„Koń Trojański” na sznurku „Globalistów”, to jest Prezydent USA Joe Biden, wezwał do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

To nie jest jakaś makabryczna wizja nie mieszcząca się w głowie, fikcja ze scenariusza filmu, lecz jest to idea, tajna agenda, zaplanowany program działania. Dziś zespolone siły zła na naszych oczach tworzą Stany Zjednoczone Europy i systematycznie skupiają je w swoich rękach. Człowiek myślący, tylko do pewnego czasu może udawać, że nie wie o tym, co się dzieje i odwracać wzrok od prawdy. Niezależnie od tego czy się w to wierzy, czy nie, globalna katastrofa nadchodzi, więc trzeba ustosunkować się do tego ostrzeżenia.


Rozwój intelektualny człowieka jest bardzo ważny, albowiem jeżeli dojdzie do uwstecznienia ludzkości, a na wielu płaszczyznach tak się właśnie dzieje, to czy ludzkość przetrwa? Czy ludzkość posiadająca broń atomową oraz inne tajne technologie, będzie w stanie funkcjonować jeżeli ugrzęźnie po szyję w uwstecznieniu intelektualnym, moralnym i duchowym? Sądzę, że odpowiedź na to pytanie jest prosta. Dlatego też rozwój może uratować ludzkość.

A teraz do sedna naszej dzisiejszej publikacji, otóż bez względu na to w jaki sposób postrzegamy prezydenta USA Joe Bidena, to musimy rozumieć, że reprezentuje on interesy „ludzi za kurtyną”. I możemy Bidena określać mianem: „Dziadek Bida”, lub też „Joe Bidon”. Jednak to na jakim poziomie samokontroli a niedowładu znajduje się Joe Biden nie ma znaczenia, otóż raz jeszcze podkreślam: ON REPREZENTUJE INTERESY GLOBALISTÓW, jest ich marionetką. Oto co ostatnio powiedział Joe Biden:

Uważam, że jesteśmy w punkcie zwrotnym jeżeli chodzi o światową gospodarkę. Obecnie znajdujemy się na świecie w punkcie, który występuje co trzy lub cztery pokolenia. (…) Od 1946 roku ustanowiliśmy liberalny porządek świata, a tego typu przedsięwzięcie nie zdarzyło się już później aż po dziś dzień.

W przeszłości wiele milionów osób zginęło, ale nigdy ludzkość nie zbliżyła się do chaosu. Teraz jest czas, kiedy rzeczy się zmieniają i będzie trzeba wprowadzić nowy porządek świata, a my musimy go wprowadzić. Musimy zjednoczyć resztę wolnego świata. Tak wprowadzimy nowy porządek świata.

Na myśl przychodzi mi taka o to myśl. Joe Biden mówi: „W przeszłości wiele milionów osób zginęło, ale nigdy ludzkość nie zbliżyła się do chaosu.” Analogicznie należy uznać, że dziś do tego chaosu w najczystszej formie, ludzkość już dotarła. Gdybym miał podsumować wypowiedź Bidena jedną koncepcją, to byłaby to ta stara, wypróbowana i prawdziwa: „Ordo Ab Chao” czyli „Porządek z Chaosu”. Problem, reakcja, rozwiązanie. Feniks powstający z popiołów. Wszystkie te zwroty wskazują na tę samą metodę: „zniszczenie starego, aby zrobić miejsce dla nowego”.

Ta metoda jest używana przez spiskowców Nowego Porządku Świata (New World Order), aby uczynić świat miejscem mniej wolnym, mniej pokojowym a bardziej kontrolowanym i bardziej zhierarchizowanym. Tak więc podkreślmy to raz jeszcze: Prezydent Biden, były senator z Delaware, przemawiał w poniedziałek po południu (21-03-2022r.), przy „Okrągłym Stole Biznesu”, gdzie wezwał Amerykę do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Drodzy Czytelnicy cóż… W końcu dotarliśmy do punktu, w którym nie ma już sensu udawać, że Nowy Porządek Świata nie stoi za każdą intrygą czasów ostatecznych, której wszyscy doświadczaliśmy w Ameryce i na całym świecie. Tak więc „koń trojański” to jest Joe Biden wstał w poniedziałek i wygłosił przemówienie wypełnione słowami takimi jak „fałszywe flagi”, „cyberataki” i oczywiście Rosja, Rosja, Rosja i raz jeszcze ROSJA! A no tak i jeszcze jedno, Biden wezwał Amerykę do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.

Zbigniew Brzeziński w książce: „Between Two Ages” – 1970 rok.

Wszystko, czego byliśmy świadkami i co obserwowaliśmy przez ostatnie lata, prowadziło do jednego, nieuniknionego wniosku, a mianowicie instalacji Nowego Porządku Świata. Ale aby dojść do tego punktu, gospodarki muszą zostać załamane, ludzie muszą być wprowadzeni w nieustanny stan strachu, a ta „lekcja” musi być całkowicie wpojona i całkowicie nauczona przez społeczeństwo: „Masz się bać! Masz się bać jeszcze więcej!”.

Obserwowaliśmy, jak całemu światu wmówiono, że tylko otrzymując zastrzyk promowany przez rządy wielu państw globu, będzie można być chronionym przed spustoszeniem niesionym w „ramionach” koronawirusa, który de facto stworzyli i wypuścili z laboratorium w Wuhan. I teraz, czym jest Znak Bestii? Czym… Jeśli nie ostatecznym zastrzykiem ze strony tego właśnie rządu? Tylko już z innymi marionetkami znajdującymi się w tym rządzie.

Joe Biden powiedział jednoznacznie i wyraźnie, tu nie ma co spekulować, ON TO POWIEDZIAŁ, że Ameryka musi wprowadzić Nowy Porządek Świata, i ja rzeczywiście wierzę mu. Sądzę również, że Nowy Porządek Świata (ściślej ujmując ludzie stojący za Nowym Porządkiem Świata), może użyć kolejnej fazy planu, to jest globalnego konfliktu. Czy więc zbliża się III wojna światowa? A może ona już trwa tylko w inny sposób aniżeli I i II wojna światowa (póki co)?

To nie jest jakaś makabryczna wizja nie mieszcząca się w głowie, fikcja ze scenariusza filmu, lecz jest to idea, tajna agenda, zaplanowany program działania. Dziś zespolone siły zła na naszych oczach tworzą Stany Zjednoczone Europy i systematycznie skupiają je w swoich rękach. Człowiek myślący, tylko do pewnego czasu może udawać, że nie wie o tym, co się dzieje i odwracać wzrok od prawdy. Niezależnie od tego czy się w to wierzy, czy nie, globalna katastrofa nadchodzi, więc trzeba ustosunkować się do tego ostrzeżenia.


Przeczytaj również:

QAnon (anonimowa osoba lub grupa osób mająca dostęp do strzeżonych tajemnic państwowych USA): publikujemy możliwą prawdę o QAnon.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


22 marca, 2022


 

1 thought on “„Koń Trojański” na sznurku „Globalistów”, to jest Prezydent USA Joe Biden, wezwał do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

  1. Dlaczego nie ma podpisu pod artykułem? Z imienia i nazwiska. Kto to napisał? Jeżeli boi się swojej tożsamości to widocznie nie mówi prawdy, I to nie jest jedyny artykuł bez podpisu. I przede wszystkim źródła, nie wiadomo skąd to się wzięło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *