Modyfikacje DNA i tworzenie ludzko zwierzęcych hybryd czyli w Japonii będą tworzone „twory” z embrionów ludzkich i zwierzęcych.

Hybrydy człowiek-zwierzę mają zostać opracowane w Japonii po kontrowersyjnym zniesieniu zakazu. Naukowcy katoliccy obawiają się, że modyfikacje doprowadzą bardzo szybko do stworzenia mieszańców będących częściowo zwierzęciem, a częściowo człowiekiem. Z tego powodu tego typu eksperymenty były zakazane. Jak widzimy to obecnie uległo zmianie, świat nauki jest już gotów oficjalnie mieszać geny zwierząt z genami ludzkimi.


,,Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.’’

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Modyfikacje DNA, tworzenie ludzko zwierzęcych hybryd, programowanie ludzkich zachowań, wpływanie na rozwój konkretnych cech kosztem innych cech tych, które ktoś gdzieś w laboratorium uzna za niepotrzebne lub szkodliwe. Czy człowiek bawiący się w Boga jest optymistyczną przyszłością dla cywilizacji, czy wręcz przeciwnie? Co jeżeli zdobyta wiedza dostanie się w ręce organizacji mających samobójcze plany względem świata?

Hybrydy ludzkie i zwierzęce mają zostać opracowane w Japonii w formie embrionu po tym, jak rząd zatwierdził kontrowersyjne badania nad komórkami macierzystymi. Pamiętacie tych szalonych, naprawdę szalonych teoretyków spiskowych, takich jak Alex Jones, którzy ostrzegali przed nadchodzącymi ludzkimi chimerami zwierząt? Cóż, Alex Jones myli się, co do wielu rzeczy, ale miał rację, co do tego. Transhumanizm jest rzeczywistością i już niedługo wejdzie na scenę globalnych wydarzeń współczesnej cywilizacji.

Jedną z grup, o której należy wspominać tak często jak to tylko możliwe jest Grupa Bilderberg, zrzeszająca największych bankierów, finansistów i polityków. Grupa Bilderberg to wysoce wpływowe persony dosłownie pociągające za sznurki w globalnym teatrze. Ci ludzie wiedzą i rozumieją doskonale, że najbardziej efektywną formą polityki jest polityka prowadzona z za kurtyny.

To też chcemy dziś przedstawić Wam fragmenty tajnego dokumentu sporządzonego i uchwalonego przez Grupę Bilderberg. Dokument, którego część wyciekła i bardzo szybko rozeszła się po całym globie nosi nazwę: „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

,,Jeśli nadal będziemy utrzymywać kontrolę nad masami przez klasyczny model pracy najemnej, zbudowanej na masowej produkcji i masowej konsumpcji, to kolejny kryzys uderzy w konsumentów poprzez dystrybucję części majątku utworzonego przez system pracy. Przetrwanie gatunku ludzkiego, ochrona i trwałość biosfery oraz harmonia działalności człowieka z przyrodą, wymaga całkowitej reorganizacji naszych sposobów myślenia, organizacji i produkcji.

Jak wszyscy wiemy, w rzeczywistości nasz cel realizowany jest poprzez całkowicie bezużyteczną akumulację bogactwa i pozorne ratowanie systemu gospodarczego, który był używany przez nas przez ponad trzy stulecia i stał się niezgodny z naszą nową wizją przyszłości. Celem naszych działań jest życie wieczne, już dziś człowiek, może żyć dwa stulecia dzięki ambitnej idei transhumanizmu, którą musimy rozwijać i propagować w celu wspierania idei powstawania nowego człowieka »Super człowieka«.

Wszyscy tutaj zgromadzeni, jesteśmy Alfą i Omegą tego nowego świata, który otwiera się na nas i dlatego mamy prawo jako twórcy praw i religii rządzić ludźmi i ich życiem. Oczywiście rodzi to problemy z uruchomieniem absolutnie ogromnego wyzwania i to było celem naszych komitetów, klubów, bractw uczestniczących w intensywnych seminariach.’’

Transhumanizm, tajne stowarzyszenia i bractwa jak wyżej przytoczona Grupa Bilderberg, proroctwa, religia i nauka to wszystko łączy się w jedną całość, która przedstawia nadchodzącą wizję przyszłości, tę wizję, w której przyjdzie żyć przyszłym pokoleniom. Żyjemy, bowiem w świecie gdzie nauka dotarła do momentu stykowego z religią i światem duchowym.

Wzrost proroctw i ostrzeżeń dotyczących nadciągającej samozagłady nie napawa optymizmem. Człowiek jest obecnie gotów do unicestwienia nie tylko życia na ziemi, ale i całej planety. Wypaczenie, ohyda spustoszenia i zacieranie granicy miedzy dobrem i złem, to wszystko sprawia, że musimy spojrzeć ku przyszłości by nasze przeznaczenie nie okazało się globalną hekatombą zniszczenia.

Obecne czasy są naznaczone złudnym wznoszeniem ludzkości na nowe wyżyny w świecie odrzucającym Boga. Wielu obserwatorów zauważa, że Bóg usuwa swoją opiekuńczą rękę i przygotowuje świat do osądu, a tak zwane nowe olśniewające postępy naukowe, jak hybrydy człowiek-zwierzę, będą miały pierwszeństwo w kursie samo destrukcji ludzkości.

Hybrydy człowiek-zwierzę mają zostać opracowane w Japonii po kontrowersyjnym zniesieniu zakazu. Naukowcy katoliccy obawiają się, że modyfikacje doprowadzą bardzo szybko do stworzenia mieszańców będących częściowo zwierzęciem, a częściowo człowiekiem. Z tego powodu tego typu eksperymenty były zakazane. Jak widzimy to obecnie uległo zmianie, świat nauki jest już gotów oficjalnie mieszać geny zwierząt z genami ludzkimi.


Przeczytaj również:

Sekret SARS-CoV-2 dotyczy tego, czym jest koronawirus, czym jest ta bezobjawowa pandemia.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


2 sierpnia, 2019


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *