M. Morawiecki (bankster), A. Niedzielski (ekonomista), K. Saczka (elektryk), winni nieprawdopodobnej fali nowotworów w Polsce?

Nie trzeba być lekarzem, filozofem czy jasnowidzem, aby w pełni zrozumieć, że nagły spadek wykrywalności nowotworów nie jest procesem naturalnym, ale jest to rezultat odkładania wizyt u specjalisty. Obecnie obserwujemy tragiczny w skutkach proces wykrywania „zaległych” chorób onkologicznych, ale już w zdecydowanie późniejszym stadium. No, ale cóż Bankster Mateusz Morawiecki, ekonomista Adam Niedzielski i nie uwierzycie, ale Główny Inspektor Sanitarny Krzysztof Saczka, który jest z wykształcenia elektrykiem, po prostu tego nie pojęli.


Drodzy Czytelnicy, nim przejdę do meritum dzisiejszej publikacji chcę Wam coś wcześniej napisać. Otóż jako redakcja, otrzymujemy od Was maile, z których część dotyczy stylu, w jakim tworzone są niektóre artykuły na naszej stronie. Mam na myśl zaangażowanie emocjonalne piszącego daną publikację. Dociera do nas niewielka liczba, ale jednak dociera, wiadomości, że może tego typu podejście emocjonalne jest zbędne.

Otóż chcemy tym osobom odpisać, że zdecydowanie nie, ponieważ żyjemy w takim świecie, w jakim żyjemy i czego się spodziewaliście, że artykuł będzie pisał robot bez żadnej empatii? Emocje w artykule są jego nieodłączną składową, ja osobiście obawiam się dziennikarzy i publicystów, którzy niczym zaprogramowane roboty relacjonują różnego rodzaju wydarzenia, tak, że nie drgnie im nawet przysłowiowa powieka. Emocje i uczucia są tym, co ludzkie, tym, co odróżnia nas od chłodnych automatów. Nie możemy tego zatracić. A piszemy o tym, ponieważ dziś trafia się nam temat wysoce emocjonalny.

Szanowni Państwo decyzje rządu PiS w związku z pandemią COVID-19 pociągnęły za sobą ogromny wzrost zachorowań na nowotwory. Już w drugiej połowie 2020 roku wielu lekarzy i ekspertów zwracało uwagę na gwałtowny spadek wykrywanych nowotworów. Decyzje rządu o wprowadzeniu całkowicie nielegalnego lockdownu i zamrożenia profilaktyki onkologicznej, obecnie zaczynają zbierać jeszcze większe śmiertelne żniwo w postaci śmierci na nowotwory.

Abstrahujemy już od tych ponad 100 000 nadmiarowych zgonów z ubiegłego roku, zgonów nie spowodowanych przez COVID-19, ale tragiczne decyzje Adama Niedzielskiego, który w pewnym momencie dotarł już do takiego obłędu, że nakazał wstrzymanie i odsunięcie w czasie wszelkich zabiegów, co także skutkowało zgonami. Innymi słowy nasi rządzący robili wszystko, co tylko możliwe, aby wykończyć jak największą część populacji polskiej. Brzmi to dramatycznie, ale jak inaczej można to określić?

Nie trzeba być lekarzem, filozofem czy jasnowidzem, aby w pełni zrozumieć, że nagły spadek wykrywalności nowotworów nie jest procesem naturalnym, ale jest to rezultat odkładania wizyt u specjalisty. Obecnie obserwujemy tragiczny w skutkach proces wykrywania „zaległych” chorób onkologicznych, ale już w zdecydowanie późniejszym stadium. No, ale cóż Bankster Mateusz Morawiecki, ekonomista Adam Niedzielski i nie uwierzycie, ale Główny Inspektor Sanitarny Krzysztof Saczka, który jest z wykształcenia elektrykiem, po prostu tego nie pojęli.

Tak, więc w czasie Pandemii (której de facto nie ma, są tylko całkowicie niewiarygodne testy PCR, na bazie których oparto ideę istnienia pandemii), na głównych stanowiskach związanych z medycznym i zdrowotnym bezpieczeństwem Polski, trudno doszukiwać się jakiegokolwiek lekarza specjalisty! Za to mamy bankstera, ekonomistę i elektryka. No tak, jest jeszcze główny szpitalnik Michał Dworczyk z wykształcenia historyk.

O nadciągającej fali zachorowań na raka (którą można określić faktyczną i realną pandemią onkologiczną) informują między innymi onkolodzy ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie: „Jesteśmy w sytuacji, w której nigdy nie byliśmy i nie wydawało się nawet, że możemy się znaleźć. Ta konferencja jest krzykiem, uświadamiającym i wołaniem o pomoc, bo jesteśmy na krawędzi.” Stwierdził kierownik Oddziału Klinicznego Onkologii prof. Piotr Wysocki.

Krakowscy specjaliści onkologiczni (a nie elektrycy, historycy, banksterzy i ekonomiści) uważają, że czeka nas dalszy wzrost wykrywalności chorób nowotworowych, z czego duża część będzie nowotworami w zaawansowanym stadium rozwoju. „Ostatecznie w 2021 roku możemy się spodziewać nawet o 40 proc. nowotworów więcej, niż w 2020. Przewidujemy nałożenie się dwóch roczników pacjentów – z ubiegłego i z tego roku. Cały system przez lata był na granicy wydolności. Pandemia spowodowała, że to się w tej chwili poskłada jak domek z kart.” Powiedział prof. Piotr Wysocki.

I na koniec jeszcze dwie kwestie gwoli uściślenia. Otóż, gdy z jednej strony widzi się jak wielu chorych na nowotwory prosi, wręcz błaga o pomoc finansową, ponieważ nie stać ich na leczenie, a z drugiej strony PiS organizuje loterię dla zaszczepionych, to wzbiera w człowieku pewnego rodzaju gniew, określiłbym go świętym gniewem. Ponad to jest to loteria związana ze szczepieniami na COVID-19, po których ludzie umierają i będą umierać nadal.

I kwestia druga, otóż nie mamy nic do ekonomistów, elektryków czy historyków, piętnujemy dziś te właśnie wykształcenie u Niedzielskiego, Dworczyka czy Saczki, ponieważ stoją oni na czele Ministerstwa Zdrowia, Sanepidu i procesu szczepień na COVID-19 a nie mają zielonego pojęcia o medycynie, a już na pewno nie na tyle, aby piastować tego typu stanowiska. Drodzy Czytelnicy kierowca autobusu nie może pilotować samolotu, to by skończyło się tragedią. I taka tragedia jest właśnie w Polsce pod kierownictwem wyżej wspomnianych osób, to jest ponad 100 000 nadmiarowych zgonów w 2020 roku, i to nie na COVID-19, oraz teraz fala nowotworów. Powstaje pytanie, co dalej?


Przeczytaj również:

PiS się przeliczył i stanął w obliczu katastrofy propagandowej. Tylko 39,82% Polaków chce się zaszczepić na COVID-19.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com / pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *