Kwestia UFO a idea NWO i zniewolenia ludzkości. Wielki plan odebrania człowiekowi jego praw obywatelskich.

„To wszystko posłuży jako pretekst do uzbrojenia przestrzeni kosmicznej okalającej naszą planetę. Na sam koniec, tuż przed jego śmiercią powiedział: «I pamiętaj Carol, ostatnią kartą jest karta kosmita. Wmawianie ludzkości, że należy budować kosmiczne bronie przeciwko kosmitom, a wszystko to, jest kłamstwem. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka».” Fragment Wywiadu z Carol Rosin.


„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Zdjęcie powyżej, zostało zrobione z okna laboratorium przez amerykańską straż przybrzeżną i przedstawia cztery niezidentyfikowane obiekty latające (UFO), jako jasne światła na niebie w Salem w stanie Massachusetts 3 sierpnia 1952 roku. Wielu z was, którzy to czytają, prawdopodobnie doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że główny nurt (mainstream) w ostatnim czasie zaczyna histerycznie ujawniać wszelkie informacji o UFO.

Główne media, takie jak New York Times i CNN, poruszyły ten temat ze skrajną legitymizacją, a biorąc pod uwagę fakt, że większość opinii publicznej polega na tych mediach w celach informacyjnych, to stają się teraz oni świadomi faktu, że w naszej atmosferze występują obiekty wykonujące manewry, których nie potrafi wykonywać żadna znana maszyna skonstruowana przez człowieka. Oczywiście oficjalnie, ponieważ nieoficjalnie to już inna kwestia, jednak New York Times i CNN już tego nie dopowiadają.

Wielu wydaje się to dziwne, jednak za każdym razem, gdy publikujemy artykuł taki jak właśnie dziś to, nie brakuje komentarzy stwierdzających, że to wszystko jest jakimś oszustwem. Że albo światowa elita organizuje obserwacje, używając jakiejś zaawansowanej technologii, albo jest to element globalnego zwiedzenia, które się zbliża a w którym istnienie obcych cywilizacji ma być istotnym elementem, który posłuży do ostatecznego dopięcia „Nowego Porządku Świata”.

Idea „Nowego Porządku Świata” od dziesięcioleci była wspólnym tematem wielu przedmiotów. W istocie idea Nowego Porządku Świata polega na tym, że istnieje spisek mający na celu stworzenie nowego totalitarnego rządu światowego, który nie przyniósłby korzyści ogółowi ludzi, lecz ściśle wybranej elicie. Jego stopniowe wprowadzanie obejmuje wdrażanie środków masowej kontroli i inwigilacji pod pozorem dobrej woli w celu zwalczania „problemów”, z którymi boryka się nasza cywilizacja.

Zwolennicy teorii „Nowego Porządku Świata” uważają, my również jako redakcja tak uważamy, że wiele z tych „problemów”, takich jak zmiana klimatu czy PLANdemia COVID-19, jest wytwarzanych i / lub wykorzystywanych do usprawiedliwienia większej inwigilacji. To wszystko obejmuje również świat cyfrowy uzbrojony w większe możliwości śledzenia, nadzoru i pozyskiwania danych od wszystkich obywateli, a także wdrażanie różnych praw i reform, które nieustannie prowadzą nas do świata, w którym wiele naszych praw i wolności jest nam odebranych bezpowrotnie. A wszystko ponownie, pod pozorem dobrej woli i dla „naszej ochrony”.

„Najbardziej zszokowało mnie wyznanie na temat planu zawładnięcia współczesną cywilizacją. Do realizacji tego planu miało posłużyć wykreowanie wroga całej ludzkości. Najpierw mieli to być Rosjanie, to oni w pierwszej fazie planu zostaną uznani za wrogów. Druga faza to wykreowanie terroryzmu i zidentyfikowanie terrorystów. Kolejnym etapem będzie straszenie ludzkości asteroidami.

To wszystko posłuży jako pretekst do uzbrojenia przestrzeni kosmicznej okalającej naszą planetę. Na sam koniec, tuż przed jego śmiercią powiedział: «I pamiętaj Carol, ostatnią kartą jest karta kosmita. Wmawianie ludzkości, że należy budować kosmiczne bronie przeciwko kosmitom, a wszystko to, jest kłamstwem. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka».”

Fragment Wywiadu z Carol Rosin.

W związku z obecnym kryzysem COVID-19 można pokusić się o stwierdzenie, że termin ​​„Nowy Porządek Świata” został zastąpiony przez „Wielki Reset”. Obecnie prawa i wolności, którymi kiedyś cieszyliśmy się, nie są dostępne dla wielu, a „luksusy”, takie jak podróże i odwiedzanie publicznych miejsc rozrywki, mogą wymagać szczepienia. Niestety, ale polski rząd PiS także w tym uczestniczy i to niczym prymus w zniewalaniu własnych rodaków.

I oczywiście PiS obiecuje Polakom „Nowy Ład”, proponuje nowe formy rozdawnictwa, i nawet Jarosław Kaczyński przemawiający niczym pierwszy z pierwszych patriotów Rzeczpospolitej, może wydawać się wiarygodny i według nas rzeczywiście w jakimś stopniu jest, ale na nieszczęście Polski, Kaczyński już nie jest w pełni władz umysłowych, o czym donoszą sami politycy PiSu w kuluarowych rozmowach. To też Kaczyński jest okłamywany i zwodzony przez Bankstera Mateusza Morawieckiego, który według nas, chodzi na smyczy nie tyle Angeli Merkel, co rodziny Morganów, czyli jednej z głównych, które realizują ideę „Nowego Porządku Świata”.

Morawiecki podpisuje dokumenty w Brukseli, które pozbawiają nas suwerenności. W zamian obiecuje nam miliardy z Unii Europejskiej. Nie będziemy wdawać się w szczegóły, bo już to czyniliśmy wielokrotnie na naszej stronie, ale uważamy, że Polska nie otrzyma nic, albo otrzyma bardzo mało, natomiast ceną, jaki zapłaci, nie będzie tylko cena suwerenności, ale także ogromny, gigantyczny wyzysk Rzeczpospolitej, porównywalny z tym, co miało miejsce w czasie II wojny światowej, kiedy to Niemcy wydrenowali z naszej Ojczyzny praktycznie wszystko.

To też reasumując, nie tylko różnego rodzaju plandemie, terroryzm czy wojny są wykorzystywane do zniewolenia ludzkości, ale także kwestia UFO w swoim czasie do tego się przyczyni. Każdy z nas musi zrozumieć, że przyszło nam żyć w takim momencie dziejów naszej cywilizacji, że „możni” tego świata robią wszystko i wykorzystują wszystko w celu zawładnięcia człowiekiem i sprawowania nad nim pełen kontroli.


Przeczytaj również:

Niszczyciel Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych uchwycił przelatujące nad nim tajemnicze UFO.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. en.wikimedia.org


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *