Małpia Ospa: możliwa jest kolejna „PLANdemia”, która jak COVID-19, stanowi preludium do „Wielkiego Resetu” i „Agendy 2030”.

Światowa Organizacja Zdrowia, która notabene również finansowana jest przez Billa Gatesa w wysokości 4 100 000 000 dolarów, ostrzega, że ospa małp i tutaj cytujemy: „może przyspieszyć tego lata”, a moje przeczucie mówi mi, że jeżeli tak stwierdza w pełni kontrolowana i fasadowa Światowa Organizacja Zdrowia to prawdopodobnie ma rację i tak się stanie, albowiem to właśnie zakłada „plan”.


Coraz więcej osób nie jest w stanie racjonalnie obronić swojego stanowiska w kwestiach kontrowersyjnych, jedynie co potrafią to zmienić swoje zdjęcie profilowe na facebooku.”

Dr Daniel Lattier.

W sprawie tej tak zwanej „małpiej ospy” milczeliśmy, aż do dziś. Czekaliśmy cierpliwie aż temat ten „dojrzeje”. Dziś nadszedł czas aby poruszyć ten temat, albowiem wydaje się, że temat ten dojrzewa medialnie a to oznacza, że coś jest na rzeczy i prawdopodobnie będzie podjęta próba wprowadzenia kolejnej pseudo pandemii, równie „niedorzecznej” i „patologicznej” jak pandemia COVID-19.

Jako osoby świadome rozumiemy czym była pandemia COVID-19. Był to „sztucznie” wywołany kryzys, mający na celu „zaszczepienie” w ludziach wielkich pokładów lęku, względem koronawirusa, względem drugiego człowieka, względem kontaktów między ludzkich. Jeżeli ktoś jednak mimo wszystko nie daje wiary temu co napisałem powyżej, to polecam takiemu „niedowiarkowi” książkę samego Klausa Schwaba, pod tytułem: „Wielki Reset”.

Wówczas nawet największy „niedowiarek” zrozumie, że takie są fakty, a płynął one od samego Klausa Schwaba, czyli współczesnego „guru” globalistów. On pisze wprost w swojej książce, o co tak naprawdę chodziło w COVID-19, a mianowicie o zniszczenie dotychczasowego ładu, aby na jego gruzach wprowadzić „Wielki Reset” to jest stworzyć nową cywilizację, „nową normalność” lub jak kto woli: „Nowy Porządek Świata”. Ta pseudo pandemia COVID-19 była preludium do „Wielkiego Resetu”.

Osobiście jestem wielkim niedowiarkiem względem każdej możliwej „nowej” teorii, ale imię Tomasz mnie do tego zobowiązuje i wierzcie mi, że nim w coś uwierzę, to muszę w wielu źródłach odszukać informacje potwierdzające daną kwestię. Od wielu miesięcy wiem jaka kryje się prawda za „COVID-19, czemu wyraz nieustannie dajemy na naszej stronie, jednak ostatnio przeczytałem wreszcie książkę o której pisałem powyżej a mianowicie: „Wielki Reset”. Lektura tej książki tylko potwierdziła moje wcześniejsze przekonania.

Nie ulega wątpliwości, że ci „szaleńcy” pokroju Klausa Schwaba, czy Billa Gatesa, zrobią wszystko, a w zasadzie zrobią wszystko co im każą ich mocodawcy, aby „Wielki Reset” zaistniał. Projekt ten jest ściśle powiązany z „Agendą 2030”. Musimy mieć tego świadomość, że wszystko zostało doskonale zaplanowane i jest koordynowane przez „szaleńców”, którzy nie tylko mają dostęp do nieograniczonych zasobów finansowych, ale także w mojej opinii, działają pod dyktando samego Lucyfera.

Zapoznałem się w ostatnim czasie z kilkoma orędziami prywatnymi, gdzie jest wyraźna mowa o tym, że Małpia Ospa osiągnie zasięg globalny i będzie atakować skórę. To jednak, że będzie atakować skórę nie jest przypadkowe. Otóż globaliści w ten sposób atakują gotówkę, aby już całkowicie ją wykluczyć z życia i zastąpić gotówkę walutami cyfrowymi, a następnie zaprowadzić pełen finansowy i ekonomiczny „zamordyzm”.

O tak… „Oni” są bardzo cwani, piekielnie cwani, ale nie dziwmy się, albowiem za ich poczynaniami stoi Lucyfer, jedno z najpotężniejszych stworzeń, którego inteligencja znacznie przerasta inteligencję ludzką, no chyba, że będziemy bardzo zjednoczeni z Bogiem a wówczas ostaniemy się i dostrzeżemy „plan zniewolenia”. Dostrzeżemy go po to aby się ocalić i ocalić naszych najbliższych. Sami nie możemy nic przeciwko złu, natomiast z Bogiem możemy wszystko co dobre!

I tak o to Światowa Organizacja Zdrowia, która notabene również finansowana jest przez Billa Gatesa w wysokości 4 100 000 000 dolarów, ostrzega, że ospa małp i tutaj cytujemy: „może przyspieszyć tego lata”, a moje przeczucie mówi mi, że jeżeli tak stwierdza w pełni kontrolowana i fasadowa Światowa Organizacja Zdrowia to prawdopodobnie ma rację i tak się stanie, albowiem to właśnie zakłada „plan”.

Informujemy o tym Państwa ponieważ w mediach „głównego ścieku” narasta „natężenie małpiej ospy”. Musimy zatem interweniować i napisać, że nie mamy się czego obawiać, albowiem istnieją naturalne i bardzo skuteczne sposoby walki z chorobami skóry, o których będziemy pisać w przyszłości, w zależności jak szybko powyższa nowa „PLANdemia” zacznie się wdrażać globalnie. Dlatego nie lękajcie się! W żadnym wypadku nie popadajcie w lęk, gdyż tym „szaleńcom” na tym właśnie zależy.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


24 maja, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *