Ludzkość i obce cywilizacje: planeta Nibiru, określana również mianem „Planeta X” oraz historia starożytnych Anunnaki.

Anunnaki wprowadziły dekorację ciała klejnotami. Promowały one również bardzo kosztowne gusta, które zmuszają ludzi do gospodarczego niewolnictwa. Wprowadzili poligamię, kazirodztwo i pedofilię, które są znakami rozpoznawczymi Anunnaki. Cechy te są wskazane w kilku kulturach, w tym w królestwie starożytnego Egiptu. Spójrzcie na współczesny świat, pod wieloma względami, w tym zaawansowanym technologicznie wieku, jesteśmy niewolnikami nowoczesnych udogodnień, rządów, systemów gospodarczych, kultur, sekt religijnych i zwyczajów.


Czy Anunnaki przybyli z planety Nibiru, by rządzić Ziemią? Wiele osób popiera fakt, że wszystkie opowieści o starożytnych bogach sięgają wspólnego źródła: starożytnych Anunnaki. Ale jaka jest prawdziwa historia? Czy naprawdę są oni twórcami ludzkości? Jakie są szanse, że nasza cywilizacja jest produktem super-zaawansowanej rasy obcych, która odwiedziła Ziemię w odległej przeszłości? Jak wielu z was już wie, uważa się, że starożytni Anunnaki przybyli na Ziemię i zmieszali swoje DNA z prymitywnym gatunkiem z Ziemi, aby stworzyć nowoczesną ludzkość.

Wśród innych tłumaczeń, wielu twierdzi, że Anunnaki oznacza, „Przybyli z nieba na Ziemię”. Ta nieco kontrowersyjna teoria nie jest akceptowana przez wszystkich, a niektórzy uważają, że absurdalne jest myślenie, że coś takiego rzeczywiście się wydarzyło. Ponad to, historia mówi nam, że według starożytnych tekstów sumeryjskich, Anunnaki z Nibiru były w przeszłości uważane za najwyższe bóstwa. Te istoty są opisane jako istoty humanoidalne, jako istoty fizyczne i duchowe, które miały większe możliwości niż zwykli ludzie.

To wszystko jednoznacznie sugeruje nam, że opowieści o Anunnaki nie muszą być tylko bliżej niezidentyfikowanym mitem. Sitchin, który badał starożytne sumeryjskie tablice klinowe przez ponad trzydzieści lat uważa, że tak zwani starożytni sumeryjscy bogowie byli w rzeczywistości kosmitami z kosmosu, którzy wylądowali na planecie Ziemia w starożytnej Mezopotamii ponad 450 000 lat temu. W „Kosmicznym Kodeksie” Sitchin pisze:

Był taki czas, kiedy cywilizowany człowiek nie zamieszkiwał jeszcze Ziemi, kiedy zwierzęta były tylko dzikie, a plony nie były jeszcze uprawiane. To wówczas, dawno temu na Ziemię przybyła grupa pięćdziesięciu Anunnaki. Prowadzeni przez przywódcę, którego imię brzmiało EA (co oznacza «którego domem jest woda»), opuścili swoją planetę Nibiru (planeta przecinająca Układ Słoneczny) i przybywając na Ziemię, zeszli do wód Zatoki Perskiej.”

Ci starożytni bogowie powołali do istnienia potomstwo, które historia określa mianem Nefilim. Te tajemnicze istoty były wynikiem współżycia kobiet ludzkich i aniołów przybywających z nieba. Księga Henocha wymienia istoty znane jako Strażnicy, Anioły, które zstąpiły z nieba i rozmnażały się z ludźmi. Wielu obserwatorów uważa, że powyższe opowieści są ostatecznym dowodem na istnienie Anunnaki i na to jak istoty te wpłynęły w przeszłości na niemal wszystkie starożytne cywilizacje.

Drodzy Czytelnicy, w ostatnich latach pojawiło się wiele pism spekulacyjnych na temat Planety X, znanej również jako Planeta Nibiru. Większość z tych pism opiera się nieco na książce Zacharia Sitchina „Dwunasta planeta”. Sitchin, podobnie jak Velikovsky i Darwin, wykorzystał teorie na poparcie swoich twierdzeń. Powstaje, zatem fundamentalne pytanie: Czy planeta Nibiru jest prawdziwa? Odpowiedź brzmi: „zdecydowanie tak”.

Są tacy, którzy uważają, że Anunnaki z Nibiru wracają na Ziemię cyklicznie. Wierzą również, że Planeta X ma wkrótce przelecieć w pobliżu Ziemi, na jej 3600-letniej orbicie wokół naszego Słońca. Ci wierzący obawiają się konsekwencji, jakie może przynieść przejście Nibiru. Obawiają się, że spowoduje to trzęsienia ziemi, fale pływowe, poważne powodzie, niedobory żywności spowodowane warunkami pogodowymi, choroby, burze meteorytowe, wybuchy wulkanów i inne podobne zjawiska.

Nibirianie, czyli mieszkańcy Nibiru, są często nazywani Anunnaki. Słowo to dosłownie oznacza „tych, którzy przybyli z nieba na ziemię”. W Starym Testamencie tych „niebiańskich” gości nazywano „Anakim”. Według starożytnych pism, Anunnaki były jedną z wielu zaawansowanych technologicznie ras obcych w tamtych czasach. W rzeczywistości ich cywilizacja rozwinęła się znacznie bardziej niż wiele innych. Ponad to, Anunnaki nazywali swoją gwiazdę „ZAOS” to jest „Słońce”.

Elitarne” Anunnaki z Nibiru są genetycznymi manipulatorami, którzy wiedzą jak tworzyć sztuczne formy życia. W swojej arogancji próbują bawić się w Boga. Ich wysoko zaawansowana technologia, ich wielkość i dominująca siła sprawiły, że w oczach pierwszych mieszkańców Ziemi byli niepokonani. Ponad to, ta tak zwana „elita” Anunnaki była czasami określana Rasą Nordycką a ich symbolem władzy jest skrzydlaty dysk, który reprezentuje „ZAOS”, to jest „Gwiazdę Domu”.

I na koniec ważna uwaga, otóż mity o stworzeniu świata są podobne w swoich fundamentalnych kwestiach w wielu różnych religiach, czy też pseudo religiach. Dzieje się tak, dlatego że różne mity o stworzeniu zostały rozpowszechnione przez Anunnaki po całej planecie. „Religie Anunnaki” zostały ustanowione w celu kontrolowania i manipulowania stworzeniem, to jest człowiekiem. Te pseudo religie nie są oparte na miłości, lecz na strachu.

Anunnaki wprowadziły dekorację ciała klejnotami. Promowały one również bardzo kosztowne gusta, które zmuszają ludzi do gospodarczego niewolnictwa. Wprowadzili poligamię, kazirodztwo i pedofilię, które są znakami rozpoznawczymi Anunnaki. Cechy te są wskazane w kilku kulturach, w tym w królestwie starożytnego Egiptu. Spójrzcie na współczesny świat, pod wieloma względami, w tym zaawansowanym technologicznie wieku, jesteśmy niewolnikami nowoczesnych udogodnień, rządów, systemów gospodarczych, kultur, sekt religijnych i zwyczajów.


Przeczytaj również:

Sekret SARS-CoV-2 dotyczy tego, czym jest koronawirus, czym jest ta bezobjawowa pandemia.


Źródło: https://misterio.tv/

Fot. youtube.com


11 czerwca, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *