LGBT+ na fali: na naszych oczach łamie się „kręgosłupy moralne” pokolenia młodych Polek i Polaków.

Chcemy Wam Szanowni Państwo pokazać szokującą wizję świata, w którym LGBTQIA+ żeruje na naszych dzieciach, „pielęgnuje je”, indoktrynuje, a wszystko to odbywa się za pełną zgodą władzy politycznej (także coraz wyraźniej w Polsce). I tak dla przykładu w 2009 roku odsetek osób w Stanach Zjednoczonych, które identyfikowały się jako LGBTQIA+, wynosił około 2,3%. W 2022 roku liczba ta wzrosła do ponad 7,1%. Co składa się na 300% wzrost.


Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.”

Ewangelia według Świętego Mateusza 18:6.

Miliony ludzi nie rozumieją sedna sprawy, ponieważ nie rozumieją nadprzyrodzonych sił kierujących tymi pozornie rozdrobnionymi wydarzeniami.”

Anonymous.

Tak ma wyglądać „marzenie o lepszej przyszłości”? Wystarczy kilka „pustych słów”, kilka wypowiedzianych „hokus pokus” i już? Wszystko załatwione, dograne i wprowadzone do ogólnego obiegu? O nie! Najwyższy czas się przebudzić i otworzyć oczy na to co nas otacza. Spojrzeć na to wszystko z własnej perspektywy a nie z perspektywy „wciskanej nam” z ekranów telewizora. „Oni” nie mówią nam prawdy, ale sprowadzają widza do „parteru intelektualnego”.

Prawda jest taka, że zamiast walczyć z zaburzeniami psychicznymi, społeczeństwo przyjmuje coraz to nowsze wizje cywilizacji i ,,nowej moralności’’ lub też „nowej normalności”. Cały nasz system szkolny ma na celu stworzenie kultury bezradności. Studenci uczą się teraz, jak stać się ofiarami, które nie potrafią samodzielnie myśleć, uczą się, jak znaleźć schronienie w kolektywizmie, podczas gdy wolność słowa i wolność myśli są eliminowane.

Liberalni „nauczyciele” i „wyzwoleni profesorowie” kładą fundamenty pod unieważnianie wszelkiej logiki i rozumu, ucząc „prawdziwego progresywizmu” jako nowego standardu. Na naszych oczach łamie się „kręgosłupy moralne” pokolenia młodych Polek i Polaków. Na naszych oczach dokonuje się zamachu na godność człowieka, sprowadzając go do roli „kolejnego zwierzęcia” na tej planecie. A momentami i gorzej traktuje się człowieka jak zwierzę.

A teraz do meritum naszej dzisiejszej publikacji, otóż jeszcze kilkadziesiąt lat temu krzyk zafałszowanej „miłości” stał się argumentem dla par tej samej płci, które mają ze sobą związki, a wkrótce potem pojawiło się żądanie małżeństwa oraz adopcji dzieci. Czy tak trudno jest sobie wyobrazić, że w niezbyt odległej przyszłości ten sam krzyk „miłości” upomni się o pedofilię? Na naszych oczach dochodzi do zredefiniowania podstawowych prawd oraz zacierania odwiecznej granicy dobra i zła.

Ruchy LGBT+ odniosły duży sukces w ogólnej deformacji historii człowieka i używanego języka, nie wspominając już o tym, że potrafią nas dosłownie ugotować niczym żabę, do tego stopnia, że w mediach non stop publikuje się materiały ​​ukazujące młodych chłopców w strojach damskich i odwrotnie. Liczne fotografie promujące zboczenia i czynności, które z punktu widzenia psychologii zostały sklasyfikowane jako te zagrażające rozwojowi dzieci oraz młodych ludzi. Czy kogoś to jeszcze jednak obchodzi?

Bar gejowski w Teksasie był ostatnio gospodarzem imprezy „Drag the Kids to Pride”, podczas której tancerze drag queen prowokacyjnie wirowali przed dziećmi. Plakat promujący wydarzenia „Drag the Kids to Pride” twierdzi, że jest to „rodzinne doświadczenie dumy”. Pamiętacie, jak Joe Biden obiecał: „całkowicie zmienić prawo” chroniące małe dzieci przed transpłciową indoktrynacją? To, co teraz obserwujemy, to chronienie przez rząd deprawacji i sankcjonowanie wykorzystywania dzieci. Spójrzcie na jeden z artykułów opisujących ten temat:


Źródło: https://www.theblaze.com/news/drag-queen-show-children-gay-bar#toggle-gdpr

Chcemy Wam Szanowni Państwo pokazać szokującą wizję świata, w którym LGBTQIA+ żeruje na naszych dzieciach, „pielęgnuje je”, indoktrynuje, a wszystko to odbywa się za pełną zgodą władzy politycznej (także coraz wyraźniej w Polsce). I tak dla przykładu w 2009 roku odsetek osób w Stanach Zjednoczonych, które identyfikowały się jako LGBTQIA+, wynosił około 2,3%. W 2022 roku liczba ta wzrosła do ponad 7,1%. Co składa się na 300% wzrost.


Przeczytaj również:

Satanizm w muzyce to nie fikcja. David Bowie stwierdził, że: ,,Rock zawsze był diabelską muzyką (…) zwiastujemy coś mroczniejszego od nas samych.’’


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


7 czerwca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *