Masońskie Lotnisko w Denver zapowiadające zniszczenie i kamienna płyta z napisem: „Lotnisko Nowego Świata”.

Wyryta w 1994 roku Kamienna tablica wskazuje jednoznacznie, że Wolni Masoni zbudowali lotnisko Denver, o którym mówi się NEW WORLD AIRPORT. Są tam także ogromne posągi egipskie, a układ pasów startowych ma kształt swastyki, podobnie jak niektóre budynki. Natomiast elity Masońskie wierzą, że są potomkami i spadkobiercami wiedzy tajemnej starożytnego Egiptu.


Jeśli populacja nie jest kontrolowana dobrowolnie, będzie ona kontrolowana mimowolnie przez wzrost chorób, głodu i wojen.”

Książę Filip, książę Edynburga, męża brytyjskiej królowej Elżbiety. 1981 rok.

Lotnisko w Denver w USA jest miejscem, które swoim przesłaniem i treścią bardzo przypomina Monument w Georgii, o którym z kolei pisaliśmy w publikacji: Monument w Georgii zawiera „10 przykazań ery Lucyferiańskiej”. To się już dzieje i jest to ostatni moment, by się w końcu ocknąć. Dlatego też Lotnisko w Denver jest swoistego rodzaju uzupełnieniem i częścią większego obrazu, który dziś będziemy chcieli wam przybliżyć.

Lotnisko w Denver zostało wybudowane w miejscu, pod którym ma znajdować się podziemny kompleks pomieszczeń, niektórzy dziennikarze jak chociażby Alex Jones, mówią o podziemnym mieście i licznych bunkrach, które w przyszłości posłużą za schronienie dla wybranych elit. Jednak w dzisiejszej publikacji bardziej nas interesują obrazy umieszczone w tamtym miejscu, których przesłaniem jest wizja nadciągającego jutra.I tak, z lewej u góry widzimy jakiegoś żołnierza z karabinem w masce gazowej, ponad nim smugi chemtrails, widzimy śmierć, zniszczenie i zabicie gołębia, który jest symbolem pokoju. Dalej mamy obrazki gdzie kilka osób żyje wspólnie, razem z naturą i zwierzątkami, to są ci „szczęśliwcy”, którym uda się przeżyć czas zniszczenia. Poniżej znajduje się obraz konia, będący symbolem Konia Trojańskiego, symbolizującego realizowanie Agendy 21 pod osłoną działania na rzecz dobra planety.

Ponad to na terenie lotniska rozmieszczono kilka posągów Gargulców, na zdjęciu widoczne w lewym dolnym rogu. Gargulce to stworzenia przez okultystów uważane za byty przychylne człowiekowi, jednak z demonologii wiemy, że jest zupełnie przeciwnie. I Wreszcie po środku kamienna płyta zawierająca informacje odnoszące się do Masonerii. Wedle informacji zawartych na kamieniu możemy przeczytać między innymi, że to właśnie Wolni Masoni wybudowali port lotniczy w Denver.

Kapsuła czasu pod tym kamieniem zawiera wiadomość i pamiątki do ludzi z Kolorado w 2094 roku.” Poniżej tego przesłania znajduje się symbol Masonerii. Nieoficjalnie wielu badaczy w swoich opracowaniach wspomina, że pod ową płytą kamienną znajdują się także tajne protokoły Masonerii, jednak na to dowodów nie ma, ponieważ ochrona lotniska nikogo nie dopuszcza do wykonywania, jakichkolwiek czynności w obrębie Masońskiej spuścizny. Osoby przebywające dłużej w pobliżu kamiennego przesłania proszone są o odejście w inne miejsce lotniska.

New World Airport” czyli „Lotnisko Nowego Świata”. Taki napis również widnieje na kamiennej płycie i nie wymaga dodatkowego komentarza. A teraz spójrzmy na obecne wydarzenia, pandemia koronawirusa SARA-CoV-2, dla wielu osób jest czymś normalnym, kolejnym przykładem wirusa, który pojawił się i zniknie. Dlaczego tak się dzieje? Rok 2004 to epidemia SARS, 2008 rok to wirus AVIAN, rok 2010 to Świńska Grypa, rok 2012 to MERS, rok 2014 wirus Ebola, rok 2016 zaowocował wirusem ZIKA, 2018 rok to ponownie Ebola i 2020 rok, czyli SARS-CoV-2.

Społeczeństwa zostały oswojone z wirusami, koronawirusami i filowirusami jak gdyby to było coś naturalnego, niestety ta częstotliwość występowania, co dwa lata nie jest naturalna. Jeszcze w ubiegłych wiekach tego typu pandemie występowały w okresie, co 50-100 lat. Obecnie jest to około dwóch lat. To wszystko prowadzi nas ku dramatycznej wizji przyszłości, gdzie jakiś patogen, najprawdopodobniej wytworzony w laboratorium, zmiecie naszą cywilizację z powierzchni planety.

Chyba, że wszyscy poddadzą się obowiązkowym szczepieniom, jak to ma miejsce w przypadku obecnej pandemii. Oficjalnie mówi się, że kwarantanna potrwa do momentu wynalezienia szczepionki. Zatem de facto nie wynaleziono jeszcze w pełni skutecznej szczepionki przeciwko grypie, po mimo dziesiątek lat praca badawczych, ale w ciągu roku do dwóch opracowana zostanie szczepionka, na SARS-CoV-2. To bardzo niepokojąca wizja, która w realny sposób zapowiada Nowy Porządek Świata.

A zatem, depopulację ludzkości oraz utrzymywanie jej populacji na określonym, niskim poziomie. Wprowadzenie pełnej kontroli i inwigilacji, swoistego rodzaju cyfrowego reżimu, wyeliminowanie gotówki i naznaczenie każdego człowieka microchipem w procesie realizacji Sojuszu ID 2020. Na ten tematy pisaliśmy już w naszej publikacji zatytułowanej: „Sojusz ID2020” to projekt nadania człowiekowi cyfrowego ID, po przez połączenie szczepień z wszczepialnymi mikroczipami.

Szczepionki coraz częściej zawierające składniki nieuwzględnione w opisie a odpowiadające za upośledzenie, nowotwory czy różnego rodzaju choroby genetyczne. Opryski chemtrails, produkty GMO, manipulowanie pogodą, ludzkim genomem, czy to wszystko nie budzi niepokoju? Często nie myślimy o takich rzeczach, bo i po co myśleć o czymś, co nas przerasta? Nie mniej jednak takie procedery mają miejsce to też warto się do nich ustosunkować i zdać sobie sprawę, że świat nie jest do końca taki jak nam wmawiają, że jest.

„Lotnisko w Denver z podziemnymi tunelami i ośmiopiętrowymi bazami oraz czterema milami kwadratowymi podziemnych tuneli to miejsce, w którym rządzące elity będą lądować w samolotach.

Następnie Ci, którzy ocaleją zejdą do podziemia podczas masowej depopulacji z 7 miliardów do planowanych 500 milionów ludzi, które powinno zostać ukończone na całym świecie do roku 2030-2040 lub do 2094 roku jak wskazuje data wygrawerowana na kamiennej tablicy.”

Alexander Emerick Jones.

Reasumując dzisiejszy temat należy raz jeszcze podkreślić, że wyryta w 1994 roku Kamienna tablica wskazuje jednoznacznie, że Wolni Masoni zbudowali lotnisko Denver, o którym mówi się NEW WORLD AIRPORT. Są tam także ogromne posągi egipskie, a układ pasów startowych ma kształt swastyki, podobnie jak niektóre budynki. Natomiast elity Masońskie wierzą, że są potomkami i spadkobiercami wiedzy tajemnej starożytnego Egiptu.Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


18 kwietnia, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *