcia po przez monetarną i seksualną korupcję, która będzie wykorzystywana do uzyskania władzy nad mężczyznami zajmującymi wysokie stanowiska.”

Przykazanie piąte: „Chrońcie ludzi i narody rzetelnym prawem i sprawiedliwymi sądami.” To polecenie jest w miarę logiczne, powstaje jednak pytanie czy możliwe do osiągnięcia a także czy aby nie jest zasłoną dymną, ponieważ najskuteczniejszą formą kłamstwa i zwiedzenia jest kłamstwo z dodatkiem prawdy i logicznego myślenia. Jak wiemy z demonologii a także licznych relacji egzorcystów, demony zwodzą ludzi po przez mieszaninę prawdy z kłamstwem.

Przykazanie szóste: „Pozwólcie narodom rządzić wewnątrz i rozwiązujcie zewnętrzne problemy na forum światowym.” Tutaj mamy wyraźne odwołanie do instytucji zewnętrznej, w podtekście globalnego rządu, o którym mówiło wielu prezydentów USA. Idea Nowego Porządku Świata (New World Order), jest nadal bardzo żywa. Przykazanie siódme: „Unikajcie nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników.” Oraz Przykazanie ósme: „Balansujcie prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi.” Są tym, czym przykazanie piąte, a zatem szczyptą prawdy i logiki w kłamstwie.

Przykazanie dziewiąte: „Nagradzajcie prawdę, piękno, miłość szukając harmonii w nieskończoności.” Zatem gwarantem osiągnięcia harmonii nie jest już Bóg, lecz bliżej niezidentyfikowana nieskończoność, która notabene prowadzi do bliżej niezidentyfikowanych energii kosmicznych a zatem szeroko pojętego okultyzmu i świata magii. Okultyzm i magia wiążą się ze światem duchowym, którym rządzą byty duchowe. Jednym z nich jest Lucyfer i jego upadłe anioły.

Przykazanie dziesiąte: „NIE BĄDŹCIE RAKIEM DLA ZIEMI, zostawcie miejsce dla natury.” Przy tej okazji należy odnotować, że Papież Franciszek pandemię koronawirusa COVID-19 określił mianem kary planety Ziemi, którą ludzkość niszczy. Przywódca chrześcijański zapomina o Bogu i de facto uznaje planetę za bóstwo. Drodzy Czytelnicy, przyszło nam żyć w niebywałych czasach, w których chrześcijaństwo zostało zdradzone przez samych „pasterzy” uosabiających „wilki w owczej skórze”. Teraz na koniec chcemy przytoczyć następujące słowa:

Co byś zrobił z wolnością? Czy walczyłbyś o prawdę? Wielu odpowie, że nie, lepiej uciekać i żyć, ponieważ walcząc można umrzeć a uciekając żyć. Przynajmniej przez jakiś czas, umierając w swoich łóżkach kilkadziesiąt lat później.

Wiele wówczas dalibyście za to, aby mieć jedną szansę, tylko jedną szansę, aby powrócić i powiedzieć, że warto podjąć wyzwanie, warto nie uciekać. Każdy człowiek umrze, ale nie każdy żyje prawdziwie. Dlatego Ty, Ty i Ty, wszyscy musimy walczyć o tę prawdziwą wolność.”

Mel Gibson.

O to właśnie walczymy, każdy człowiek walczy dzień w dzień o swoją wolność duchową oraz fizyczną. Wielu nie jest tego świadomych, wielu to bagatelizuje, ale batalia o człowieczeństwo toczy się w każdej godzinie naszego istnienia, również teraz. Kto jest naszym przeciwnikiem, wrogiem? Kto chce zawładnąć naszą wolnością i doprowadzić ludzkość na skraj przepaści? Tutaj również chcemy posłużyć się cytatem:

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.”

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Kim jest ów byt? To byt duchowy przepowiedziany przez inny byt duchowy nazywający siebie Angra Mainyu. W starożytności Angra Mainyu był klasyfikowany jako potężny demon. Kto jest panem demonów? Panem i królem demonów jest książe ciemności, czyli sam Lucyfer. Kto otrzymał wyżej cytowaną wizję? Wizję otrzymał Anton LaVey, czarnoksiężnik i okultysta, założyciel i najwyższy kapłan kościoła szatana.


Przeczytaj również:

Tajna agenda „Depopulacji Ludzkości” to jawne promowanie śmierci. Głód, zaraza i wojny są tym, czego pragnie NWO.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


5 kwietnia, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *