Konsorcjum wspierane przez G. Sorosa i B. Gatesa kupi brytyjskiego producenta testów na COVID-19 za 41 milionów dolarów.

Bardziej interesujące jest to, co się stanie ze zgromadzoną bazą danych DNA, ludzi z całego świata? Ile firm i ile instytucji przez lata myślało jak to osiągnąć a tu Chińczyk wysłał wirusa i największa baza danych na świecie powstała od tak i po ciuchu praktycznie w jeden rok. Szanowni Państwo DNA plus dane osobowe zebrane za darmo i to na skalę światową, wiele próbek dla pewności odświeżanych kilkukrotnie i nikt nie wie, kto i jak z tego skorzysta i tak na prawdę, kto ma do tego dostęp.


Miliarderzy George Soros (spekulant finansowy) i Bill Gates (samozwańczy ekspert od pandemii i koordynator prac eugenicznych w XXI wieku) stanowią część konsorcjum, które ma kupić Mologic, brytyjskiego producenta testów na wykrywalność COVID-19, rzekomo w celu zwiększenia dostępu do „niedrogich najnowocześniejszych technologii medycznych” na całym świecie. Ja osobiście wiem doskonale, że połączenie działań wyżej wspomnianych osób może skutkować jedynie jeszcze większym złem i destrukcją.

To też z jednej strony to „nowe partnerstwo” jest absolutnie szokujące, dwóch złoczyńców z „czasów końca” z niekończącymi się rezerwami gotówki łączy siły, aby dalej narzucać całemu światu swój eugeniczny program. Jednak z drugiej strony od dawna na naszej stronie internetowej oczekiwaliśmy, że tego typu jawna współpraca wcześniej czy później nastąpi. Ktoś kiedyś powiedział, że cały świat jest sceną i każdy musi odegrać swoją rolę, ale ci dwaj robią wszystko, by odegrać swoje wyznaczone role.

Teraz wiemy, dlaczego George Soros i Bill Gates, wchodzą w biznes akcesoriów związanych z COVID-19. Wydarzenie 201 (event 201) pokazało nam, że cała ta sprawa została zaplanowana na dość długo przed pojawieniem się na radarze pierwszego pacjenta z COVID-19. Z kolei sam Bill Gates, oficjalnie twierdzi, że inwestowanie w szczepionki było jego „najlepszą inwestycją”, jaką kiedykolwiek zrobił, dającą mu 20 do 1 zwrotu z jego pieniędzy.

Natomiast George Soros zarobił pieniądze, zdradzając swoich współbraci Żydów i stając po stronie nazistów podczas II wojny światowej. Od tego momentu szedł już tylko dalej i dalej w swoim szaleństwie. Teraz Gates i Soros zdołają opanować rynek, aby kolejny raz wzbogacić się na ludzkim cierpieniu, które de facto sami spowodowali w pierwszej kolejności. Taka jest prawda o pandemii, szaleństwie COVIDA, pieniądzach, władzy. O to, kim są Soros i Gates.

Dlatego też konsorcjum wspierane przez George’a Sorosa i Billa Gatesa kupi brytyjskiego producenta testów na COVID-19 za 41 milionów dolarów. Jak donosi Forbes: „Fundusz Rozwoju Gospodarczego Sorosa oraz Fundacja Billa i Melindy Gates ogłosiły uruchomienie nowej inicjatywy, Global Access Health (GAH), mającej na celu wzmocnienie globalnego wdrożenia technologii medycznej i późniejsze przejęcie Mologic Ltd.”

Nie należy również zapominać, że Soros i Gates są częścią społeczności miliarderów, która chce skierować swoje „filantropijne” wysiłki na tak zwane globalne południe, odnosząc się szeroko do regionów Ameryki Łacińskiej, Azji, Afryki i Oceanii. Sean Hinton, dyrektor generalny Funduszu Soros, powiedział w oświadczeniu, że pandemia: „boleśnie wykazała fundamentalne nierówności” w globalnym zdrowiu publicznym, dodając, że ta „wyjątkowa sytuacja” zbliżyła fundusze filantropijne i inwestorów do rozwiązania tego problemu.

Innymi słowy globaliści w jeszcze większym stopniu będą chcieli położyć swoją „łapę” na wyżej wspomnianych regionach. A wszystko to w imię dobra wspólnego, medialnej propagandy sukcesu, i tworzenia raju na ziemi. Szkoda tylko, że prawda i realia są o sto osiemdziesiąt stopni przeciwne do wyżej wspomnianej narracji. I oczywiście znaczna część społeczności XXI wieku „kupi” ten propagandowy „bełkot”, my jednak nie damy się nabrać i będziemy pisać jak jest.

I na koniec taka o to dygresja, otóż zastanawiam się gdzie znajdują się wszystkie próbki pobranego DNA od pacjentów, u których wykonywano test na COVID-19 po przez wsunięcie patyczka przez nos. Nie wielu zdaje sobie z tego faktu sprawę, ale na całym globie prowadzone jest pobieranie ludzkiego DNA, które może zostać sklasyfikowane wedle narodowości, rasy i tak dalej. Bijemy na alarm w kwestii szczepień, ale zbyt często zapominamy o procederze pobierania DNA pod przykrywką testów na COVID-19. Gdzie znajdują się wyniki? Kto je przechowuje i w jakim celu to robi?

Dlatego podkreślę to raz jeszcze, że bardziej interesujące jest to, co się stanie ze zgromadzoną bazą danych DNA, ludzi z całego świata? Ile firm i ile instytucji przez lata myślało jak to osiągnąć a tu Chińczyk wysłał wirusa i największa baza danych na świecie powstała od tak i po ciuchu praktycznie w jeden rok. Szanowni Państwo DNA plus dane osobowe zebrane za darmo i to na skalę światową, wiele próbek dla pewności odświeżanych kilkukrotnie i nikt nie wie, kto i jak z tego skorzysta i tak na prawdę, kto ma do tego dostęp.


Przeczytaj również:

R. Kennedy Jr. Ujawnia istnienie mikrochipu, stworzonego przy wsparciu finansowym Billa Gatesa, który wstrzykiwany jest ze szczepionką.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *