Manipulacje, rozrywka i pozbawienie samodzielnego myślenia a w tle przebudzenie Narodu Polskiego.

W jaki sposób można rozróżnić stacje telewizyjne, które dosłownie „piorą mózgi swoich telewidzów” od tych, które tego nie robią? Wbrew pozorom to proste. Znaczna część tak zwanych telewizji głównego nurtu podlega oddziaływaniu grup powiązanych ściśle z masonerią. Masonom zależy na tym, aby telewidz, jak najdłużej był poddany przekazom podprogowym, a tym samym zależy im na tym, aby przytrzymać potencjalnego odbiorcę jak najdłużej przy odbiorniku telewizyjnym. Żeby zrealizować ten cel, masońskie telewizje emitują głównie tak zwaną rozrywkę.

Co mamy na myśli pisząc rozrywkę? Przede wszystkim muzykę, telenowele, seriale komediowe, sport, programy typu reality show. Jest to bardzo korzystna forma przekazu, której jednym z głównych walorów jest to, iż widz zostaje pochłonięty przez świat rozrywki, dzięki czemu nie myśli zbyt wiele, nie zastanawia się zbyt wiele nad otaczającym go światem i procesami w nim zachodzącymi. Masonom zależy na tym Abyś dużo nie Myślał, ponieważ wówczas wiele osób mogłoby zrozumieć, że współczesny świat nie zmierza w dobrym kierunku.

Dlatego też dobrze jest wyłączyć telewizor, a w zamian za to, wyjść z Rodziną na spacer, do parku, do lasu, do teatru, sięgnąć po jakąś dobrą książkę, pobawić się z dziećmi czy pomóc im w odrobieniu lekcji. Jest wiele rzeczy, które można zrobić zamiast siedzieć przed odbiornikami TV i pozwalać na to, aby za pośrednictwem telewizora kodowano u wielu osób zbrodnicze instynkty na przykład agresję względem rodziny, swoich sąsiadów i współpracowników, chęć mordowania przeciwników politycznych, bezwarunkowe posłuszeństwo masonom, czy przyszłemu jednemu, ogólnoświatowemu rządowi.

Przy tej okazji dobrze jest mieć świadomość tego, że w Polsce działają media wchodzące w skład niemieckiego koncern prasowego ,,Ringier Axel Springer Media AG’’, do którego należą na przykład takie tytuły jak internetowy ,,Onet’’ oraz gazety ,,Fakt’’, ,,Od A do Z’’, ,,Newsweek’’, czy wreszcie ,,Forbes’’. Drodzy Czytelnicy jak Myślicie, skąd wzięła się ta obecna nagonka, w tych niemiecko – izraelskich mediach, na Polskę? Otóż wzięła się stąd, iż Polska postanowiła wreszcie przestać być państwem zależnym, gospodarczo i politycznie od Niemiec, gdyż do tej pory byliśmy niemalże ich kolonią.

Nasz Kraj zaczął odzyskiwać dumę narodową oraz wstawać z kolan i to właśnie, tak bardzo, ale to naprawdę bardzo mocno, nie podoba się Berlinowi i uzależnionej od jego pieniędzy Brukseli. Oni, w nas Polakach widzieli, do tej pory, tylko i wyłącznie tani rezerwuar siły roboczej, która, co do zasady, ma wyłącznie wykonywać proste prace fizyczne na przykład składać w ich montowniach, na terenie Polski, samochody, które oni konstruują i produkują (Volkswageny i Ople).

Ponadto, według nich, możemy też być sprzedawcami w ich sklepach (Lidl, Kaufland, Real, Makro, M1, Tchibo, Plus, Aldi, Makro Cash and Carry, Media Markt, Saturn, Obi, Praktiker, Douglas, Rossmann, Deichmann), ale nikim więcej. Po ilości niemieckich firm działających w Polsce, sami Państwo widzicie, iż Niemcy praktycznie zdominowali i zmonopolizowali nasz wielko powierzchniowy handel (supermarkety i hipermarkety), a tym samym, to oni dyktują obecnie w naszym kraju ceny, które są nawet wyższe od tych, obowiązujących u nich, za Odrą, przy nieporównywalnie niższych pensjach w Polsce.

Niemcy przejęli nawet nasze finanse za pośrednictwem swoich banków (Commerzbank, Deutsche Bank, Volkswagen Bank, Kredyt Bank, mBank). Abstrahując od tego, iż większość zysków z tychże sklepów i banków transferują oni natychmiast do swojej ojczyzny, to jest do Niemiec i jednocześnie kombinują z płaceniem podatków w Polsce, to należy dodać, iż mają nas po prostu w garści, a przejęcia naszych dóbr narodowych dokonali Niemcy tylko i wyłącznie dzięki temu, iż dobrze za to zapłacili naszym sprzedajnym politykom (czasem były to przysłowiowe stołki na najwyższych szczeblach w Brukseli).


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *