Masowe protesty w Londynie. Zebrani skandowali: „możecie pchnąć swój Nowy Porządek Świata w dupę”.

Pozytywnym aspektem całej tej sprawy jest to, że coraz więcej ludzi na całym świecie budzi się i ma wiedzę na temat tego, co się dzieje. Wiedzę o elitarnej grupie trzymającej władzę, grupie przekazującej sobie atrybuty władzy z pokolenia na pokolenie. Pamiętajmy także, że działania prowadzące do wdrożenia nowego porządku świata, w końcu osiągnął masę krytyczną. Masa krytyczna nie zależy od olbrzymich armii ludzi, lecz zależy od odpowiedniego rodzaju ludzi, samoświadomych tego, kim są i na czym stoją. Masa krytyczna przebudzenia wiąże się z każdą kolejną osobą, która zaczyna myśleć.


„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Protestujący śpiewali: „wolę być człowiekiem niż niewolnikiem, to my jesteśmy większością i możecie pchnąć swój Nowy Porządek Świata w dupę”. Brytyjczycy budzą się, władza obawia się siły ludu to też bardzo szybko policja w Londynie zaczęła stosować taktykę, mającą na celu podzielenie protestujących na mniejsze grupy i dokonała, co najmniej 56 aresztowań na Trafalgar Square i Westminster Bridge. Jedna z kobiet powiedziała Breitbart London: „Jestem tak zła, cała ta policja, która nas szturmuje to zdrajcy narodu, oni stracą swoje emerytury. Mają nas chronić, a nie atakować, to tyrania”.

Szanowni Państwo, podkreślmy to raz jeszcze, ponieważ protesty „antykovidowe” odbywają się nie tylko w Polsce, ale w całej Europie i na świecie, zatem podkreślamy, iż do jednego z największych tego typu protestów doszło w Londynie. To tam dziesiątki tysięcy protestujących przybyło w sobotę do stolicy Wielkiej Brytanii, by wzywać do zaprzestania blokad i ograniczeń dla firm w Wielkiej Brytanii, które określono jako formę jawnej tyranii.

„Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.”

Anonymous.

I teraz bardzo ważna kwestia, która ujawniła się w ostatnich tygodniach. Otóż, jeśli społeczeństwo chce wywołać zamieszki wzywające do pseudo sprawiedliwości społecznej (Black Lives Matter) i spalić całe dzielnice, to jest to dozwolone. Dalej, jeśli społeczeństwo chce organizować gwałtowne wiece przeciwko Trumpowi, to również jest to dozwolone. Ale jeśli odważysz się protestować przeciwko Nowemu Porządkowi Świata, przeciwko blokadom COVID-19 lub zdemoralizowanemu systemowi, który karze dobro i nagradza zło, to przyjdą po ciebie i zmuszają cię do rozproszenia.

Ważnym jest jednak fakt, że ludzie i całe społeczności budzą się i dostrzegają proces, w którym, globalne elity próbują w tym szalonym roku 2020, wprowadzić Nowy Porządek Świata przy użyciu blokad (lockdown) COVID-19. Ludzie w Londynie, Warszawie, Berlinie i innych stolicach europejskich, którzy protestowali przeciwko zabieraniu nam podstawowych wolności, są na bardzo dobrej drodze ku przełamaniu destrukcyjnego kierunku, obranego przez elity finansjery.

To szalenie ważne, więc powtórzmy to raz jeszcze: pozytywnym aspektem całej tej sprawy jest to, że coraz więcej ludzi na całym świecie budzi się i ma wiedzę na temat tego, co się dzieje. Wiedzę o elitarnej grupie trzymającej władzę, grupie przekazującej sobie atrybuty władzy z pokolenia na pokolenie. Pamiętajmy także, że działania prowadzące do wdrożenia nowego porządku świata, w końcu osiągnął masę krytyczną. Masa krytyczna nie zależy od olbrzymich armii ludzi, lecz zależy od odpowiedniego rodzaju ludzi, samoświadomych tego, kim są i na czym stoją. Masa krytyczna przebudzenia wiąże się z każdą kolejną osobą, która zaczyna myśleć.


Przeczytaj również:

Prawnicy pozywają WHO za „zbrodnie przeciwko ludzkości” w związku z blokadami COVID-19. „Lockdown” to cywilizacyjna hekatomba.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *