Królowa Elżbieta nie żyje: zaczyna się koniec a Biblia i Słowa samego Boga, są naszą obroną, przed narastającą falą ciemności.

„Matka Boża powiedziała mi, że czasy są bardzo trudne. Jak mówiłem w Amazonii, teraz powtarzam wam. To co jeszcze na trochę powstrzymuje zło, jest przy życiu. To papież Benedykt. Lecz gdy Papież Benedykt umrze… biedna ludzkość! Mogę to powiedzieć z całą szczerością. Gdy Papież Benedykt odejdzie… biedny Kościół i biedna ludzkość!” Słowa wypowiedziane przez Edsona Glaubera, wizjonera z Itapirangi, podczas objawień 16 lutego 2018 roku w Vigolo (Bergamo).


Podobnie jak za czasów Noego, wielu oddało się kultowi szatana. Zostały popełnione obrzydliwości na świecie i w domu Syna mojego.”

Przesłanie Maryi Dziewicy z 15 czerwca 1974 roku do V. Lueken.

Królowa Elżbieta nie żyje, książę Karol, który wezwał do zebrania „bilionów”, do dyspozycji Antychrysta, będzie teraz pierwszym królem Anglii od pokolenia. Takich informacji nie przeczytacie w głównym nurcie medialnym, ale na naszym portalu już tak. Zatem raz jeszcze: Pałac Buckingham ogłosił śmierć brytyjskiej królowej Elżbiety II, kończąc jej 70-letnie panowanie. Książę Karol, który wezwał do przekazania „bilionów” dolarów Antychrystowi, teraz przygotowuje się do zostania królem Anglii.

Drodzy Czytelnicy, w naszych czasach mamy takich o to przedstawicieli książąt, którzy zajmują miejsce w nagłówkach „czasów ostatecznych”. Książę koronny Mohamed bin Zayed, który jest kluczowym motorem porozumienia abrahamowego. Książę koronny Mohammed bin Salman, który jest zajęty budowaniem NEOM’u. I książę Karol, który chce dać biliony Antychrystowi i właśnie został królem.

Mam przeczucie, że teraz wszystko zacznie się szybko toczyć. Książę Karol jest królem Anglii, papież Franciszek prawdopodobnie przygotowuje się do zastąpienia przez znacznie młodszego „mężczyznę”, Emmanuel Macron niedawno ponownie wybrany na kolejne pięć lat. Innymi słowy „pionki na eschatologicznej planszy”, zajmują z góry wyznaczone miejsca, tak aby „syn zatracenia”, mógł „otwarcie”, wkroczyć na arenę dziejów ludzkości.

Matka Boża powiedziała mi, że czasy są bardzo trudne. Jak mówiłem w Amazonii, teraz powtarzam wam. To co jeszcze na trochę powstrzymuje zło, jest przy życiu. To papież Benedykt. Lecz gdy Papież Benedykt umrze… biedna ludzkość! Mogę to powiedzieć z całą szczerością. Gdy Papież Benedykt odejdzie… biedny Kościół i biedna ludzkość!

Słowa wypowiedziane przez Edsona Glaubera, wizjonera z Itapirangi, podczas objawień 16 lutego 2018 roku w Vigolo (Bergamo).

Wielokrotnie pisaliśmy na naszym portalu, że ta tak zwana „PLANdemia”, była katalizatorem, to jest „przyspieszaczem”, globalnych przemian, których uwieńczeniem będzie „wzięcie ludzkości pod but” oraz ujawnienie się samego antychrysta. Sądzę, że czas jest już naprawdę bliski. Kto ma oczy ten widzi, kto ma uszy ten słyszy: „Pamiętajcie, że wojny, nieszczęścia i wszystko, co się wydarzy, otworzy drzwi Antychrystowi.” Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 16 listopada 2019 roku.

Wracając jednak do tematu przewodniego, zgodnie ze zwyczajami i prawami podzielanymi przez Wielką Brytanię i czternaście innych królestw Wspólnoty Narodów, których Jej Królewska Mość była głową państwa, książę Walii – znany jako książę Rothesay w Szkocji – jako spadkobierca został królem w momencie śmierci matki. Nowy król może wybrać imię królewskie lub zdecydować się na kontynuację jako król Karol Trzeci.

A teraz puenta, otóż co Książę Karol ma wspólnego z tak zwanym „Wielkim Resetem” i Nadchodzącym Antychrystem? Otóż Książę Karol na COP26 powiedział tak: Tutaj potrzebujemy szeroko zakrojonej kampanii w stylu militarnym, aby zniszczyć siłę globalnego sektora prywatnego, z bilionami do dyspozycji daleko poza globalnym PKB i z największym szacunkiem, nawet poza rządami światowych przywódców.”

Przebudziłeś / Przebudziłaś się już, czy to nadal za mało i jeszcze „śpisz”? Teraz zaczyna się koniec a Biblia i Słowa samego Boga, są naszą obroną na pierwszej linii, przed narastającą falą ciemności w ostatnich dniach przed rozpoczęciem „wielkiego ucisku”. „Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginał, ale miał życie wieczne.” Jan 3:16.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


9 września, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *