Modyfikacje Pogodowe: Geoinżynieria Cz.1 Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani.

,,Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.’’

John Holdren.

Geoinżynieria (modyfikacja pogody) przedstawiana jest społeczeństwu jako potencjalna reakcja na zmiany klimatyczne. Niemniej jednak już od dłuższego czasu możemy obserwować wzrost liczby informacji świadczących, iż geoinżynieria służy zupełnie do czegoś innego. Od kilku miesięcy odbywają się także przesłuchania w Amerykańskim Kongresie, które dostarczają dowodów sugerujących, że tak zwane smugi kondensacyjne, czyli Chemtrails szkodzą ludzkiemu zdrowiu.

Drogi Czytelniku Zastanów się, wszystkie dowody świadczą o tym, że ów proceder realizowany jest już od dłuższego czasu. Czy zatem naprawdę chodzi tutaj o przeciwdziałanie zmianom klimatycznym, czy może istnieje jakiś inny ukryty powód, dla którego te programy mają miejsce? Dokument rządu Stanów Zjednoczonych wydrukowany na prośbę Senackiej Komisji do spraw Handlu, Nauki i Transportu w listopadzie 1978 roku Stwierdza.

,,Oprócz konkretnych programów badawczych sponsorowanych przez agencje federalne, istnieją inne funkcje związane z modyfikacją pogody, które są wykonywane w kilku miejscach w branży wykonawczej.

Różne federalne panele doradcze i komitety oraz ich sztaby, ustanowione w celu prowadzenia dogłębnych badań i przygotowywania kompleksowych raportów, zostały umieszczone i wspierane w działach, agencjach lub biurach wykonawczych.

Ostatecznym celem jest nie tylko możliwość oddziaływania na pogodę, ale również wpływanie na występowanie miejscowych anomalii pogodowych.

W Stanach Zjednoczonych modyfikacja pogody najprawdopodobniej stanie się częścią narodowej polityki bezpieczeństwa zarówno w aplikacjach krajowych, jak i międzynarodowych. Nasz rząd będzie realizował taką politykę, w zależności od jej interesów, na różnych poziomach.’’

Pytanie brzmi, czy oni naprawdę walczyli z globalnym ociepleniem, które notabene jest coraz bardziej wątpliwe? A jeśli tak, dlaczego nam po prostu nie powiedzieli? Społeczność międzynarodowa wypowiedziała się przeciwko modyfikacji pogody. Wielu światowych polityków, takich jak Hugo Chavez, oskarżyło Stany Zjednoczone o wykorzystywanie manipulacji pogodowych do celów wojennych, odnosząc się w szczególności do trzęsienia ziemi na Haiti. Księżniczka Basmah Bint Saud powiedziała, że ​​geoinżynieria jest zachodnią bronią masowego rażenia.

Tak, więc jak widać, od pewnego czasu jest to problem. Można jedynie ubolewać, iż kwestia ta została dopiero wówczas dostrzeżona, gdy już wypłynęła do mediów głównego nurtu. Wcześniej smugi Chemtrails czy geoinżynieria były jedynie teorią spiskową. To sprawia, że jest rzeczą szalenie istotną umiejętność myślenia samodzielnego, wybiegania poza ramy informacji serwowanych z ekranu telewizora.

,,W miarę jak naród nadal boryka się z historycznymi powodziami i pożarami, kongresman Jerry McNerney wprowadził ustawodawstwo w celu zbadania innowacyjnych możliwości zwalczania pierwotnej przyczyny tych nasilających się klęsk żywiołowych.

Kongresman McNerney wezwał do wysłuchania w Izbie Komitetu do spraw Nauki, Kosmosu i Technologii (SST), aby zebrać informacje od ekspertów w dziedzinie geoinżynierii, która wdraża techniki przeciwdziałania skutkom zmian klimatu.

Kongresman przedstawił H.R. 4586, Ustawę o ocenie badań geoinżynieryjnych. Przepisy te przewidywałyby federalne zobowiązanie do stworzenia programu badań geoinżynieryjnych i oceny potencjalnego ryzyka związanego z praktykami geoinżynieryjnymi, które mogą zagrażać bezpieczeństwu człowieka.’’

Washington Post.

Poniżej zamieszczamy cytat pochodzący bezpośrednio ze strony Jerry’ego McNerneya, który był jednym z wielu ludzi obecnych na niedawnym przesłuchaniu w Kongresie: ,,Geoinżynieria: innowacje, badania i technologie’’. Uczestniczyło w nim wiele osób, które otwarcie wspominają o tragicznych skutkach geoinżynierii. Oto, co możemy przeczytać w jednym z wstępnych oświadczeń, udostępnionych przez McNerneya.

,,Wiele koncepcji w tej dziedzinie dotyczy zarządzania promieniowaniem słonecznym lub tego, jak wpływać na wpływ słońca na Ziemię. Ale dziedzina ta nie jest w żaden sposób ograniczona do badań nad energią słoneczną.

Geoinżynieria może być również używana do manipulowania różnymi poziomami gazów w atmosferze, takimi jak dwutlenek węgla. Te kierunki badań geoinżynieryjnych i inne są nadal w fazie rozwoju, a każdy z nich może wymagać dalszych badań.

Chociaż istnieje, co najmniej kilka programów na naszych narodowych uniwersytetach, które zajmują się tymi koncepcjami, badania federalne są nadal ograniczone i ściśle tajne. Jeśli jednak w przyszłości rząd chce faktycznie zastosować koncepcje i wyniki badań geoinżynieryjnych, musimy w pełni przeanalizować zarówno potencjalne zasługi, jak i potencjalne pułapki tej dziedziny, ponieważ widmo katastrofy staje się coraz bardziej naglące.’’

Obecnie podejrzenie padło na CIA oraz NSA z której wywodzi się Edward Snowden a który wielokrotnie wspominał o chmurach śmierci, jakie rozpylają samoloty na zlecenie CIA. Z resztą w tej sprawie już kilka lat temu Penilla Hagberg nie szczędziła ostrych słów pod adresem tych dwóch Amerykańskich Agencji wspominając, że smugi chemiczne stanowią bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale nawet oddziałują na zwierzęta. Efektem Chemtrails są takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson oraz neurologiczne schorzenia u dzieci, których wysyp możemy obserwować w ostatnich latach.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *