Międzynarodowy Fundusz Walutowy finansuje pandemię. Miliardy dolarów są przygotowane dla tych, którzy gorliwie będą popularyzować koronawirusa.

Pandemia to droga do przymusowych szczepień, bezgotówkowego społeczeństwa i cywilizacji pod pełnym nadzorem. Koronawirus SARS-CoV-2 został przede wszystkim uzbrojony w ogólnoświatową kampanię strachu i dezinformacji, zaprojektowaną tak, abyśmy się tak bali, że w „mgle wojny” nie dostrzeżemy tego co robią globalistyczne elity. Nadchodzi New World Order, nowy ład globalny, czy ostatecznie zostanie zrealizowany? Niewątpliwie bitwa trwa i jej wynik nie jest jeszcze przesądzony.


W sprawie koronawirusa SARS-CoV-2, od samego początku okłamywały nas Chiny, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bill Gates, Anthony Fauci, Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Wszyscy ważni „gracze” w tej rozgrywce zawiedli zaufanie społeczne, konsekwencją, czego było to, co obserwowaliśmy we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Czas obudzić się ze snu, ponieważ świat nie jest taki jak wmawiają nam, że jest, media głównego nurtu. Nastała wojna o wolność człowieka.

Z raportu WHO wynika, że na dzień 8 marca 2020 roku w ponad 100 państwach potwierdzono laboratoryjnie zakażenie pacjentów koronawirusem SARS-CoV-2. Nagle z dnia na dzień dziesiątki krajów z całego globu zaczęły oficjalnie mówić o potwierdzonych przypadkach COVID-19, podczas gdy jeszcze kilka dni wcześniej nie było mowy o tego typu sytuacji, nic w zasadzie nie zapowiadało tak nagłej i globalnej „pandemii jednodniowej”.

Wyjaśnienie w tej sprawie przynosi nam Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW). Dlaczego? Otóż MFW poinformował, że zaaprobował przyznanie pięćdziesięciu krajom członkowskim pożyczek, których łączna wartość wyniosła blisko osiemnaście miliardów dolarów. Pieniądze te z założenia będą przeznaczone między innymi na walkę ze skutkami gospodarczymi pandemii koronawirusa. Widzimy, więc że pandemia czy PSEUDO pandemia, stała się dochodowym biznesem.

Dodatkowo Międzynarodowy Fundusz Walutowy podkreśla, że jest instytucją „stworzoną właśnie na takie czasy” i jest gotów wykorzystać swój wart bilion dolarów budżet, na kredyty dla około 100 państw, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. MFW konkluduje, że kwota przyznanych pieniędzy będzie wprost proporcjonalnie wysoka do wysokości szkód gospodarczych danego państwa. Innymi słowy miliardy dolarów są przygotowane dla tych, którzy wykażą się najbardziej gorliwie w popularyzacji informacji o pandemii, której nie ma.

Na koniec należy zauważyć, że mamy tutaj do czynienia z realizacją zlecenia, które dotyczy ograniczenia wolności obywateli po przez wzmożoną kontrolę i wyeliminowanie obrotu gotówkowego. Po co to wszystko? Po pierwsze wyeliminowanie obrotu gotówkowego gwarantuje pełną kontrolę nad finansami danej osoby. Natomiast w kwestii szerszej wolności to tutaj już wkraczamy na teren gdzie realizowany jest plan o nazwie Sojusz ID 2020.

Plan ten obejmuje nadanie człowiekowi cyfrowego ID, po przez połączenie przymusowych szczepień z wszczepialnymi mikroczipami. Tutaj również pojawia się postać Billa Gatesa, koordynatora projektu i wielkiego orędownika szczepień, możliwe każdego i na wszystko. De facto Bill Gates ofiarowuje każdemu dziecku w Afryce szczepienia, jednak, co dzieciom z tego, że zostaną zaszczepione, gdy umrą z głodu? Afryka to piękny kontynent i bardzo bogaty w zasoby naturalne, jednak okradany przez tych, dla których pracuje Gates i tak koło hipokryzji się nam zamyka.

Tak, więc pandemia to droga do przymusowych szczepień, bezgotówkowego społeczeństwa i cywilizacji pod pełnym nadzorem. Koronawirus SARS-CoV-2 został przede wszystkim uzbrojony w ogólnoświatową kampanię strachu i dezinformacji, zaprojektowaną tak, abyśmy się tak bali, że w „mgle wojny” nie dostrzeżemy tego co robią globalistyczne elity. Nadchodzi New World Order, nowy ład globalny, czy ostatecznie zostanie zrealizowany? Niewątpliwie bitwa trwa i jej wynik nie jest jeszcze przesądzony.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *