Masońskie „Protokoły Mędrców Syjonu” Cz.3: zniszczymy wszystkich, którzy biorą do ręki broń, aby sprzeciwiać się naszemu przyjściu.

W obłędnym szale zjednoczeniowym wtajemniczeni łączą się w ekonomiczne bloki, zrzeszając polityczne rejony Ziemi, grupują koalicję i wznoszą podwaliny Nowego Ładu Globalnego. Kilku wybrańców losu buduje system urzeczywistniania projektu Nowego Porządku Świata. W sposób ukryty, globaliści zawierają tajne układy, negocjują, pertraktują, prowadzą rokowania w dziedzinie polityki, ekonomii i wymiany handlowej. Dzięki skupieniu w swoim ręku finansów w banku świata, globaliści już obecnie prowadzą ukrytą dyktaturę i są obecni w niemal każdej dziedzinie życia.


Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa.”

Amsel Bauer Mayer Rothschild. Rok 1838

W momencie, w którym grupa jednostek, nazwijmy ich elitą, w wyniku swoich wieloletnich działań, zdobywa fortunę i niewyobrażalne bogactwa, wówczas wzrok owej elity zwraca się w kierunku władzy, ponieważ tylko władza znajduje się ponad majątkiem. I w tym właśnie momencie zataczamy pełen okrąg i wracamy do punktu wyjścia, którym jest teoria istnienia tajnych organizacji typu Bohemian Grove czy Grupa Bilderberg.

Istnienie tego typu sekretnych stowarzyszeń nie jest już wymysłem teoretyków spisku, lecz faktem. Członkami wyżej wspomnianych organizacji są prezydenci, właściciele największych korporacji typu Sony, Siemens, Ford i tak dalej. Ludzie ci zrzeszyli się w celu sięgnięcia po pełnię władzy, za pomocą pieniędzy, które do tej pory zgromadzili. Na drodze ku pełni władzy stoją zwykli ludzie, tacy jak ja czy Wy i Wasze rodziny.

Dlatego też wolności obywatelskie będą systematycznie ograniczane. Spójrzcie na to, co dzieje się w sytuacji zaistnienia tak zwanej pandemii. Ograniczenia są już na tyle absurdalne, że wykluczają się wzajemnie, jednak nikomu to nie przeszkadza, a rząd planuje wprowadzać kolejne. To się już dzieje, tak zwany nowy porządek świata wznoszony jest na gruzach dotychczasowego świata. Pamiętacie słowa Mateusza Morawieckiego o nowej normalności? On już to wie i rozumie, on ma tego świadomość.

Skąd o tym wie? Sądzimy, że jego bardzo bliskie powiązania z rodzinom Morganów są źródłem jego wiedzy. Są źródłem wiedzy bankiera Mateusza Morawieckiego. Drodzy Czytelnicy, to wszystko prowadzi nas w dalszej kolejności to pewności istnienia pewnego konkretnego zarysu działania zgodnie, z którego wytycznymi, będą postępować wyżej wspomniane elity, określane mianem Deep State, Masoneria, Illuminati (oświeceni). Tym planem działania stały się Protokoły Mędrców Syjonu. Dziś publikujemy kolejne punkty, bazujące na demoralizacji i prowadzeniu mas społecznych ku całkowitej degrengoladzie (protokoły 11-24).

Protokół 11: Wymyśliliśmy całą tę politykę i wsączyliśmy ją w umysły mas, aby uzyskać okrężną drogą to, co nie jest osiągalne prostą drogą. Właśnie to służyło nam za podstawę organizacji tajnej masonerii, o której nie wie i której celów nawet nie podejrzewa to bydło, które wciągnęliśmy do «pokazowej» armii Lóż Masońskich, aby sypało pył w oczy swoich przyjaciół.

Protokół 12: Jaką rolę pełni dzisiaj prasa? Służy ona egoistycznym celom. Jest często nudna, niesprawiedliwa, kłamliwa i większość ludzi nie ma nawet najmniejszego wyobrażenia, jakim interesom w rzeczywistości służy. Musimy ująć ją w karby i okiełznać, ani jedna wiadomość nie powinna dotrzeć do wiadomości publicznej bez naszej kontroli.

Protokół 13: Potrzeba zdobycia chleba powszedniego zmusza masy do zachowania spokoju i służenia nam w pokorze. Aby same masy nie zdawały sobie sprawy z tego, co czynimy, dodatkowo będziemy zwodzić je zabawami, grami, rozrywkami, przedstawieniami o tematyce religijnej, pałacami ludowymi.

Protokół 14: Byłyby dla nas niepożądane, żeby istniała jakakolwiek inna religia prócz naszej. Dlatego musimy zniszczyć wszystkie inne formy wiary.

Protokół 15, 16 oraz 17 proklamuje: Wszędzie głosi się wolność sumienia, dlatego też zaledwie lata dzielą nas od momentu kompletnego zburzenia religii chrześcijańskiej, w przypadku zaś innych religii nie będziemy mieli trudności z rozprawieniem się z nimi.

Protokół 18: dopóki przeciwnicy nie dokonają jakiegoś otwartego aktu buntu, nie tkniemy ich palcem, poprzestając na wprowadzeniu między nich naszych obserwatorów.

Protokół 19: Podżeganie do buntu nie jest niczym więcej niż ujadaniem pekińczyka na słonia. Aby zniszczyć prestiż heroizmu, za polityczne przestępstwa będziemy sądzić jak za złodziejstwo, morderstwa i wszelkiego rodzaju odrażające i brudne przestępstwa. Opinia publiczna będzie je wtedy traktować z równą pogardą.

Protokół 20: Wprowadzenie powszechnego opodatkowania oraz dążenie do legalnej konfiskaty wszystkich pieniędzy wszelkiego rodzaju w celu regulacji ich obiegu w państwie.

Protokół 21: Wprowadzenie progresywnego podatku od własności oraz podatku dochodowego wzrastającego procentowo w stosunku do kapitału.

Protokół 22: Pożyczki będą służyć za Miecz Damoklesa, wiszący nad głowami władców, którzy zamiast pobrać od swoich poddanych jednorazowy podatek, chodzą z wyciągniętą ręką do naszych bankierów.

Protokół 23: Kiedy ostatecznie wejdziemy do naszego królestwa poprzez zamachy stanu przygotowane wszędzie w jednym i tym samym czasie, przyjmiemy za cel dopilnowanie, aby spiski przeciwko nam nie istniały.

Protokół 24: Zniszczymy bez miłosierdzia, wszystkich tych, którzy biorą do ręki broń, aby sprzeciwiać się naszemu przyjściu. Coś takiego jak tajne stowarzyszenie także będzie karane śmiercią.

Szanowni Państwo, znajdujemy się w przełomie dziejowym, można użyć określenia na pięć minut przed dwunastą. Świat cywilizowany przeżył ostatnio wielkie duchowe wstrząsy takie jak Rewolucja Francuska, Manifest Komunistyczny czy ludobójstwo Adolfa Hitlera. Gwałtowne przemiany, kryzysy polityczne i brak zaufania, powodują, że świat grupuje się w nowe koalicje. Zakonspirowane stowarzyszenie globalistów pracuje przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

W obłędnym szale zjednoczeniowym wtajemniczeni łączą się w ekonomiczne bloki, zrzeszając polityczne rejony Ziemi, grupują koalicję i wznoszą podwaliny Nowego Ładu Globalnego. Kilku wybrańców losu buduje system urzeczywistniania projektu Nowego Porządku Świata. W sposób ukryty, globaliści zawierają tajne układy, negocjują, pertraktują, prowadzą rokowania w dziedzinie polityki, ekonomii i wymiany handlowej. Dzięki skupieniu w swoim ręku finansów w banku świata, globaliści już obecnie prowadzą ukrytą dyktaturę i są obecni w niemal każdej dziedzinie życia.


Przeczytaj również:

Gwiazdor Hollywood Christian Bale, w relacji NBS News wyjawia: ,,Dziękuję Szatanowi za inspirację do tego, jak grać tę rolę.’’


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


29 listopada, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *