Misja „Apollo 11” i tajna operacja „Paperclip’’ Cz.1 Nazistowscy naukowcy współtworzyli lądowanie na Księżycu.

Lata temu w trakcie świętowania udanej misji Apollo 11 nikt nie zadał sobie trudu, by wskazać, że amerykańscy naukowcy otrzymali pomocną dłoń. Albo, że lądowanie na Księżycu było w rzeczywistości pomysłem niemieckich naukowców kierowanych przez Wernhera von Brauna, Kurta Debusa i Arthura Rudolpha. Albo, że wszyscy trzej byli nazistowskimi zbrodniarzami wojennymi, winnymi masowych morderstw. Kogo by zainteresowały tego typu błahe fakty?


,,Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

Scott J. Horowitz.

Amerykanie świętują kolejną rocznicę lądowania a Księżycu misji Apollo 11. Nikt jednak nie wspomina o Operacji Paperclip, czyżby ten etap historii USA był niepożądany w oficjalnej wersji historii? W dzisiejszej publikacji pozwolimy sobie jednak na opisanie współpracy Amerykanów z Niemieckimi Nazistami, co de facto przyczyniło się w jakimś stopniu do tego, że obecnie USA mogą celebrować wydarzenie lądowania na Księżycu.

Fakt, że przy projektowaniu i realizacji misji lądowania człowieka na Księżycu, zatrudniono blisko dwa tysiące nazistowskich naukowców, nie jest zaskoczeniem dla osób wnikliwie interesujących się historią, takie informacje są udokumentowane i można je odszukać. Natomiast dla większości społeczeństwa taka informacja niestety kwalifikuje się jako coś z pogranicza teorii spiskowej, coś nierealnego, bo czy USA stojące na straży światowego ładu mogłyby dla realizacji własnych interesów współpracować z diabłem?

Naziści uczestniczący w Operacji Paperclip, byli weteranami niesławnego programu budowy rakiet V2, tajnej broni, która według Adolfa Hitlera unicestwi Londyn i uratuje Niemcy przed porażką w drugiej wojnie światowej. „Wszyscy zapomnieli o piekle, które naziści stworzyli, aby zbudować swoją rakietę.’’ Przypomina James Beon i dodaje: ,,Współczesny świat zapomniał, że Niemcy zamordowali 20 000 niewinnych kobiet, dzieci i mężczyzn w trakcie prowadzenia operacji na ludziach.’’ Czy zatem księżyc skrywa tajemnice o których się nam nie mówi?

,,Wszystko, co do tej pory słyszałeś o Księżycu jest kłamstwem, fikcją i wypromowaną manipulacją. Niestety nie mogę tego udowodnić, bo inaczej już byłbym martwy. Ale zaufajcie mi, że to, co mówię ma sens i odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Po tym jak rząd USA wpompował miliardy lub nawet biliony w niedokończone badania Tesli, droga do kolonizacji Księżyca stała się otwarta i nadzwyczaj prosta. Księżyc jest domem dla ludzi i obcych cywilizacji, pośród których znajduje się tak zwana rasa Szarych.’’

John Lear. Były pilot CIA.

Rocznica lądowania na Księżycu misji Apollo 11 na całym świecie jest przedstawiana jako szczyt amerykańskich innowacji, wynalazków i osiągnięć. Tyle, że prawda jest inna. Otóż lądowanie na Księżycu, bez względu na to, czy w nie Wierzysz, czy też nie Wierzysz, zostało stworzone i skutecznie przeprowadzone przez zespół blisko dwóch tysięcy nazistowskich naukowców z Niemiec, którymi kierowali Wernher von Braun, Kurt Debus i Arthur Rudolph.

Wszyscy ci trzej mężczyźni pracowali w obozach koncentracyjnych Adolfa Hitlera nad tysiącami ofiar, które były ludzką paszą dla ich diabelskich eksperymentów. Wernher von Braun, Kurt Debus i Arthur Rudolph nie tylko, że nigdy nie zapłacili za swoje zbrodnie, ale zostali przywiezieni do Ameryki, gdzie prowadzili przyjemny, przytulny styl życia, pod parasolem ochronnym rządu USA oraz tamtejszego kompleksu wojskowego i naukowego.

Przez lata odrzucana jako teoria spiskowa, Operacja Paperclip ostatecznie wyszła na jaw i udowodniła, że ​​wszyscy tak zwani teoretycy spisku po raz kolejny mieli rację. Bez wiedzy nazistowskich naukowców misja Apollo 11 nigdy by nie zaistniała jako wydarzenie, które się powiodło. Wszystko to jest zamiatane pod dywan. Ludzie kontrolujący media mają nadzieję, że większość społeczeństwa jest na tyle rozproszona przez te wszystkie marnujące czas rozrywki i oszałamiające leki, że nie będzie zwracać uwagi na kwestie problematyczne.

Lata temu w trakcie świętowania udanej misji Apollo 11 nikt nie zadał sobie trudu, by wskazać, że amerykańscy naukowcy otrzymali pomocną dłoń. Albo, że lądowanie na Księżycu było w rzeczywistości pomysłem niemieckich naukowców kierowanych przez Wernhera von Brauna, Kurta Debusa i Arthura Rudolpha. Albo, że wszyscy trzej byli nazistowskimi zbrodniarzami wojennymi, winnymi masowych morderstw. Kogo by zainteresowały tego typu błahe fakty?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. NBC.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *