Masz bez zawahania podążać za stadem i nigdy nie próbować spojrzeć na otaczający cię świat w sposób odmienny od zaprogramowanego.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy.


„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Przekaz podprogowy istnieje, nie jest bliżej niezidentyfikowaną teorią spiskową, lecz faktem, wykorzystywanym w procesie tworzenia i emisji reklam. Gdyby jednak wszystko zaczynało się i kończyło na reklamach to wówczas praktycznie problem by nie istniał, tak jednak się nie dzieje, przekaz podprogowy służy do programowania ludzkich zachowań oraz tego, w jaki sposób cywilizacja ma postrzegać rzeczywistość. Przekaz podprogowy to także magia i okultyzm.

Efektem magii i czarów, czy wręcz odprawianych rytuałów w licznych filmach, są nie tylko ohydne sny i nocne lęki. Być może przytrafią ci się jakieś niezrozumiałe wydarzenia, jakiś pech czy ciągłe kłopoty. Wielu ludzi wspomina wówczas o klątwie. Nie bez przyczyny wzrosła na świecie liczba osób opętanych i nękanych. Egzorcyści wspominają o wzroście o trzysta do pięćset procent przypadków opętań, w zależności od kraju.

Psychologia poradziła sobie z przypadkami opętań, nazywając najczęściej takie przypadki objawami schizofrenii. Jednak to nie jest zrządzenie losu, że elementy okultystyczne czy też magiczne są umieszczane coraz częściej w mediach. Coraz częściej telewizja szydzi z wszystkiego i wszystkich, kpi się z Boga, otwarcie w wielu przypadkach telewizja kpi z ciebie, szydzi z twojej rodziny, twojej seksualnej orientacji. Telewizja coraz częściej kpi z twoich dzieci i z ich przyszłości. Nie robi to na tobie wrażenia?

Media posługują się manipulacją i socjotechniką, czego rezultatem jest masywna kontrola umysłu niepozwalająca, lub w znacznym stopniu ograniczająca sposobność do samodzielnego myślenia. Oczywiście, można sobie tłumaczyć, że przecież to nie jest takie wielkie zło, ostatecznie wszyscy to oglądają, takie myślenie prowadzi do degradacji indywiduum człowieczeństwa. Drodzy Czytelnicy, media kreują wrażenie, że wszystko jest łatwe i proste, że naukowcy mają sposoby na wszystko a ty powinieneś się skupić na dobrej zabawie by za dużo nie myśleć.

,,Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.’’

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Wszystkie te kabarety, parki rozrywki i ogólnie pojęty show biznes, mają na celu utrzymywać odbiorcę w stanie nieustannego letargu i rozbawienia tak, aby przypadkiem człowiek nie zaczął myśleć, zastanawiać się, bo wówczas mógłby zobaczyć, że coś ze współczesnym światem jest nie tak. Oni chcą byś za dużo nie myślał, a najlepiej nie myślał wcale. Oni chcą byś bez żadnych oznak zawahania podążał za stadem i nigdy, ale to nigdy nie próbował spojrzeć na otaczający cię świat w sposób odmienny od tego, jaki od najmłodszych lat starli się w tobie zaprogramować.

Telewizja informuje cię jak pobudzić włosy do wzrostu, jak się pozbyć celulitu, zmarszczek, jak żyć zdrowo, szczęśliwie, nie chorować, zapobiegać ciąży, wszystko naprawić i iść z postępem, ponieważ nowoczesna nauka rozwiązała wszystkie twoje problemy. Tym czasem okazuje się, że w gruncie rzeczy nic nie jest rozwiązane a świat z kryzysu wychodzi od setek lat a Tobie się poleca byś skorzystał z porady życiowej wróżek i czarownic.

Jedyną prawdziwą rzeczą, jaką możemy spotkać w mediach jest data i czasami prognoza pogody. Wszystko inne podlega gradacji i wypaczeniu w zależności od stacji, właściciela i lobby, które kieruje danym medium. Prosty przykład manipulacji medialnej: wojna z Irakiem i rzekoma broń masowej zagłady, wojna w Afganistanie, nikt już nie wie, o co w tej wojnie chodzi? Wojna w Libii i lincz, na Kaddafim, a my dalej nie wiemy, o co tam chodziło? Wojna w Syrii, czy wiesz, o co tam chodzi?

Dosłownie nikt o niczym nie wiem. Tak to zostało zamotane, że nikt już nie ma pojęcia, o co się te wszystkie wojny toczą? Dlaczego prowadzono wojnę w Wietnamie? Kto ją spowodował i dlaczego? Ściślej rzecz ujmując są osoby, które rzeczywiście wiedzą, jednak przytłaczająca większość nadal śpi i nie dostrzega faktów a fakty są takie, że niemal wszystkie wojny to stek kłamstw i oszustw. Czy wiesz jak nazywana jest telewizja przez filmowców? Nazywana jest skrzynką dla idiotów.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy.


Przeczytaj również:

Tak jak nowotwór rozwija się i niszczy organizm człowieka, tak „Oni” żerują na masach i dokonują przełamania osobowości człowieka.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *