Maryja w Trevignano Romano: „Niedługo objawi się Antychryst. Strzeżcie się. Trzymajcie się wyłącznie Ewangelii i Pisma Świętego.”

„Dzisiaj apostazja dostała się już do wnętrza mojego Kościoła. Antychryst chce go zniszczyć wraz z moimi konsekrowanymi dziećmi, wprowadzając wielki chaos i nastawiając jednego przeciw drugiemu. Bądźcie gotowi na czas ostrzeżenia, bo jest on już bardzo blisko. Wszystko dąży ku upadkowi. Idźcie naprzód z modlitwą.” Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 19 sierpnia 2017 roku.


W owym czasie Antychryst urodzi się z żydowskiej zakonnicy, fałszywej dziewicy, która zjednoczona będzie ze starożytnym Wężem, nauczycielem nieprawości. Jego ojcem będzie biskup. Przy urodzeniu będzie wymiotował bluźnierstwami, będzie miał zęby, on będzie wcielonym diabłem, będzie wydawał przerażające krzyki.

Będzie dokonywał cudów i żył z niemoralności. Będzie miał braci, którzy, chociaż nie będą to wcielone diabły, jak on, to będą synami zła. W wieku dwunastu lat zostaną zauważeni z powodu wielkich zwycięstw, jakie osiągną. Każdy z nich szybko zostanie dowódcą wojsk, wspomaganych przez legiony piekła.’’

Fragment objawienia z La Salette, spisany przez Melanię w 1879 roku.

Jeżeli spojrzymy na współczesny świat w sposób całkowicie wolny intelektualnie i duchowo, to wówczas będziemy mogli dostrzec, że jako cywilizacja zostaliśmy praktycznie sami. Nie mamy autorytetów, wartych tego, aby nazywali się autorytetami. Szerzy się herezja i coraz mocniej, Kościół, instytucja państwa, politycy, świat kultury i sztuki, sądownictwo, tak zwane prawo, które stało się bezprawiem, to wszystko ukazuje rozkład, zgniliznę i zepsucie. W takich warunkach ujawnienie się mocy Antychrysta już ma miejsce, natomiast ujawnienie się samego Antychrysta stało się bardzo realne, bardziej realne niż kiedykolwiek.

W Kościele nastąpią wielkie niepokoje i wkrótce potem Ojciec Święty, papież, będzie prześladowany. Jego następcą będzie papież, jakiego nikt się nie spodziewa. Wkrótce potem nastąpi wielki pokój, ale nie będzie trwał długo. Przyjdzie potwór, aby go zniszczyć. To wszystko, co wam mówię wydarzy się w następnym wieku lub najpóźniej w wieku dwudziestym pierwszym.’’

Massimino Gerard, Grenoble, 3 lipca 1851 roku.

Szanowni Państwo ujawnienie się Antychrysta dla osób wierzących w Boga, nie jest czymś domniemanym, czymś co może się stanie, lub może się nie stanie, lub też może po prostu o tym nie myśleć, bo i po co… Otóż Antychryst dla osób wierzących w Boga i wierzących w prawdziwość Jego Słów, jest czymś co z pewnością nadejdzie, kwestia otwarta to kiedy nadejdzie. Jednakże wnioskując po znakach czasu, możemy śmiało stwierdzić, że jego czas jest bardzo bliski, a w pewnym sensie już nastał. „Tajemnica Nieprawości”, jest już wszędzie i ogarnia swoim zasięgiem cały glob.

Wszystko to determinuje nas do opublikowania najnowszych proroctw względem Antychrysta, ale nie po to aby wzbudzać w kimkolwiek strach, czy chęć poznania przyszłości, albowiem to jest niepotrzebne, ważne aby ufać i wierzyć Bogu. Natomiast publikujemy je ponieważ mogą one przygotować nas na nadejście czasów Antychrysta (one w zasadzie już trwają), mogą nas wzmocnić i obdarzyć mądrością, jeżeli proroctwa te dobrze wykorzystamy.

Kochana córko! Posyłam Moją Matkę, aby jej orędzia mogły przyczynić się do zbawienia wielu dusz. Niestety imię mojej Matki powoli przestanie być wymieniane, ponieważ nie pozwoli na to Antychryst. Ale wy bądźcie wierni Mnie, a zostaniecie zbawieni.”

Jezus do Giselli Cardia. Trevignano Romano 8 listopada 2016 roku.

Moje konsekrowane i sprawiedliwe dzieci, umiłowane przez Jezusa, powoli zaczną być prześladowane przez ich własnych współbraci, ale wzywam je i pragnę, by w dalszym ciągu czytały Ewangelię i tylko jej nauczały. Niestety Antychryst właśnie triumfalnie przychodzi.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 12 listopada 2016 roku.

Drogie dzieci, czas, jaki był do dyspozycji, dobiegł końca. Nieraz jesteście do tego stopnia przyzwyczajeni do zła, że nie widzicie demonów, które was otaczają. Nie jesteście w stanie zauważyć Antychrysta, który już jest między wami.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 22 kwietnia 2017 roku.

Niedługo objawi się Antychryst. Strzeżcie się. Trzymajcie się wyłącznie Ewangelii i Pisma Świętego.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 22 lipca 2017 roku.

Dzisiaj apostazja dostała się już do wnętrza mojego Kościoła. Antychryst chce go zniszczyć wraz z moimi konsekrowanymi dziećmi, wprowadzając wielki chaos i nastawiając jednego przeciw drugiemu. Bądźcie gotowi na czas ostrzeżenia, bo jest on już bardzo blisko. Wszystko dąży ku upadkowi. Idźcie naprzód z modlitwą.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 19 sierpnia 2017 roku.

Wkrótce Antychryst zostanie przedstawiony publicznie.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 4 listopada 2017 roku.

Potężni tego świata wdrożyli już plan Antychrysta. Wkrótce ujrzycie znaki na niebie. Jerozolima znów będzie zniszczona, podobnie jak dwa tysiące lat temu. Kto nie wierzy tym orędziom, niech przypomni sobie, co wydarzyło się w czasach Noego, gdy Bóg Zesłał potop. Teraz ta historia powtórzy się i to w jeszcze większym stopniu. Zawsze bądźcie gotowi.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 6 stycznia 2018 roku.

Antychryst, który zostanie przedstawiony, zapanuje nad światem, a będą go wspierać potężni. Wkroczy do Kościoła i w ludzkie życie. Uważajcie, miłości moje, chwalcie tylko waszego Jezusa, który jest miłością i życiem.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 23 stycznia 2018 roku.

Pamiętajcie, że wojny, nieszczęścia i wszystko, co się wydarzy, otworzy drzwi Antychrystowi.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 16 listopada 2019 roku.

Szanowni Państwo, raz jeszcze podkreślę, że nie należy się bać, popadać w strach lub lęki. Człowiek, który zaufa Bogu nie ma czego się bać, gdyż Bóg będzie z nim. Natomiast musimy czuwać i być gotowymi. Czasy w których przyszło nam żyć są niezwykle wymagające duchowo. W zasadzie nieustannie przychodzi nam toczyć walkę duchową, dlatego też pamiętajmy, że kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.


Przeczytaj również:

Sekret SARS-CoV-2 dotyczy tego, czym jest koronawirus, czym jest ta bezobjawowa pandemia.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


16 lipca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *