LGBT: zboczenia i czynności, które z punktu widzenia psychologii zostały sklasyfikowane jako zagrażające rozwojowi dzieci.

LGBT to szalenie groźna ideologia, która obecnie przechodzi do fazy wdrażania w krajach ,,nowej Unii’’ takich jak Polska. Ideologia LGBT stanowi pewnego rodzaju rubikon pomiędzy tradycją i dotychczasowym systemem moralnym a neoliberalną i skrajnie lewicową wizją świata bez zasad i norm. Innymi słowy rób to, co chcesz a wszystko, co zrobisz uznaj za prawo. Ideologia LGBT to system rozwiązań, których destrukcyjne owoce będziemy mogli w pełni dostrzec za kilka lat.


,,Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.’’

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Ideologia LGBT? W obecny świecie wręcz niemożliwym jest nadążanie za działaniami nieustępliwej ideologii z pod znaku wypaczenia kulturowego gender znanego również jako społeczność LGBT. Pozornie każdego dnia możemy dostrzec nową historię związaną z tym kultem, profanacje wizerunków świętych, parodia mszy świętej z elementami demonicznymi, pochody waginosceptyków z kobiecymi narządami niesionymi na kijach. Agresja, skrajne zdziczenie, moralny terror i nienawiść do wszystkiego i wszystkich, którzy powiedzą zdecydowane NIE.

Coraz częściej profesorowie uniwersyteccy i wydawcy książek dla dzieci bronią praktyki doprowadzania małych dzieci na imprezy promujące LGBT, nie zwraca się uwagi na elementy napędzane seksem i nagością natury. W marcu biblioteka w Teksasie zorganizowała jedno z niesławnych wydarzeń Drag Queen Storytime, przypadkowo z udziałem 32-letniego skazanego przestępcy seksualnego. Nie zapominajmy również o Desmond Is Amazing, 12-letniej Drag Queen, która zdaje się dużo wiedzieć o twardych narkotykach.

Wielu przyzwoitych ludzi ma poczucie – i słusznie – że hurtowa normalizacja pedofilii jest następna na tyranicznej liście rzeczy do zrobienia w lobby LGBT. Powyższe przykłady masowej demoralizacji dzieci są atrakcją w oczach tak zwanych kręgów celebrytów. W rzeczywistości jednak mamy do czynienia z globalnym spiskiem nadzorowanym przez wybranych ludzi, przygotowanych do rekonfiguracji społeczeństwa, jakie znamy.

,,Dziś mamy do czynienia z największą walką, jakiej kiedykolwiek doświadczyła ludzkość. Nie sądzę, by wspólnota chrześcijańska zdawała sobie z tego w pełni sprawę. Dziś znajdujemy się w obliczu ostatecznej batalii między Kościołem i Anty-Kościołem, pomiędzy Ewangelią i Anty-Ewangelią.’’

Jan Paweł II.

Obecna dominacja neoliberalizmu i myśli lewackiej w społeczeństwie i polityce nie jest czymś zaskakującym, gdy zrozumiemy, że sam język, którego często używamy w odniesieniu do naszych przeciwników, nie opiera się na prawdzie, ale na użyteczności, to znaczy na języku, który nie ma szacunku dla prawdy, a zatem nie ma szacunku dla nas jako istot ludzkich stworzonych na obraz Boga. Podobne zjawisko możemy zaobserwować w przypadku ideologii LGBT a szerzej pisząc ideologii Gender.

Ruchy LGBT odniosły duży sukces w ogólnej deformacji historii człowieka i używanego języka, nie wspominając już o tym, że potrafią nas dosłownie ugotować niczym żabę, do tego stopnia, że w mediach non stop publikuje się materiały ​​ukazujące młodych chłopców w strojach damskich i odwrotnie. Liczne fotografie promujące zboczenia i czynności, które z punktu widzenia psychologii zostały sklasyfikowane jako te zagrażające rozwojowi dzieci oraz młodych ludzi. Jako czynniki realnie wpływające na rozchwianie emocjonalne i ideologiczne.

,,Satanizm to obecnie najszybciej rozwijająca się religia w Stanach Zjednoczonych, należy zauważyć, że jeden na dziesięciu amerykanów jest satanistą bardziej lub mniej tego świadomym. Ta religia ma długą historię, ale dosłownie eksplodowała w ciągu ostatnich lat. Jestem prawie pewien, że teraz, co najmniej 20 procent amerykańskiej populacji głęboko zakorzeniła swoje życie w magii i okultyzmie. Mam tutaj na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn z różnych środowisk.

W ostatnim czasie satanizm ewoluował i stworzył zgubną ideologię bez barier i zasad, ideologia ta mogłaby zostać nazwana drogą ku przepaści, została jednak nazwana ideologią gender. Możecie mi wierzyć lub nie, ale za tymi wszystkimi promotorami i mam tutaj na myśli tych znajdujących się u szczytu piramidy ideologii gender. No, więc oni wszyscy sterowani są przez demony. Jaki mają cel? Zniszczyć chrześcijaństwo i człowieka.’’

Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

LGBT to szalenie groźna ideologia, która obecnie przechodzi do fazy wdrażania w krajach ,,nowej Unii’’ takich jak Polska. Ideologia LGBT stanowi pewnego rodzaju rubikon pomiędzy tradycją i dotychczasowym systemem moralnym a neoliberalną i skrajnie lewicową wizją świata bez zasad i norm. Innymi słowy rób to, co chcesz a wszystko, co zrobisz uznaj za prawo. Ideologia LGBT to system rozwiązań, których destrukcyjne owoce będziemy mogli w pełni dostrzec za kilka lat.

To wówczas najmłodsze pokolenie Polaków, poddane psychologicznej deprawacji, wejdzie w dorosłe życie i wówczas nagle okaże się, że są oni sami po środku niczego a wszędzie dookoła nich panuje mrok i dezorientacja, która będzie wynikiem ideologicznego i indoktrynalnego nauczania pod szyldem LGBT w szkołach, które de facto narzuca nie tylko Unia Europejska, ale także WHO.

Ideologia LGBT to także sytuacja, w której dziecko będzie poddane pewnego rodzaju formowaniu pod kątem określenia swojej własnej płci w tym przypadku dochodzi do skrajanych zniekształceń, w których chłopczyków w wielu przypadkach będzie się przekonywać, iż są dziewczynkami i odwrotnie. Notabene z punktu widzenia psychologii, dziecko w tak młodym wieku jest podatne na tego typu sugestie, dlatego ideologia LGBT jest tak deprawująca.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. commons.wikimedia.org


6 sierpnia, 2019


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *