Międzynarodowy bój o Polskie złoża. Utajnione badania dowodzą, że na terenach Polski znajduje się ropa i gaz.

Ropa, gaz, złoto, diamenty czy srebro to złoża, o które nie raz wszczynano wojny i mordowano dziesiątki a nawet setki tysięcy ludzi. Podobnie jest i dziś, wystarczy tylko wspomnieć kontynent Afrykański, który jest bogaty w wiele złóż naturalnych. Mało tego na terenie Afryki występują kopalnie złota i innych cennych kruszców, dlaczego więc kontynent ten stanowi centrum biedy i upadku tego, co ludzkie? Stanowi centrum licznych wojen domowych i regionalnych konfliktów?

Dzieje się tak, dlatego ponieważ Francja, USA, Niemcy czy Hiszpanie i Portugalczycy trzymają rękę na owych surowcach, eksportując je do swoich krajów i nie pozostawiając praktycznie nic rdzennym mieszkańcom Afryki. Oficjalnie prowadzone są składki, zbiórki charytatywne, ONZ nieustannie nawołuje do wspierania tego kontynentu, kiedy z drugiej strony wysysa się z niego ile tylko można. Jest to zwykła hipokryzja, ponieważ wystarczyłoby, aby wyżej wymienione państwa zdjęły swoją łapę z wielu krajów Afryki a ten kontynent z czasem odrodziłby się na nowo. Niestety pieniądze na to nie pozwolą a w zasadzie pogoń za bogactwami.

Piszemy o tym dziś nie bez powodu, otóż nasz kraj może w przyszłości być bogatszy niż sam Kuwejt i bardziej dostatni niż Arabia Saudyjska, dlaczego? Otóż według licznych badań, które zostały w dużej mierze utajnione okazuje się, iż na terenach Polski znajduje się nie tylko gaz łupkowy, ale i ropa czy gaz. Mało tego to tłumaczy, dlaczego w ostatnich latach na gwałt wyprzedawano Polską ziemię za bezcen, wyganiano miliony Polaków z kraju do pracy za granicą. To wszystko ma na celu wynarodowienie naszego Państwa i tych ziem w sercu Europy.

Dalej nastąpi już tylko eksploatacja i nieustanne korzystanie z bogactw, które notabene należą się nam, narodowi Polskiemu. Drodzy Czytelnicy czy Pamiętacie niedawną wypowiedz kanclerz Niemiec o tym, iż wojska Niemieckie muszą pozostać w Polsce? To właśnie między innymi, dlatego muszą tutaj pozostać. O tych złożach i bogactwach, jakie kryją się w ziemi Narodu Polskiego pisał już w roku 2009 Alef Stern, z jego notatek możemy między innymi dojść do wniosku, że cała gra i walka wielkich tego świata toczy się o nasz kraj a konkretnie ziemię leżące w sercu Starego Kontynentu.

Dlatego nie dziwmy się, że w ostatnich miesiącach, odkąd doszło do zmiany władzy w Polsce, na terenie całej Europy a w szczególności na terenie UE, organizowana jest masowa nagonka na Polaków i Polskę. Mało tego, przez zaprzedanie pewnych elit, wstrzymany został szybki rozwój naszego kraju oraz całego społeczeństwa. W szczególności nasz zachodni sąsiad pragnie, aby Polska nigdy nie była silna, by już na zawsze pozostała wasalem Niemiec.

Według niektórych specjalistów, tutaj możemy między innymi wymienić Pana Profesora Andrzeja Łodzińkskiego, na terenie III RP znajdują się złoża takich surowców jak węgiel kamienny oraz brunatny, fosforyty, ropa naftowa, sól potasowa, gaz ziemny oraz gaz łupkowy, sól kamienna, żelaza, siarka, miedz oraz cynk i ołów. To jeszcze nie wszystkie, jednak te najważniejsze. Jeżeli dziś zapytalibyśmy zwykłego przechodnia o Polskie bogactwa mineralne to z pewnością usłyszelibyśmy odpowiedz węgiel kamienny oraz sól, a co z resztą? No właśnie, elity Europejskie nie chcą, aby Polacy zostali uświadomieni, co do wartości, jaką mają pod swoimi stopami.

Teraz powróćmy nieco do przeszłości a konkretnie do czasów PRL. W roku 1971 Edward Gierek zainicjował prace poszukiwań geologicznych na terenie Polski. Prace potrwały kilka lat a raport został ukończony w roku 1985. Okazało się, iż na terenie naszego kraju nie ma zbyt wielu złóż, a jeżeli już są to głównie węgiel. I tutaj warto zauważyć drobny szczegół, o którym się nie wspomina. Prace obejmowały poszukiwanie złóż tylko do głębokości czterech kilometrów, ponieważ Sowieci zakazali poszukiwań na większej głębokości. Zatem dlaczego? Czyżby obawiali się, że Polacy dokopią się do naturalnego bogactwa?

Polska według wielu geologów i badaczy leży na ogromnych złożach ropy i gazu. Dzieje się tak, dlatego ponieważ ogromny kompleks skał porowatych nasączony ropą i gazem ma swój początek w Zatoce Perskiej a kończy się pomiędzy Norwegią i Szkocją na morzu Północnym, jednak swoją kumulację osiąga nie gdzie indziej a na terenach należących do Państwa Polskiego. Dlatego od dziś spoglądajmy nieco z innej perspektywy na wydarzenia polityczne w Europie, spoglądajmy na nie przez pryzmat bogactw znajdujących się pod naszymi stopami.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. en.wikimedia.org


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *