M. Pence zdradził D. Trumpa, Naród Amerykański oraz Konstytucję. Czy USA czeka wojna domowa? Najbliższe dni wszystko wyjaśnią.

Pence od wielu lat blisko współpracował z Trumpem by na ostatniej prostej wbić mu nóż w plecy. Powstaje, zatem pytanie o to czy wybory w Ameryce są w ogóle potrzebne skoro ostatecznie i tak prezydentem zostanie wybraniec elit? I nie ma tutaj znaczenia, do jakich oszustw się posuną, bo pokazali w tych wyborach, że gotowi są na wszystko. Zatem Mike Pence zdradził naród i własną ojczyznę. Donald Trump podda się czy będzie walczył dalej oraz czy USA czeka wojna domowa? To pytanie nadal pozostaje otwarte.


Amerykański twardziel? To jakaś kpina, Mike Pence zdradził Donalda Trumpa, zdradził naród, konstytucje i przyszłość Ameryki, która w najbliższych latach przeistoczy się w państwo w pełni komunistyczne. Dziś wydaje się to wręcz nieprawdopodobne, jednak z demokracją w USA już nie mamy do czynienia, ale totalitaryzmem elit, banksterów, globalistów. Naród się nie liczy, pozostaje jednak pytanie o to czy po raz kolejny amerykanie zostaną całkowicie oszukani, podobnie jak to miało miejsce w przypadku ataków z 11 września na World Trade Center? Czy może jednak się wreszcie przebudzą?

Drodzy Czytelnicy i tutaj nie chodzi o to czy wygrał Trump, Biden czy też jeszcze ktoś inny. Sednem sprawy wyborów w USA jest ich jawne zafałszowanie. To też bez względu, po której stronie politycznej, poglądowej i ideologicznej się stoi, należy dążyć zawsze do prawdy i tylko do niej, ponieważ kłamstwo jest zapowiedzią nadchodzących dramatycznych przemian, które będziemy obserwować w najbliższym czasie w USA.

Dlatego raz jeszcze podkreślamy, tutaj przede wszystkim chodzi o prawdę. Dlaczego? Otóż w wielu stanach głosy na Joe Bidena oddawały osoby, które już od wielu lat nie żyją, rekord dotyczy głosu, który oddała osoba zmarła w XIX wieku, skandal. Dalej, na Bidena oddawały głos osoby niepełnoletnie, a przynajmniej tak też zafałszowano karty. Dodatkowo w wielu stanach liczba głosów oddanych w wyborach przekraczała liczbę osób dopuszczonych do głosowania.

Ponad to były problemy z liczeniem głosów przez oprogramowanie nadzorujące wybory, które to oprogramowanie głosy oddane na Trumpa, przydzielało Bidenowi. Liczni świadkowie świadczący o dowożeniu kart z głosami przez ciężarówki oznakowane sztabem wyborczym Bidena. To wszystko i wiele więcej świadczy o tym, że wybory prezydenckie w USA roku 2020 zostały zafałszowane, a ich prawdziwym zwycięzcą został Donald Trump a nie Joe Biden.

Wola narodu amerykańskiego wyznaczyła Trumpa, natomiast wola establishmentu wyznaczyła Bidena. Tak być nie może, to jest jawne pogwałcenie wszelkich norm i zasad moralnych. To też na tej podstawie Mike Pence miał obowiązek, co najmniej zawetować głosy elektorskie ze stanów, przeciwko którym wysunięto wiele dowodów, świadczących o fałszerstwach. Tak się jednak nie stało, po mimo tego, że Mike Pence posiadał prawo konstytucyjne pozwalające na tego typu krok.

Zamiast tego Pence zdradził i uciekł. Przestraszył się amerykańskiej elity globalistów i banksterów. Zdrada tym bardziej boli, że Pence od wielu lat blisko współpracował z Trumpem by na ostatniej prostej wbić mu nóż w plecy. Powstaje, zatem pytanie o to czy wybory w Ameryce są w ogóle potrzebne skoro ostatecznie i tak prezydentem zostanie wybraniec elit? I nie ma tutaj znaczenia, do jakich oszustw się posuną, bo pokazali w tych wyborach, że gotowi są na wszystko. Zatem Mike Pence zdradził naród i własną ojczyznę. Donald Trump podda się czy będzie walczył dalej oraz czy USA czeka wojna domowa? To pytanie nadal pozostaje otwarte.


Przeczytaj również:

4 Osoby nie żyją a 52 zostały ranne w zamieszkach, do jakich doszło pod Kapitolem. Trwa chaos w Ameryce.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *