Kolejne kraje przyłączają się do konfliktu z Iranem. Czy dojdzie do otwartej wojny na Bliskim Wschodzie?

„Na wierzch wychodzą wszystkie oznaki zbliżającej się wojny na Bliskim Wschodzie. Kraje ustawiają swoje pionki w strategicznych miejscach. Co prawda w konflikcie tym wezmą udział żołnierze, to jednak w przeciwieństwie do poprzednich wojen światowych, ta będzie szybka, gwałtowna i brutalna. Jej skutki będą miały globalne znaczenie. Zamieszane w nią będą trzy supermocarstwa, a inne kraje będę musiały opowiedzieć się za którąś ze stron.”

Grupa Anonymous.

Dziś publikujemy artykuł o Iranie i Bliskim Wschodzie, Donaldzie Trumpie, bardzo realnej perspektywie trzeciej wojny światowej oraz o tym, jak wszystko to odnosi się do Bożego zegara czasu proroctw biblijnych. Wielokrotnie powtarzaliśmy, że rok 2020 będzie rokiem bardzo intensywnym. Obecne wrzenie w kotle Blisko Wschodnim oznacza, że należy sprawdzić proroczą oś czasu, aby zobaczyć, co możemy zebrać z bieżących wydarzeń, patrząc również przez pryzmat proroctwa biblijnego.

Dodajmy również, że najnowsze informacje są takie, że Iran ogłosił nagrodę w wysokości osiemdziesięciu milionów dolarów za głowę obecnego prezydenta USA oraz natychmiastowe przystąpienie do zwiększenia arsenału jądrowego. Drodzy Czytelnicy, ilekroć w wiadomościach pojawią się narody takie jak Izrael, Iran, Irak, Rosja i Chiny, wiedzcie, że nadszedł czas, aby otworzyć Biblię i odwiedzić oś czasu historii ludzkości.

Po śmierci Generała Soleimaniego, będącego bohaterem narodowym Iranu, napięcia społeczne wzrosły. Irański poseł Abolfazl Abutorabi natychmiast oświadczył, że w odwecie jego naród rozpocznie ataki na amerykańską ziemię. „Możemy atakować sam Biały Dom, wszelkie cele na amerykańskiej ziemi. Mamy moc i, jeśli Bóg pozwoli, odpowiemy w odpowiednim czasie.” Donosi Irańska Agencja Wiadomości Pracy. Abutorabi powiedział dalej, że „Jest to wypowiedzenie wojny, co oznacza, że ​​jeśli się wahasz, przegrywasz.”

Obraz Ameryki w tej sprawie kreśli się szalenie negatywnie, ponieważ jeszcze kilka miesięcy temu Iran z ogromną satysfakcją ogłosił odkrycie nowych, gigantycznych złóż ropy, oświadczając, że naród Iranu czekają dziesiątki lat dobrobytu. Co dzieje się za kilkadziesiąt dni od tego oświadczenia? USA zwiększają swoją liczebność wojskową na Bliskim Wschodzie, Izrael stawia w stan gotowości swoje wojska oraz wzrasta liczba prowokacji względem Iranu. Przypadek, zdecydowanie nie.

Odbyła się również nadzwyczajna sesja, na której zdecydowano o wyparciu wojskowej obecności Stanów Zjednoczonych z Iraku. Ministerstwo spraw zagranicznych Iranu poinformowało również, że wezwało ambasadora USA Matthew Tuellera, aby natychmiast potępił ataki USA w Iraku. MSZ Iranu dodaje: „Ataki te stanowią rażące pogwałcenie irackiej suwerenności i zaprzeczają pokojowym uzgodnieniom międzynarodowej koalicji.”

To nie koniec odgłosów wojennych z Bliskiego Wschodu. Otóż Wielka Brytania wysyła dwa okręty wojenne do Zatoki Perskiej. Oprócz manewrowania dwoma okrętami wojennymi, które mają towarzyszyć tankowcom pod banderą Brytyjską w Zatoce Perskiej, nakazano ponad 400 żołnierzom szkolącym lokalne siły, aby porzucili obowiązki i przeszli na „ochronę sił” oraz strzegli brytyjskich dyplomatów i aktywów w obawie przed: „rozpoczęciem przypadkowej wojny między Iranem a USA.”

Jak wiemy, nie są to przewidywania na wyrost, podobnie uważa sam Iran ponieważ w bezprecedensowym ruchu po raz pierwszy w historii podniesiono czerwoną flagę bitwy, która symbolizuje w tym narodzie zbliżającą się „Wielką bitwę” na horyzoncie. Eksperci w tej dziedzinie twierdzą, że flaga została podniesiona na szczyt jednego z największych i najważniejszych meczetów w Iranie, co jest kolejnym symbolicznym gestem wskazującym na wielką powagę czasów.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *